Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.

Оптимистично​


CDC заличи напълно всяка една от 148 страници в проучване за миокардит след ваксинация срещу Ковид

 
Гадтта точно там удря всички, и вакснати и не вакснати.. 🤬
 
Японски учени предупреждават за възможни рискове при кръвопреливане от ваксинирани с иРНК ваксини
 
Аз понеже го прокълнах, гатта.. и копиуенцето ме тръшна оня ден 🤬

Само че батко вече знае хватки и за два дена му видех сметката. Единствено ми беше криво два дена да се въргалям тъпо в един диван и да зяпам на бтв/нова простотиите, както и да метам сигарките на 1/3 че ми беха необичайно гнусни :)
Ама вече съм на линия, така че - Буди рат 😆
 
Аз понеже го прокълнах, гатта.. и копиуенцето ме тръшна оня ден 🤬

Само че батко вече знае хватки и за два дена му видех сметката. Единствено ми беше криво два дена да се въргалям тъпо в един диван и да зяпам на бтв/нова простотиите, както и да метам сигарките на 1/3 че ми беха необичайно гнусни :)
Ама вече съм на линия, така че - Буди рат 😆

Ти па чак сега ли смогнА?
 
Е по принцип имах още два дни от терапията, ама реших, че има и други по-важни теми, а и в предвид събитията, преминах на по-бързи, алтернативни методи за лечение 😆
 
Е по принцип имах още два дни от терапията, ама реших, че има и други по-важни теми, а и в предвид събитията, преминах на по-бързи, алтернативни методи за лечение 😆
Имах предвид: чак сега ли смогна да лепнеш вирустта? :)

И дай терапията, че нищо не се знае....
 
Аа не за 3 или 4 път го карам, но без драми, сичко е точно 😁
Един доказан, а после по симптоми и анализиране на обстоятелствата :)

1ви ден - 3х2 ремантадин (ударно), на 8 часа + с всеки прием по 7-8 от тия маненките апченца ВИТ-Ц
2ри ден - 2х2 същотоу, на 8 часа + пак витамина ударно
3ти ден - 3х1 същотоуу на 8 часа + ВИТ-а
4ти и 5ти (последен) 2х1 и ВИТ-а
Само лека храна, лесносмилаема, домати ама белени, и малко сладко (читаво)
Лежане и дремене!
Без температуропонижаващи! Ако има такава..
ВОДА

На мен (този път) 2та дни ми стигнаха.. :) остава само леко вълнение (ама мое и от събитията да е) :)
 
Чей да изпревара некой философ с въпроса "това е стандартно за вируси и грип-А?" че имам малко друга уърк :)

Да, така е. Лечението си е стандартно за вирусна инфекция, и така трябва да бъде. Другото е имунитет, ако вече не сте го прецакали с ваксини ;)

Бай дъ уей, само аз ли забелязвам ултра развитие на ракови случаи?? Принцеси, крале, звезди, стриктни ваксъри 🤫
 
Еее, кви сте ми готини, ама се бяхте насрали като беше по-силен Ковида, нали? Сега като минава буквално на крак, даже и тестове вече не си правят хората, станахте много смелички. Само да кажа, че аз дори когато го пипнах и беше делтата, заради трите ми дози го минах за два дни. И да, още съм жив, чат пат трябва да ви го кажа все пак.
 
ахаха Тедкин :) Никога не съм се насирал, а и никога не ми е пукало за вируса, а и никога не съм го карал по-тежко от настинка :) Макар с 2-3 хронични и вече дъртофил, АМА толко ми е дремело за тоя вирус, че си немаш грам идея ;)

А ти пък намери с какво да се похвалиш 😆
 
ахаха Тедкин :) Никога не съм се насирал, а и никога не ми е пукало за вируса, а и никога не съм го карал по-тежко от настинка :) Макар с 2-3 хронични и вече дъртофил, АМА толко ми е дремело за тоя вирус, че си немаш грам идея ;)

А ти пък намери с какво да се похвалиш 😆
Е не ти дремеше да, ти живееш сам на тая планета, ясен си. Не ти е пукало за близки и приятели и за случайните хора. Така и не си разбрал смисъла на мерките и на ваксините. Ясно.
 
ахаха Тедкин :) Никога не съм се насирал, а и никога не ми е пукало за вируса, а и никога не съм го карал по-тежко от настинка :) Макар с 2-3 хронични и вече дъртофил, АМА толко ми е дремело за тоя вирус, че си немаш грам идея ;)

А ти пък намери с какво да се похвалиш 😆
Такива като теб ги познавам на живо, На тях също не им дремеше в началото, ама им светна лампата като заразиха и убиха родителите си и бабите и дядовците.
 
Е не ти дремеше да, ти живееш сам на тая планета, ясен си. Не ти е пукало за близки и приятели и за случайните хора. Така и не си разбрал смисъла на мерките и на ваксините. Ясно.

НЕ Е ВЕРНОУУУ пак некой та е излъгал! Винаги ходя с маска, винаги ставам на дедото в рейса, винаги правя път на бабките, винаги пожелавам приятен ден, винаги започвам на Вие :) Аз съм възпитам в СОЦ-а бре АЛООУУУ 😇

Такива като теб ги познавам на живо, На тях също не им дремеше в началото, ама им светна лампата като заразиха и убиха родителите си и бабите и дядовците.

ахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха
 
НЕ Е ВЕРНОУУУ пак некой та е излъгал! Винаги ходя с маска, винаги ставам на дедото в рейса, винаги правя път на бабките, винаги пожелавам приятен ден, винаги започвам на Вие :) Аз съм възпитам в СОЦ-а бре АЛООУУУ 😇



ахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха
То от соца са ни всичките беди, именно. Добре, че го каза, за да спра да те коментирам.
 
На тях също не им дремеше в началото, ама им светна лампата като заразиха и убиха родителите си и бабите и дядовците
Ако си спрял само на 3тата доза, не си по различен. На всеки 6 месеца трябва да се поставя нова, иначе се превръщаш в разпространител и евентуален убиец 😞
 

Горе