Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Нищо не е полезно, това са ДРАСКАНИЦИ от нета, не забравай ;)
Как може да се поддаваш на писания бре момко, ти ли не си захапал какво е НЕТ. Ами нали аз съм бил и милионерче с 10 милки наследство предприемач, и кофаджия с от-време-на-време-изхвърлен-златен-пръстен-намерен-у-кофата, и самотна майка с дете и малко кученце съм бил... :) и любовника в гардероба бех, и удавения в язовира.. ахахаха Ма как може да си толкова елементарен.. ;)

Ако ще се явявяте некФи предприемачи, дръжте некво познание и инкяр, не се бръмвайте с чужди размисли (цитати), не позьорствайте, бъдете себе си :p

Тоя КоВиД верно папа мозъчни клетки, се едно пчелен селски мед :D:D:D

Описанието е съвсем реалистично. Доста посещения направих на тая болница преди няколко години.

Имах контакт и с Пенкова (не знам ква му се пада на оня, май му е жена) - единственото дето я интересуваше беше да отметне колкото може повече цигански семейства за колкото може по-малко време.

Казах й някакво ключово инфо, след 1.5 минути го беше забравила и трябваше да я спирам в устрема й да предписва неадекватна/вредна процедура или илач (забравих какво точно беше).

Семейство печалбари са Пенкови.

Според наблюдения поне 93% от медицинския персонал в Сливен са някаква деградирала човешка измет, дето мястото им е по затворите или в някоя канавка.

Може да е щото 4/5 от пациентите им са цигани и вече тотално са психясали.
 
Не знам дали цитата е случаен и колко връзка има със случая ахахах, ама общо взето ме боли дедовияТ :D:D:D

И понеже не мога да стана гражданин на ГРАД СЛИВЕН, мога само да напиша в своя защита :) , че БАШ бе боли какво се случва по СЛИВЕНСКО :p:D:D

бре, имаше една фирма от Сливен, па и пак си е от Сливен, само дето липсват Сливите ахахахаха , има негри, има неандерталци, има некадърници, ИНДИАНЦИ, чичовСКи пищенгяси СеКаКвИ, ама СЛИВИ ЗРЕЛИ все по-малко и намаляват прогресивно ахахахаха

Бах тоя град, центъра на просветата o_O:cry::D:D
 
Описанието е съвсем реалистично. Доста посещения направих на тая болница преди няколко години.

Имах контакт и с Пенкова (не знам ква му се пада на оня, май му е жена) - единственото дето я интересуваше беше да отметне колкото може повече цигански семейства за колкото може по-малко време.

Казах й някакво ключово инфо, след 1.5 минути го беше забравила и трябваше да я спирам в устрема й да предписва неадекватна/вредна процедура или илач (забравих какво точно беше).

Семейство печалбари са Пенкови.

Според наблюдения поне 93% от медицинския персонал в Сливен са някаква деградирала човешка измет, дето мястото им е по затворите или в някоя канавка.

Може да е щото 4/5 от пациентите им са цигани и вече тотално са психясали.
Така е, но хората се мъчат как да използват колкото се може повече интересни думи като "бзлатен пръстен намерен в кофата, гардероби, удавени в язовири, ковид папал мозъчни клетки се едно е пчелен селски мед" и всякакви други изрази да изглеждаме по-оригинални.
После като му кажеш, че истина и почват оправдания ама мене ме боли дедовия не живея в Сливен. Не става така.
И това не е само в Сливен и точно това се опитвам да покажа ама вместо някой да види полезността в информацията ми се карат защо не съм размишлявал конспиративни теории, а съм пращал цитати.
Преди няколко дни историята с момичето на 22г в медикаментозна кома, този случай дето сега ми се караха за него, някой беше споделил за адвоката и сина му дето влязал здрав и накрая влязал в кома. Така много хора станаха в кома. Един случай има обаче подробно описан какво се е случило и има голяма вероятност с другите случаи да е същото.
И не това не е само в Сливен.
Подобна история била от нета и може да не е вярна, а конспиративните теории дето ги развиваме тука как да сме сигурни, че са верни ? Аз споделям информация пък, който както иска да си я приема за истина или не.
 
Е ти убаво СПОДЕЛЯШ, ама нали точно това ти казвах, аз ако съм самотна майчица на малко детенце, как ще го възприемеш?? А ако съм деградирал некакоман??? Не ми казвай , че ще ти е все-едно :)

За тва викам - стига зомбе от нета, нека малко логика, малко аргументи, малко риал инфо.. па Сливен - майната му :D:D:D
 
И това не е само в Сливен и точно това се опитвам да покажа ама вместо някой да види полезността в информацията ми се карат защо не съм размишлявал конспиративни теории, а съм пращал цитати.
То и аз това се опитвам да покажа, че не е толкова просто като да се каже "Ма той умря от Ковид". Мен винаги ме интересува как точно е протекло лечението на някой дето е умрял, но никога няма детайли. Може да са направили най-доброто, може просто да са неглижирали, може и направо да са го натровили с коктейл от лекарства и действия правени по смъртоносен протокол.

Ето защо този прекомерен фокус върху тази мистериозна болест е толкова опасен, никога не знаеш какво се е случило, а когато се случи най-лошото се извиняваме с Ковид и всичко е тип-топ. По едно време със сигурност можеше ако имаш зъб на някой колега-доктор, да го натровиш с нещо, да го изкараш че е умрял от Ковид, да го изкарат в метален ковчег и никой никога да не заподозре убийство.

Цялата дандания около Ковид само пречи на всички да си вършат работата. И като казвам всички, наистина всички - бизмесмени, работници и най-вече - докторите. Не случайно по време на вълните хората ги е страх да се разболеят от каквото и да е, че медицински услуги по това време няма никакви, защото докторите са заети да тъпчат хората с антибиотици.
 
То и аз това се опитвам да покажа, че не е толкова просто като да се каже "Ма той умря от Ковид". Мен винаги ме интересува как точно е протекло лечението на някой дето е умрял, но никога няма детайли. Може да са направили най-доброто, може просто да са неглижирали, може и направо да са го натровили с коктейл от лекарства и действия правени по смъртоносен протокол.

Ето защо този прекомерен фокус върху тази мистериозна болест е толкова опасен, никога не знаеш какво се е случило, а когато се случи най-лошото се извиняваме с Ковид и всичко е тип-топ. По едно време със сигурност можеше ако имаш зъб на някой колега-доктор, да го натровиш с нещо, да го изкараш че е умрял от Ковид, да го изкарат в метален ковчег и никой никога да не заподозре убийство.

Цялата дандания около Ковид само пречи на всички да си вършат работата. И като казвам всички, наистина всички - бизмесмени, работници и най-вече - докторите. Не случайно по време на вълните хората ги е страх да се разболеят от каквото и да е, че медицински услуги по това време няма никакви, защото докторите са заети да тъпчат хората с антибиотици.
Масово има хора, които се ваксинират именно, защото може да влязат в болница.
Това е вирусна пневмония дори Мангъров го казва няма какво да се направи повече в болница единствено само ако ти трябва кислород се влиза (аз бих добавил и висока температура която не спада от лекарства в болницата се вливат лекарства венозно и хидрадират тялото)
Но влезеш ли в болница не може да влезеш само за въздух - няма как. Влезеш ли се лекува по протокол - без значение дали имаш бактериална инфекция пиеш 3 антибиотика, без значение дали имаш нужда от антикоагуланти ти дават, без значение дали имаш нужда от много неща ти ги дават много,много хапчета и затова хората умират, но лекарите не могат да лекуват по друг начин - ТОВА Е ПРОТОКОЛА ! И ако не го спазват и някой умре си виновен. Ако е една нормална ситуация ще бъде съобразено с човека и според това ще му изписват лекарства, но тук не е така. Затова много хора както и аз (ако някой ден реша да се ваксинирам) ще е единствено за това, че ако наистина го изкарам малко по-тежко с висока температура или дихателна недостатъчност и няма как да се лекувам домашно трябва да вляза, а виждате какво става. Ако знам, че ще ме лекуват не според протокола, а според нуждите ми сигурно никога няма да се ваксинирам.
Другото е късмет - зависи от вирусния товар и куп други неща (според мен колко дълго ще протече безсимптомно, защото през това време се размножава в организма и после вече е късно да го спреш и удря силно). Късмет е как ще те засегне и ако засегне белия дроб в по-голяма степен просто няма какво да се направи - няма лекарство, няма ваксина, няма обдишване, няма нищо просто - дори Мангъров го каза, който е против ваксините, против мерките и т.н
 
Сливен Ямбол, Бургас - все тая. Те са заформени вече някакви вътрешни сектантско-мафиотски клубове. Предполагам че си препредават някакви позивни. Аз на този етап смятам да не си хабя енергията. То има и хора, които пощуряха още преди месеци и няма изгледи да им минава.
Още в началото започнах с това, че може би най отчетливите външни проявления са резки смени на настроенията иии... сутрин е по-спокойно и нормално. Но с напредване на деня започва да се акумулира все по-голямо напрежение.
Атмосферните условия са много мощен, направо основен движещ фактор.
Онзи ден гледах Атанас Атанасов при заместничката ан Ризова. Изглеждаше тотално смачкан психически.
Изглежда, че обществото е в период на полуразпад.
Мда, смятам да не си хабя енергията в цялата тази работа. Какво мога да направя след като хората не могат да се обединят дори временно. Всъщност е точно обратното.
 

Славчев, ти върша ли наоколо?
Вършеят братчедите от чужбина. Всеки ден по 2 цигански сватби, а пред паспортното опашката винаги е по 30-40 човека :D :D :D
 
Бях в Бергамо миналата година, точно след всичките простотии и си говорих с няколко човека. Пълен медиен буллшит
Ковидите не вярват на преки свидетели като теб и мен. Само на светите ковид медии...
 
преки свидетели като теб и мен.
На какво си пряк свидетел? Болните да не мислиш, че се разкарват по улиците да ги гледат хората? Откакто е почнал коронавирусът почти не съм виждал кихащи и кашлящи хора на публични места, а преди това беше обичайна гледка. Това значи, че като имат такива симптоми хората си седят вкъщи, а не че няма болни. Всеки, който има поне малко мозък ще се сети и сам, а няма да се прави на "свидетел" по форумите.
 
Всеки, който има поне малко мозък ще се сети и сам
Признавам, че и аз понякога използвам такива изрази, но виждайки колко арогантно и тъпо изглежда отстрани, ще си наложа цялата воля, която имам, за да спра да го правя.

Всъщност, всеки, който има поне малко мозък, не се държи като гъз. Умният човек знае, че неговата истината не е общовалидната истина и признава правото на другите да имат различно мнение. В конкретната ситуация това е особено важно.

А междувременно в Обетованата земя работата е така:

 
но виждайки колко арогантно и тъпо изглежда отстрани
Каквото повикало, такова се обадило. Който очаква даден вид отношение, да погледне първо себе си.
 
Каквото повикало, такова се обадило. Който очаква даден вид отношение, да погледне първо себе си.
Пак си супер арогантен. Ти нахлу в темата с шут във вратата. Никой не те беше нарекъл тъп, преди да дойдеш и започнеш да размахваш пръст с типчното си менторско поведение.

Нали разбираш, че си най-обикновена пионка като всички нас? Няма как да имаш достъп до истината, а тя изобщо не е това, което дълбоката държава чрез медиите и GOOGLE ти сервират.

И не, това не са теории на конспирацията, а чистата и свята логика.
 
Пак си супер арогантен. Ти нахлу в темата с шут във вратата. Никой не те беше нарекъл тъп, преди да дойдеш и започнеш да размахваш пръст с типчното си менторско поведение.

Нали разбираш, че си най-обикновена пионка като всички нас? Няма как да имаш достъп до истината, а тя изобщо не е това, което дълбоката държава чрез медиите и GOOGLE ти сервират.

И не, това не са теории на конспирацията, а чистата и свята логика.

Как знаеш какво е ваксината хаха
 
Оная форумната. Втора ли се явява?
Трета ще да е... Супер, семейството ми се увеличава. :)
 
Как знаеш какво е ваксината хаха
Не знам! И точно това ме притеснява. Ти също не знаеш. И тестиса не знае. А па Тедката дори не знае на коя планета се намира, така че... Let's chill!
 
@старичанти чака една точно определена ваксина, но се съмнявам, че ще я получи някога.

h5buf5X.jpg
 
Ташак, сериозно ли??? Толкова тъпо не се е държал никой в тази тема. И това от човека с мега гига интелект. Пълен тъпанар. Жалко за големите ти претенции.
 

Горе