Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Нещо много странно забелязвам обаче: хора, които с лекота се подлагат на ваксиниране с медикаменти в експериментален стадий, се страхуват да тестват нещо, което е напълно безопасно. Що така???
Защото, както много добре го каза другаря Митко7:
Нито веднъж, изобщо [не съм пробвал]
Няма смисъл да чета нещо, за което знам че е глупост.
Това дори за конспирстивна теория не става.
Като отворя някой страници в фейса и видя коментари подобни на тези, че хващали блутут и някви лелки отдолу пишат - “ами да то се знаеше”, “искат да ни управляват и да гласуваме на изборите, за който ни кажат”
Прекалено ясен фейк е, затова. Всички го разбират отма, без ни да са пробвали, ни да са чели - няма нужда. Днес сме в ерата на доверието.

//М/у др. ти чувала/чела ли си за този изумителен интернет оф боди, дето Митето казва? Много интересно.
 
А не знам сега сме на 4-та.(мисля, че не е от нея)
Зависи колко бързо се развиват ..
Тя тая сегашната, четвъртата, кво ше промени в обществото и добави към него?
 
Тя тая сегашната, четвъртата, кво ше промени в обществото и добави към него?
Home automation is one of the best examples of IoT. Smart homes or IoT-based home automation systems are becoming popular day by day. In a smart home, consumer electronic gadgets such as lights, fans, air-conditioners, etc. can be connected to each other via the internet.

Нещо подобно - накратко предмети към интернет. След време дори вратата ти ще е вързана към нета с пръстов и ако искаш ресет ще е от телефона или “от холограмно то табло прожектирано от smart watch-a ти”
 
Home automation is one of the best examples of IoT. Smart homes or IoT-based home automation systems are becoming popular day by day. In a smart home, consumer electronic gadgets such as lights, fans, air-conditioners, etc. can be connected to each other via the internet.

Нещо подобно - накратко предмети към интернет. След време дори вратата ти ще е вързана към нета с пръстов и ако искаш ресет ще е от телефона или “от холограмно то табло прожектирано от smart watch-a ти”
Баси майката шибана!

Your post in the thread Ваксинирахте ли се ? was deleted. Причина: моля, без спувани
Понеделник в 16:03

Сори, Блинки, просто съм шокиран от гръмката, нова за мен информация, и не се сдържах...
 
Нандибанди, къде се дяна ма! Не чуваш ли кви интернети ше ни праят душманите??
 
  • Haha
Реакции: OSH
М/у др. ти чувала/чела ли си за този изумителен интернет оф боди, дето Митето казва?
Само от тебе. Тука на село не говорим много за тия работи, щото не ни касаят. ;)
 
Нандибанди, къде се дяна ма! Не чуваш ли кви интернети ше ни праят душманите??
Така е.. както казах това според мен е естественото нещо, което се е случвало и ще се случва. Дали за хубаво или лошо не знам. И за двете. Както с телефоните и другите неща - имат и плюсове и минуси. Така и с това, но е неизбежно.
 
Така е.. както казах това според мен е естественото нещо, което се е случвало и ще се случва. Дали за хубаво или лошо не знам. И за двете. Както с телефоните и другите неща - имат и плюсове и минуси. Така и с това, но е неизбежно.
Баси майката шибана!
 
  • Haha
Реакции: OSH
Нандибанди, къде се дяна ма! Не чуваш ли кви интернети ше ни праят душманите??
рАботя, рАботя...

Умният дом е много полезно решение за глупавите хора. Га си толко тъп, че не моеш си светнеш ламБата, къщата трябва да може да го прави вместо теб. Аз лично адмирирам това начинание.

Гледането задължително!!!

 
Виж името .. просто няма да си плащаш нета
А кой ще го плати? Държавата? Нали държавата "това сме ние"!? Пак кирчо и кокорчо, след кат ни докараха евтината газ, сега и интернета на техен гръб, така ли?
 
Интересно е това с нета в тялото, може би с ваксинациите това целят.... поредната конспи теория.
а аз бях офлайн 4 дни горе в планината, много добре ми се отрази, но това лято няма да успея като миналото цели 18 дни без да се докосна до висока технология
 
Интересно е това с нета в тялото, може би с ваксинациите това целят.... поредната конспи теория.
Ми те ей сега преди малко тука го дебънкнаха нацяло, разказаха ми играта. Оказа се, че нямало такова нещо. (Ако има, щяло да бъде далеч напред в бъдещето. А през това време ще се ваксинираме против опасни вируси...)
а аз бях офлайн 4 дни горе в планината, много добре ми се отрази, но това лято няма да успея като миналото цели 18 дни без да се докосна до висока технология
Лелее, 18 дена! Ти си бил като отшелник в риалити формат, добре ли ти се отрази?
 
Добре, бе, @NovaPS, бе, бате, бе, кАжи ся: след като виждаш и сам опроверга поредното силно преувеличено - а в случая, направо невярно - твърдение за ваксината, след като виждаш и другите тук (примерно моите постове с графики от национални статистики за свръхсмъртност+рязко намаляване на раждаемостта), що не се вакснете у вас, не е ли по-добре?:)
 
Ми те ей сега преди малко тука го дебънкнаха нацяло, разказаха ми играта. Оказа се, че нямало такова нещо. (Ако има, щяло да бъде далеч напред в бъдещето. А през това време ще се ваксинираме против опасни вируси...)

Лелее, 18 дена! Ти си бил като отшелник в риалити формат, добре ли ти се отрази?
Е не знам кога де. Може и да греша.
Винаги може да отидеш в гората и да живееш там
 

Горе