Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Всички щяха да са живи днес, ако бяха ваксинирани или нямаше Ковид. Айде отречи го!
Абсолютно го отричам. Не ги лекуваха навреме и правилно. При такава реакция от страна на медицинските власти, щяха да умрат и от сезонния грип.

Апропо, познатите, които го изкараха по-леко от грипа са много повече от починалите. Някои минаха само със загуба на обоняние. В момента една позната е с делта - единствен симптом - отпадналост. Забравих да питам дали е ваксинирана. Едва ли...
 
Само падащи върху печки и други неподходящи за падане места.
Сетих се и за един дядо, пак непознат лично за мен, дето в дните след боцкането получил подагра, каквато досега не е имал.

Иначе чисто статистически на всеки 100 познати трябва да се очакват средно около 0.58 умрели заради Кромид. Обръщам внимание на думата "заради" - не е нито "от", нито "със". И това го изчислявам при 40k умрели - 2 пъти повече от официалните, защото явно официалната статистика е много крива... ако ми скимне после може да обясня как и защо.

Ако някой знае за повече от 4-5 споминали се, или познатите му клонят към 1000 (сериозно постижение), или има нещо съмнително.
 
Минавам само да оставя това( в кръга на шегата разбира се ) ;):D


239614984_4552682418085946_7867058876307991464_n.jpg
 
средно около 0.58 умрели заради Кромид.
От кромид умират хора само ако се задавят с него. Не ми се вярва такъв голям процент да умират по тази причина.
 
Вече няма спор кой е най-големия тъпанар в темата. Баси глупака, честно.

Умният до пръсване се доказа като интелектуален кастрат. Ташак работа...

А сега специално за наш Тедко и всички наплашени от грипа:

239502949_2998531587069363_3677255040288543149_n.jpg
 
Абсолютно го отричам. Не ги лекуваха навреме и правилно. При такава реакция от страна на медицинските власти, щяха да умрат и от сезонния грип.

Апропо, познатите, които го изкараха по-леко от грипа са много повече от починалите. Някои минаха само със загуба на обоняние. В момента една позната е с делта - единствен симптом - отпадналост. Забравих да питам дали е ваксинирана. Едва ли...
Затова хората се ваксинират, защото ги е страх, че ако се стигне до болница ги лекуват по един много "хубав" протокол и стават "хубави работи"
 
Позитивна персона съм, не съм против нищо.
Нали беше твърдо против ваксините, а сега и ти ще ходиш да се ваксинираш. Кое те разколеба толкова рязко, че чак да ходиш да се ваксинираш ? Тези китайски лекари ли ?
 
Нали беше твърдо против ваксините, а сега и ти ще ходиш да се ваксинираш. Кое те разколеба толкова рязко, че чак да ходиш да се ваксинираш ? Тези китайски лекари ли ?

Корейски са.
 
Затова хората се ваксинират, защото ги е страх, че ако се стигне до болница ги лекуват по един много "хубав" протокол и стават "хубави работи"
Хората се ваксинират, защото телевизиите го налагат, както и ограниченията. Ако нямаше толкова масова и принудителна кампания за ваксиниране, максимум 5% в цял свят щяха да се боднат.
 
Вече няма спор кой е най-големия тъпанар в темата. Баси глупака, честно.

Умният до пръсване се доказа като интелектуален кастрат. Ташак работа...

А сега специално за наш Тедко и всички наплашени от грипа:

239502949_2998531587069363_3677255040288543149_n.jpg
Пак стана грип...ей, жените сте много непостоянни, верно си е
 
Айде записах се през his.bg.

Само да не се опитат да ми пробутат някоя аденовирусна като Зенеката че ще скокна и побегна.
 
Ето ги данните за които никой не смее да говори, така наречените Excess deaths:


Ето и как изглежда графиката, която заръчах на @Test да подготви, но той си пита ушите, защото не му пука какво се случва, по-важно му е да се изкара за много умен пред останалите:
1630006162462.png

Какво прави впечатление. При половината държави няма голямо разминаване между двата вида данни (т.е. почти всички или всички excess deaths са обявени като умрели от короната). Западна Европа цялата е така:

1630006752403.png

Ние сме от държавите с голямо разминаване, то и при доста от съседките ни е същото положение. Предполагам може да се обобщи, че разминаванията са по държавите с калпави здравни системи, където на хората се налага да си мрат по домовете.

Интересен ми беше случая с Перу и защо са толкова напред в класацията. Ето как изглеждат те, практически всички excess deaths са записани като умрели от короната:

1630006897830.png

Ето и какво намираме за тях:


Изглежда преди са записвали случаите като нас - наполовина, след което са решили да записват всичко живо... имам предвид умрело... като корона случаи.

The president of the Peruvian Medical Federation, Godofredo Talavera, said the increased toll was not a surprise.
"We believe this occurs because our health system does not have the necessary conditions to care for patients."
...
In the early days of the pandemic, Peru bought millions of cheap tests from China, most of which were designed to detect virus antibodies, not active cases, the Associated Press reported.
Some of these tests have been found by independent analysis to be sub-standard, the agency said.
...
The criteria for recording Covid deaths has now been broadened beyond people who tested positive for the virus to include "probable" cases - those with "an epidemiological link to a confirmed case" or who present "a clinical picture compatible with the disease".
 
Айде записах се през his.bg.

Само да не се опитат да ми пробутат някоя аденовирусна като Зенеката че ще скокна и побегна.
Сега ще ходиш да се ваксинираш, а преди това си виж коментарите. Подиграваше се на мен, че съм щял да се ваксинирам. Бяхме глупаци, защото ще се ваксинираме. А сега реши ти да се ваксинираш. И защо бяха всички тези глупави коментари ?
Не е смешно, че си взел това решение ама всичките глупости дето ги беше изписал бяха излишни според мен.
Ако искаш може да питаш нещо за ваксините - аденовирусните са астра и янсен ако искаш еднодозова - по-бързо изграждаш имунитет в днешната обстановка, защото тези с две този ти трябва много време, а вече за тази вълна е късно. Астра е човешки аденовирус, янсен е маймунски. РНК са Модерна и Файзер. Има разлика Фейзер за май 30 микрограма рнк, модерна е 100 микрограма информационна РНК. Астра зенека са като ваксините от преди години и са тествани, но пък казват, че иРНК са нова технология и са по-добри дали е така не знам. Джонсъни Джонсън има докладвани случаи за Гилен Баре. За Астра имаше както знаете за тромби.

Това е било отдавна, а Тест и останалите гугълващи вярват че в наши дни медицината е достигнала пика си, няма какво повече да се научи, и 2 месеца за тестване на нов илач са напълно достатъчни...
От няколко института съобщиха че някои от ваксинираните имат стеснявания на най-малките кръвоносни съдове (капилярите) заради натрупване на спайк протеини по стените.

Най-засегнати са капилярите в мозъка, сърцето, белия дроб, понеже се явяват органите с най-гъста и сложна кръвоносна мрежа.
Демек части от мозъка не се оросяват оптимално.

Затова ваксините били разделени на 2 - да се даде време на организма да изчисти спайк протеините, обаче при някои хора тоя процес се бави и затова втората доза може да доведе до въпросните усложнения.
ТЛДР: Всеки да решава за себе си. За един КОВИД може да е по-голям риск от ваксината, за други може да е обратното. Тънкият момент е че въпросният риск е невъзможно да се измери и всеки поотделно ще трябва да се уповава на акъл, интуиция, медии или врачки.

Аз не знам нищо с категоричност, но да речем че инфото до тоя момент оставя достатъчно съмнения в качествата на ваксините и в добрите намерения на разпространителите им.

ТЛДР2: Пускането на ваксини толкова скоро и толкова едновременно, оставя САМО 2 логични варианта:
  1. Ваксините са НЕТЕСТВАНИ.
  2. Разработката им е започнала ПРЕДИ избухването на пандемията .
:)
Почти го убедихме да запретне ръкавчето и пак почнахте със страничните ефекти, тромбите и другите глупости.
Стига сте го демотивирали!
Да му мушнат иглата най-сетне, че да се успокои...

В крайна сметка, какво лошо може да се случи?

Давай, отиди да те боцнат.
Не виждам какво толкоз го мислиш.

Предвид че половин Америка и повечето от Западна Европа вече вярва, че напливът на негри и мюсюлмани е най-хубавото дето се е случвало, и че трансджендърите са следващото ниво в еволюцията... Как да останеш скептичен към идеята за МАСОВАТА ТЪПОТИЯ че настоящата пандемия = планетарен Апокалипсис и ваксините = жива вода?
Още в началото на пандемията светилата заявиха че не може да се надяваме на ваксина до 1.5 години минимум щото трябва време за проучвания и тестове.

След 2 месеца вече боцкаха.
Интересно ми е защо "проваксингът" винаги върви в пакет с БЛМ, мултикултурализма, трансджендерията, и безрезервна вяра в Джо Байдън.

Случайност някаква
 
Последно редактирано:
Само на Тедката съм се подигравал щото той каквото и да направи или напише е за подигравки :p

Тия дни отделих време за рисърч и това е резултатът.
Според науката по-добре да ме боцнат.
 
Почнаха да излизат фишеците, поздрави на модерните o_O Ама в България няма такива неща, ние сме зъбата и суверенна държава и никой не би посмял да ни прати подобна партида :cool:
 
Последно редактирано:
Само на Тедката съм се подигравал щото той каквото и да направи или напише е за подигравки :p

Тия дни отделих време за рисърч и това е резултатът.
Според науката по-добре да ме боцнат.
Аз също още не съм се ваксинирал и ме е яд, защото докато ми дойде имунитета от ваксината вече тъкмо ще излизаме от вълната...
Но при мен нямаше как по други причини здравословни
Рисърч си правя от любопитство иначе с няколко от най-добрите имунолози в България, които ме лекуваха съм ги питал за ваксините и те са "за". Те също са ваксинирани и децата им също. Те са хората, които са направили 100х по-добър рисърч, тъй като това им е професията имунитет, имунен дефицит, автоимунни заболявания, имунологични изследвания и всички тези протеини, Т клетки, Б клетки, как и къде се съхраняват с лимфен възел и костен мозък и всички останали неща, които ние тук не разбираме и гледаме темата само от политическа или конспиративна гледна точка.
 

Горе