Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
А и забравих нещо ...

Това е защото там не спазват мерките по време на пазаруване - ни маски ни нищо: Видео
 
В краткосрочен план сякаш ваксината е по-добре, защото тези ефекти се получават и след Ковид, а дори и много по-лоши, ако си жив и без трайни и сериозни увреждания, а при ваксината поне няма толкова много увреждания и смърт. В дългосрочен план е проблема, ако ваксините започнат да дават масово сериозни странични ефекти както се говори - тромби, автоимунни и подобни..

Прав си !
И как реши, че ковид води до всичко това? Уж се опитваш да мислиш, а гледаш основно негативната страна на нещата...

Ако приемем, че този вирус е наистина толкова опасен и заразен, то за близо 2 години, като махнем няколко месеца на ваксинация (която не прави нищо) то почти цялата планета го е изкарала. Живота си върви, жив си още, сигурно не си се закопал в бункер, какво толкова те притеснява?
 
И как реши, че ковид води до всичко това? Уж се опитваш да мислиш, а гледаш основно негативната страна на нещата...

Ако приемем, че този вирус е наистина толкова опасен и заразен, то за близо 2 години, като махнем няколко месеца на ваксинация (която не прави нищо) то почти цялата планета го е изкарала. Живота си върви, жив си още, сигурно не си се закопал в бункер, какво толкова те притеснява?
Жив с последици от Ковид..
И аз живеех и не виждах Ковид, но след като ми се случи като се поинтересувах и стана чудо мале колко много като мен имало дето страдат след Ковид...
Ковид води до много неща - тромби, автоимунни, неврологични, белодробни увреждания, реактивиране на вируси и още да не изброявам, че няма да ми стигне мястото. Почти цялата плането не го е изкарала.. Това дето някой викат абе имах температура и нямах обоняние карах Ковид изобщо не го зачитай. Няма ли PCR или антитела нищо не се знае какво е било. Имаше такива много убедени Ковид карали сигурни са накрая нямат антитела ни нищо, други пък наистина хващат Ковид и въобще виждат каква е разликата.
Живота винаги е вървял, докато не ти се случи на теб. От страни всичко изглежда,че върви - заведенията пълни, всички без маски, няма дистанция и т.н Аз така живях също и живея - без маски, без дистанция и хората ми казваха абе Ковид туй Ковид онуй и аз аве има да ама човек вече над 1 година маска не слагам цял ден съм сред хора, пък и имам супер много познати дето само един ден имат температура и са с PCR.. Ама всъщност се оказа различно - оказа се че съм виждал само едната страна
 
Имала изтръпване на ръката, болка в гърдите, температура не. Три месеца след Астрата.
Лично според мен изтръпването на ръката е нормално не знам, ако е само от където е боцната, но болката в гърдите няма да е лошо на кардиолог да не е перикардит и миокардит, че е възможно от ваксина, дори знам за такива случаи от България
 
Според мен са ваксинирани няколко трилиона в нашата галактика. Нямам данни за Андромеда,
 
Според мен са ваксинирани няколко трилиона в нашата галактика. Нямам данни за Андромеда,

Тедката да не та покани у тях и сега да споделяте дамаджаната?
 
А истината е всъщност толкова проста и ясна, особено разказана от първо лице. Спрете да ровите под вола - телето обикновено се намира под кравата. ;)


п.с. И преди да сте емнали медията, в края на краткото изявление е даден и първоизточникът - фейсбук профила на доктора.
 
Това, което се съобщава като статистика, е за починали с ковид. Тоест, като почине някой в болница и е бил с положителен тест за ковид се докладва за статистиката. Пряката причина за смъртта няма как да е ковид, а са неща като мултиорганна недостатъчност (спиране на жизненоважни органи), септичен шок, дихателна недостатъчност и др.
 
Това, което се съобщава като статистика, е за починали с ковид. Тоест, като почине някой в болница и е бил с положителен тест за ковид се докладва за статистиката. Пряката причина за смъртта няма как да е ковид, а са неща като мултиорганна недостатъчност (спиране на жизненоважни органи), септичен шок, дихателна недостатъчност и др.
Да, ама починалите "С" ковид се отразяват в статистиката като жертви на вируса ("ОТ"), което в повечето случаи е може би изцяло погрешно. Ние знаем, че това се прави, за да се създаде усещане за хипер страшна инфекция, но зад цифрите се крият специфични медицински случаи.

Например, не знаем дали вирусът е причинил полиорганната недостатъчност или унифицираното лечение. Един човек с хронично заболяване на черен дроб /бъбреци няма как да понесе тежката артилерия от няколко антибиотика и кортикостероиди едновременно, с които се бухат всички наред, без значение от симптоматика, възраст, заболявания и т.н..

Медицината никога не е била точна наука и хората никога не са лекувани на ангро. Говорейки за наука, е редно да се запитате: кога в медицинската практика, всички хора с еднаква "диагноза", поставена чрез крайно недостоверни методи (отречени в САЩ), СА ЛЕКУВАНИ ПО АБСОЛЮТНО ЕДНАКЪВ НАЧИН? Без да се вземе предвид реалното здравословно състояние на всеки пациент.

Не само "лечението", но и ваксинирането се прави на ангро - нещо, което доскоро беше нечувано. Не ми казвайте, че с измерване на температура и артериално налягане се получава оптималният набор от данни за състоянието на пациента.

Това, НЕ Е НАУКА! Позовавайте се на Бог Пропаганда, но не споменавайте науката.
 
Тедката да не та покани у тях и сега да споделяте дамаджаната?
Все още не е. Но ето че му даваш идея.

А какво сега, не е ли напълно логично ако в ЕС са ваксинирани 2/3-ти от пълнолетното население (по официални данни) в нашата галактика би трябвало да са поне няколко трилиона. Но наистина нямам информация за Андромеда. Новини от Алфа Кентавър също нямам.
 
Тедката да не та покани у тях и сега да споделяте дамаджаната?

Тедката кани само ваксинирани с минимум 2 дози, другите са му под нивото.
 
Нещо много полезно.
Просто всичко казано тук според мен е вярно и много добре обяснено
 
Нещо много полезно.
Просто всичко казано тук според мен е вярно и много добре обяснено
Многократното повтаряне на дебелата тлъста лъжа, че аутопсиите на починали С ковид създават риск от разпространение на инфекцията в цялата болница и сред персонала ме отказа да гледам видеото до край. Каква му е целта изобщо? Какъв е изводът, ако може да обобщиш?

Другото странно - сред изследваните (аутопсирани) починали няма един напълно здрав човек. 4 със сърдечни проблеми, 3 с бъбречни, 4 с предишни инсулти и т.н. При неадекватното унифицирано лечение, не е странно, че са стигнали до патолога. Това по никакъв начин не доказва, че ковид и мега страшен вирус. В такова здравословно състояние дори хранително отравяне или лека настинка може да те довърши.
 
антиваксърите не вярват, че от Ковид се умира
Това сме го повтаряли, и повтаряли, и повтаряли, и повтаряли... и пак се появява някой да изкриви нещата в неправилна посока.

Ковид е модерното име на Грип. Да кажем, че от Ковид не се умира означава да кажем, че от Грип не се е умирало. С пояснението, че в повечето случаи такава инфекция е само последния шамар, който довършва човека след като той отдавна страда от редица други заболявания. Преди 2020 ако такъв човек се грипяса и умре, ще го запишат като умрял от каквото там е страдал преди това, но не от Грип. Докато сега директно пишат Ковид (и то не само при такива случаи) и така статистиката се издува до небесата. Ако статистиката се водеше както преди 2020, нямаше да има и помен от каквато и да е пандемия, всичко щеше да си е точно както преди.

Също така цялата тази изкуствено създадена (от медиите) паника води една камара икономически и психически проблеми при хората, както и от раз променя начина на работа на болниците по света. Това е гигантски шок навсякъде, който само води до още трагични случаи. От неправилно лекувани хора (ненормални Ковид протоколи), през нелекувани хора (страх ги е да идат до болницата), до самоубийства. Да, ако човек не се лекува може да стане зле, но значително по-зле може да стане ако се лекува неправилно.

И цялата тая тъпня създадена и подклаждана за какво? За да вървят продажбите на някакви "ваксини" против нещо, което никой никога не е изолирал и което постоянно се диагностицира неправилно.
 

Горе