Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Гледам нова мода в драскулките из градовете. "Със ваксина до амина", "нов ден нов бустер", "Ковид 20" и т.н. Ще ги наснимам, само да не си забравя телефона другия път.
Да, те глупците пишат обикновено по чисти сгради. Такива дето мозъка им стига само да чукат камъни. Радвам се, че им се възхищаваш. Това говори много. ;)
Ами нали Русия искат на всеки техен гражданин да му е вкарана ДНК-то в база данни, за това казах геномни паспорти.
Те не могат да вкарат Airbag в колите си, но ще следя с интерес. ;)
 
Ами нали Русия искат на всеки техен гражданин да му е вкарана ДНК-то в база данни, за това казах геномни паспорти.
ДНК на човек е 900 мегабайта архив. Как ще стане тая работа в паспорт?
 
Да, те глупците пишат обикновено по чисти сгради. Такива дето мозъка им стига само да чукат камъни. Радвам се, че им се възхищаваш. Това говори много. ;)
Кога пък съм се възхищавал? Аз лично съм напълно отвратен, на какъв обор са се превърнали големите градове.
 
Пламен Пасков вече го унищожиха. Хем беше повече от дипломатичен и обран. Говори се, че СЗО имат дялово участие в Youtube.
Гледайте, докато има!
 
Видео от 1997г.: Дейвид Айк говори за опитите за достъп до човешкото тяло чрез създаване на изкуствен вирус и масово боцкане, с цел да се намали населението, започвайки от най-голямата тежест за всеки един държавен бюджет: пенсионерите. Видеото е на английски, с немски субтитри.
 
ДНК на човек е 900 мегабайта архив. Как ще стане тая работа в паспорт?
900МБ са едно нищо като физически размер. От преди 2 години имам 512 гб диск с рамер малко по-малък от лична карта, при това с криптиране с пръстов отпечатък
 
900МБ са едно нищо като физически размер. От преди 2 години имам 512 гб диск с рамер малко по-малък от лична карта, при това с криптиране с пръстов отпечатък
Като как си представяш пълно ДНК секвениране? Имаш ли идея колко струва такова нещо, и за къв чеп им е?
Да речем, тия кримитата правят друг вид анализ, разтварят ДНК в нещо като гел, и го подлагат на електролиза. Нещо като баркод излиза накрая, доста по-евтино, но пак няма сми всеки да има такова.
ДНК лично съм го теглил от нета преди 20 години. https://www.genome.ucsc.edu/
 
Видео от 1997г.: Дейвид Айк говори за опитите за достъп до човешкото тяло чрез създаване на изкуствен вирус и масово боцкане, с цел да се намали населението, започвайки от най-голямата тежест за всеки един държавен бюджет: пенсионерите. Видеото е на английски, с немски субтитри.
Според мен целта на боцкането беше съвсем друга, те възрастното население си го намалиха в болниците чрез изкуственото обдишване.
Целта на боцкането е промяна на мисленето. Имаше едно клипче, в което Бил Гейтс още преди 15-тина години обяснява, как чрез ваксина са променили част от мозъка на ислямски екстремисти и те повече не били толкова екстремени - иначе казано са ги направили конформисти.
Та според мен точно това е целта на тази масова ваксинация, да направят хората още по-послушно стадо, да убият екстемизма/неподчинението още от зародиш. А смъртните случаи покрай ваксината са просто страничен ефект, нормален за ваксина която не е тествана.

Киров, това го прочетох в документа пуснат от Етериума, че цел на Руснаците е пълна ДНК база данни на цялото население. А за чий го правят, това си е тяхна работа и дали ще имат средствата и възможността да го направят. Но им е цел.
 
Киров, това го прочетох в документа пуснат от Етериума, че цел на Руснаците е пълна ДНК база данни на цялото население. А за чий го правят, това си е тяхна работа и дали ще имат средствата и възможността да го направят. Но им е цел.
Te и за чипирането приказваха, Пасков отделно видео беше пуснал, как жив човек се появявал на обикновен блутут скенер. Абсурдни са тия неща, имам чувството, че някой грамотен нарочно ги пуска. Тия дето не сме "ваксинирани" да изглеждаме пълни абдали.
Абсурдни са тия неща, ДНК секвениране преди 20 години беше геройство и струваше десетки милиони. Сега е по-евтино, но пак си е удоволствие за милионери.
Аз доброволно бих се секвенирал, не че ми е затрябвало, но тъй генът ти може да остане и след милиони години. Не че е затрябвало и на друг.
 
Още интересна информация:
1. Патент за коронавирус: Входиран 2015г. и публикуван 2019г. Подател Pirbright Institute, потърсете в мрежата кой стои зад този институт. В еропейската патентна база даже вече са го изтрили, интересно защо... Но в Архива го има.
Номерата са: PATENT NR:EP 3172319B1 и 3172319A1 in GB.
Отделно има десетки други подобни в Европа и САЩ, но този е забележителен. Ето и видео по темата.
По това време е и бума на лабораториите в незалежната/404, като Пфайзър става работодател на годината през 2015...
 
Последно редактирано:
Последно редактирано:
Психопатите от С(Ш)ЗО (разбирайте Кил Бил и компания) продължават с опитите да наложат медицинския си фашизъм по цялата планета. Буквално. За заспалите и забравилите припомням хронологията на кратко:
---> В цял свят бяха наложени безпрецедентни локдауни и "мерки за сигурност и справяне с пандемията", които в последствие бяха признати за неефективни и признато нанесоха много повече вреда от колкото полза. Полицаи, сляпо следващи идиотски и незаконосъобразни заповеди ни гонеха от паркове и полянки, беше забранено детето Ви да кара колело в училищния двор, беше забранено да се качим на Витоша, да пътуваме свободно, да се събираме и т.н. ---> Буквално принудиха цял свят да се набоде с експериментални бъркочи, за които първо твърдяха, че са 100 % безопасни и ефективни, а в последствие се оказа, че са 100 % ОПАСНИ и НЕЕФЕКТИВНИ. Та същите тези искат власт над нас при последваща пЛандемия, каквато вече са забъркали и сложили на поточната линия 100%. Тук е мястото да припомня и последните скандални признания на различни отговорни лица из Файзер, че: никога не са изпитвали бъркочите дали предотвратяват заразяване, че работят в/у модифицирането на фируса и нови щамове, за да върви търговията и т.н. и т.н. От стената на Сърнела Воденичарова "Войната и цифровата валута/идентичност са двете големи неща, за които ни подготвят внимателно сега.
Третото, не по-малко зловещо, е споразумението, с което се дава огромна власт върху животите ни на неправителствената организация СЗО. Така нареченото "споразумение за пандемии".
Мостра за това, което ще ни стоварят тук, се изготвя в САЩ в момента. Процесите са ускорени.
Сенаторите републиканци се противопоставят на споразумение, което би дало на Световната здравна организация (СЗО) власт над страните членки, ако се обяви нова пандемия. Споразумението, което е правно обвързващо за всички страни членки, ще бъде финализирано в Швейцария тази седмица.
Споразумението ще даде на СЗО правомощия да обявява пандемии и ще изисква от държавите членки да дадат на СЗО "централната роля" на "режисьор и координиращ орган по международна здравна работа" в области като медицинските вериги за доставки, леченията и локдауните. СЗО обаче иска повече власт - за наблюдение и контрол над "дезинформацията и фалшивите новини", когато се обяви пандемия.
17 сенатори, водени от Рон Джонсън от Уисконсин, предложиха законопроект споразумението да
получи одобрението на две трети от Сената преди да се приеме - https://docs.reclaimthenet.org/BILLS-117s4343is.pdf
"СЗО, заедно с нашите федерални здравни агенции, се провалиха мизерно в отговора си на COVID-19", каза сенатор Джонсън. "Този провал не трябва да бъде възнаграждаван с нов международен договор, който ще увеличи властта на СЗО за сметка на американския суверенитет."
Някои правни експерти обаче смятат, че законодателството няма да спре президента Джо Байдън да подпише споразумението, тъй като то е изготвено така, че да заобиколи одобрението на Сената.
СЗО не само иска да получи правомощията да налага задължителни ваксини и локдауни, но му се позволява да използва "наличието на вируси" при животните и заплахата от "пандемия", за да получи пълно влияние върху добитъка и хранителните доставки.
СЗО вече ни уведомява, че ще започнат с домашните птици - и вие или ще позволите на стадата ви да бъдат контролирани, наблюдавани и ваксинирани, или ще бъдат убити, така че вирусите, които не са имали, да не се разпространяват върху хората (или да не навредят на околната среда). Те вече полагат основите за това и авторитетът, от който ще извлекат тази власт, е споразумението за пандемията.
Бил Гейтс е вторият по големина донор на СЗО и иска "богатите нации" да ядат "100% синтетично говеждо месо" и генетично модифицирани бургери с токсин на растителна основа. Това пандемично споразумение е средството, с което ще бъдат проведени всички инициативи, разпространявани от елита на Световния икономически форум.
Това споразумение, ако бъде сключено, ще узурпира суверенитета на всяка нация член на СЗО, ще обезобрази личния ни живот, ще присвои нашата независимост и ще отнеме правото ни да отглеждаме собствената си храна и да отглеждаме собствените си животни. Всичко ще бъде направено в името на "пандемия", а ние ще бъдем безсилни да го спрем.
Източник: https://t.me/chiarli007channel"
docs.reclaimthenet.org
docs.reclaimthenet.org
 
В САЩ все още не се допускат неваксинирани, отказали са на Джокович да го допуснат в САЩ да играе на тенис турнирите там.
 
До миналата година един достоен лекар беше наричан Менгеле, заради това, че не се продаде.

''Вярвам в науката'' - извращение, с което бяха излъгани най-тъпите, за да се включат в опасен медицински експеримент.

Ще си извадим ли поуките за следващата пландемия? Едва ли...

1678098761988.png

 
Ето какво още държавите ще подписват. С мили думи говорят за тотален контрол при пандемия, в която могат да налагат закони, задължителни мерки, ваксинации. Говорят също за 'Едно Здраве', което е подготовка и предотвратяване на пандемии между хора и животни, в което също вмъкват Климатични промени и употреба на земя. Тоест, ще могат да ни налагат закони да не можем да използваме земи за строеж на къщи или земеделие и селскостопанска дейност. Тук идва момента и на 15-минутни градове. Ще ни налагат затвор в името на "запазване на природата". Могат да обявят пандемия или здравословен проблем каквото си поискат. Птичи грип, свински грип - Ще ядете буболечки и фалшиво месо! Чуваме по новините как газовите котлони уж предизвиквали астма и други проблеми, също вредят на природата - Ще използвате електрически котлони! Също говорят за "информиране" или по-скоро пропагандиране на хората за тези здравословни проблеми. И битката срещу "дезинформация" или истината чрез цензура. Всичко е описано с мили думи да ни убедят колко е хубаво това споразумение. 2024 идва всичко това и ако не направим нещо ще си измислят страхове, за да ни изплашат към робство. Няма да притежаваме нищо, ще си ядем буболечки и ще сме щастливи. https://apps.who.int/gb/inb/pdf_files/inb4/A_INB4_3-en.pdf
 

Горе