Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Абе @Test, ти нали си интелигентен човек, значи можеш освен тия линкове към съмнителни медии да напишеш и твоето лично мнение по въпроса. С какво не си съгласен, защо не си съгласен, какво трябва да се направи... и т.н. Тия фЪкт чекове няма кой да ти ги чете, много са скучни и най-вече 1000% предвидими.

Не разбра ли че вече е вързан към Интернета?
От кои сайтове мислиш че му ъплоудват данни докато спи??

Ходещ банер на ляво-елитарната пропаганда.
 
Привикват малодушните, които така или иначе са свикнали да ги командват/мачкат. Всеки път когато си сложа маската по задължение го правя с недоволство и леко псуване. Затова и избягвам големите магазини, ама понякога се налага. Иначе гледам хората масово свикнаха да са забулени, така че мигрантската криза няма да е проблем.
Не са заблудени, а предпазват себе си и останалите. Въпрос на избор, не всички псуват като теб. И мен не ме кефи, ама като пазарувам в голям магазин и я слагам. То вече си стана навик, не е чак такъв проблем.
 
А защо не се набоцкахте срещу останалите вируси?? Короната е с една от най-ниската смъртност.. :)
Хипохондриците вече са набоцкани срещу какво ли не. Не помня кой беше (освен Тедката разбира се), дето казваше че всяка година се боцкал срещу грипа... а май бяха неколцина.
Не разбра ли че вече е вързан към Интернета?
От кои сайтове мислиш че му ъплоудват данни докато спи??
Ааааааа, сега като каза и разбрах. Аз си представях, че работата му е свързана с медии и затова толкова им вярва и дори знае коя с какво се занимава. А той всъщност бил вързан с мрежата 24/7 чрез ваксината. Това е по-правдоподобно, прав си.
 
Който иска изумителни обрати и специални ефекти да гледа някой филм. Агенция Ройтерс е един от най-достоверните източници на информация, който може да се намери в наши дни.
Не искам изумителни обрати и специални ефекти, а да покажеш че имаш лично мнение. Ако нямаш лично мнение и целта ти е само да пускаш линкове, това се нарича спам.
 
С напредването на темата все по-малко смисъл намирам в постовете на антиваксърската групичка. Останаха само толкова несвързани приказки, че няма какво да им се отговори. От гледане на конспиративни глупости и консервативна пропаганда (в случая на Noke) съвсем са изперкали и са изгубили способността да различават реалността от фикцията. Тъжна картинка...
 
С напредването на темата все по-малко смисъл намирам в постовете на антиваксърската групичка. Останаха само толкова несвързани приказки, че няма какво да им се отговори. От гледане на конспиративни глупости и консервативна пропаганда (в случая на Noke) съвсем са изперкали и са изгубили способността да различават реалността от фикцията. Тъжна картинка...
Споко, до две години ще я направят задължителна. Ама те може и да дават 500 лева на личния за фалшив сертификат, няма да се учудя.
 
С напредването на темата все по-малко смисъл намирам в постовете на антиваксърската групичка. Останаха само толкова несвързани приказки, че няма какво да им се отговори. От гледане на конспиративни глупости и консервативна пропаганда (в случая на Noke) съвсем са изперкали и са изгубили способността да различават реалността от фикцията. Тъжна картинка...
Коя е антиваксърската групичка? Аз имам всички ваксини, децата ми също. Пишещите в темата също са с пълен набор ваксини май. Кои са антиваксърите, че нещо се обърках...
 
Коя е антиваксърската групичка? Аз имам всички ваксини, децата ми също. Пишещите в темата също са с пълен набор ваксини май. Кои са антиваксърите, че нещо се обърках...
Ковидите милите, много са затъпели...
 
Ковидите милите, много са затъпели...
Еми вероятно викат антиваксъри на тея дето не искат да си набият експериментално ГМО... Абе откачалки, какво да ги правиш, страх гие да не ги тръшне грипчето :)
 
Кога преди от грипче през август месец са лежали 200 души в интензивните отделения на българските болници на животоподдържащи системи? Седите по форумите и фейса и се убеждавате взаимно, че ваксините са отровни, а ковида е лека настинка, но това по никакъв начин не променя фактите. Не че малоумната ви групичка я интересуват неща като факти, наука и достоверни източници на информация.
 
Пълен комплект ваксини имам, Ковид мина през повечето от родата, а и се облъчвам от доста разнообразни места, вкл. и разни екзотики:

 
през август месец са лежали 200 души
А ти от къде знаеш, че не са? До преди година никой не му дремеше колко болни и от какво има по болниците. Нито медиите през 3 мин съобщаваха бомбастични цифри за "болни" ( реално основно положителни тестове и карантинирани здрави хора ).

Но това не е проблема. Истинският проблем, че образовани и уж мислещи хора, занимаващи се с високи технологии паднахте в капана като обикновени лаици. И колкото по-безумна става тази история вие все повече и вярвате...
 
Доброволно,няма да си бия.Информирам се достатъчно изцяло от научни документи и смятам,че лично за мен е безсмислено,реинфекциите са много малък процент .Освен това повечето болни в момента тук в Англия са с 2 дози ваксина ,нарастват и смъртните случай отново на ваксинирани,а астрата сменят името си ,защо ли?
 
А защо не се набоцкахте срещу останалите вируси?? Короната е с една от най-ниската смъртност.. :)
Това просто показва, че сте податливи на манипулация и силно влиаещи се от медиите и бюлетините..
Ай са честно тия от вас най-върлите ваксаджии, да си кажат от кога се ваксинират изобщо, и дали преди короната въобще са се ваксинирали някога :p
Ковид изобщо не е с най-малката смъртност. Не знам точно, но според мен е около 5-10 пъти по-смъртоносен от обикновените вируси, като изключим някои наистина смъртоносни.
Освен това не е важно колко са умрели, а също и колко са с усложнения.
 
Доброволно,няма да си бия.Информирам се достатъчно изцяло от научни документи и смятам,че лично за мен е безсмислено,реинфекциите са много малък процент .Освен това повечето болни в момента тук в Англия са с 2 дози ваксина ,нарастват и смъртните случай отново на ваксинирани,а астрата сменят името си ,защо ли?
Добре, виж статистиката и графиката на ваксинация в Анлгия и после виж смтърността от Ковид.
На предната вълна са имали по 1000 смъртни случая на ден, а сега имат по 100. т.е 10 пъти по-малко смъртни случая.
 

По данни на Световната здравна организация (СЗО), цитирани от Световната медицинска асоциация (WMA), ежегодно грипът засяга между 5 и 10 % от възрастните и 20 до 30 % от децата, в резултат на което умират от 250 000 до 500 000 човека годишно като от тях 40 000 до 220 000 в Европа и около 36 000 в САЩ. В България през 2014 заболяемостта от грип и Остри респираторни заболявания (ОРЗ) особено в началото на епидемичния сезон достига до 234 на 10 000 население/седмично(4) (в предходни години е имало и по-висока честота). Според различни източници, временната нетрудоспособност, причинена от грип и ОРЗ варира от 10 до 30-40%.

Нещо общо с мега смъртоносната корона?
 
Какво какзват тестове, тедки и разни други лесно манипулируеми джудженца, няма значение. Ние слушаме гласа на разума. Гласа на НАУКАТА. Ама това, което наричахме "наука", допреди 8-ми март 2020г. ;)

 

Горе