Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Кибер пандемия е трендът за 2024. Току що по новините казаха за руска хакерска атака над укро мобиком. Подгряват терена за новата мега лъжа, с която ще ни таковат таковата окончателно.

М/у другото, според Уитни Уеб, ще ''бъдат ударени'' банките, така че квото имате в сметки, пишете го чао или влагайте в нещо, което няма да ви вземат веднага.
 
Пасков отдавна не е във Възраждане. Само дебили са там.
Този луд го бях забравил. Какво се е случило с него? Гледам сега в канала му само видеа на руски.

Нанди като негов фен да сподели ако има информация.
 
Нанди като негов фен
Негов чий? Ако говориш за Пасков, бъркаш ме с някой друг. Даваше добра информация за ковид-измамата, но чак фен не съм.

Между другото, ти кой беше? :D
 
Негов чий? Ако говориш за Пасков, бъркаш ме с някой друг. Даваше добра информация за ковид-измамата, но чак фен не съм.

Между другото, ти кой беше? :D
Пасков
Сега потърсих дали има видео за кибер-измамата.
Но прави видеа само на руски. Разбирам, че се е насочил към по-платежоспособен пазар (https://clubz.bg/144868), но трябва да помисли и за феновете си.

Screenshot_20240104_203505.jpg
 
Сега потърсих дали има видео за кибер-измамата.

Ма ето , бе мило. Истинско журналистическо разследване с имена, дати и факти. Пак се посмей, а аз се надявам всичките ти спестявания да си останат в някоя банка. Тогава аз ще ти се смея.

 
2 бг канала има, стига простотии!
Намерих го много трудно. Първо излиза руския.
Лошото е, че няма видео за предстоящата ИЗМАМА :( може би ако Нанди му пише...:rolleyes:
 
Ма ето , бе мило. Истинско журналистическо разследване с имена, дати и факти. Пак се посмей, а аз се надявам всичките ти спестявания да си останат в някоя банка. Тогава аз ще ти се смея.

Искам АВТОРИТЕТЕН източник! За мен такива са Пасков и Киро брейка.
За журналисти - Карбовски.

Само Пасков със своя аналитичен ум и Карбовски с богатия си опит като разследващ журналист може да разкрият ИСТИНАТА!
 
Ма ето , бе мило. Истинско журналистическо разследване с имена, дати и факти. Пак се посмей, а аз се надявам всичките ти спестявания да си останат в някоя банка. Тогава аз ще ти се смея.

За първи път ги чувам. На тези двете не мога да се доверя когато става въпрос за КИБЕР ИЗМАМА, ако беше някакъв вирус - да, но когато става въпрос за КИБЕР измами - няма начин. Не се връзвам толкова лесно. :cool:
 
За първи път ги чувам.

Уитни Уеб е институция. Твой пропуск си е, че не си я чул. Давам ти наготово възможност да разбереш какво те чака, а ти се правиш на олигофрен. Ми, нека ти изгърмят кинтите в банката като си отворен. :)

п.с. Трябва да ходя да закривам една сметка, ма като чух Утини, си викам "а, те ш'ми я закрият по служебен път". :p
 
Уитни Уеб е институция. Твой пропуск си е, че не си я чул. Давам ти наготово възможност да разбереш какво те чака, а ти се правиш на олигофрен. Ми, нека ти изгърмят кинтите в банката като си отворен. :)

п.с. Трябва да ходя да закривам една сметка, ма като чух Утини, си викам "а, те ш'ми я закрият по служебен път". :p
Повече ме притеснява едно джудже с ядрено куфарче, отколкото банките. Парите се изкарват.
 
Повече ме притеснява едно джудже с ядрено куфарче,
Мани го Кимчо, само блъфира. ;)

Можем ли да вярваме на тази писачка ?

А, какво ще изгубиш ако повярваш? В най-лошия случай си се спекъл без нужда. ;) Дето се вика: ни леб ти иска, ни вода..
 
@nandibandi Питам от гледна точка на човек, който не е особено запознат със случващите се неща и гледа главно телевизия. Да ми постваш такива видеа се иска някаква основна база от знания и информираност на човека, който, като ги гледа, да ги разбере правилно. За да даваш такава информация на не информиран човек, може да те постави в позиция на " Тая е някаква тотално изперкала". :oops:

Чак сега се замислих. Не следя обстойно форумното ти творчество, но дали има някаква връзка с това, че много ниско интелигентни, или може би не осведомени правилно хора в този форум, не те разбират и главно те ругаят, защото мозъчната им активност и може би знания не им позволяват да разберат заобикалящия ни свят, който ти се опитваш да покажеш по правилен и опростен начин ? :rolleyes:
 
Чак сега се замислих. Не следя обстойно форумното ти творчество, но дали има някаква връзка с това, че много ниско интелигентни, или може би не осведомени правилно хора в този форум, не те разбират и главно те ругаят, защото мозъчната им активност и може би знания не им позволяват да разберат заобикалящия ни свят, който ти се опитваш да покажеш по правилен и опростен начин ? :rolleyes:
Това са тролове. Няма значение колко са интелигентни или осведомени, защото единствената им цел е да тролват. Хора без цел и посока в живота, намиращи някаква утеха в това да се заяждат с другите. И го правят заради самото заяждане, не че търсят или предлагат някакви отговори. Изключват всякаква логика и се хвърлят в спорове с цел да счупят логиката на останалите, защото това им се струва забавно. Те са просто шум. За съжаление Нанди постоянно ги храни, а трябва да се оставят сами да си говорят.
 
Това са тролове. Няма значение колко са интелигентни или осведомени, защото единствената им цел е да тролват. Хора без цел и посока в живота, намиращи някаква утеха в това да се заяждат с другите. И го правят заради самото заяждане, не че търсят или предлагат някакви отговори. Изключват всякаква логика и се хвърлят в спорове с цел да счупят логиката на останалите, защото това им се струва забавно. Те са просто шум. За съжаление Нанди постоянно ги храни, а трябва да се оставят сами да си говорят.

До последното изречение си мислех, че визираш мен.
:D

Нека питам така, защо да и вярваме? :)

Нека отговоря така: Защото не откривам причина да ни лъже. А и защото Етериум още не я е отрекъл тотално като човек на дълбоката държава. Освен на него (на Етко) и на Уитни, не виждам на кого можем да вярваме.
 
Последно редактирано:
Намерих го много трудно. Първо излиза руския.
Лошото е, че няма видео за предстоящата ИЗМАМА :( може би ако Нанди му пише...:rolleyes:

п.с. Пасков го държат в сенчест режим. Всъщност нормално е да не го намираш. Защо ли. В чий ли зад ник бърка!
 
Последно редактирано:

Горе