Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
За цялата 2020 г. при катастрофи В България са загинали 463 души. За 2019 г. са 628. По логиката на "ковид е обикновено грипче" пасмината трябва да се премахнат всички правила за движение по пътищата, защото не е нужно милиони хора да са с ограничена свобода заради нещо, от което умират по 1-2 души на ден.

Как ЗДП ограничава свободата ми? Ако искам карам, ако искам не карам. Никой в нищо не ме задължава. Бати детската логика....
 
Не било само в България тва с болничния геноцид:

https://odysee.com/@BannedYouTubeVideos:4/MEDICAL-KIDNAPPING-THE-NORM-AS-PATIENTS-SACRIFICED:8
Аз като погледнах в дясно и се ужасих от броя на клиповете, в които мед сестрички твърдят, че болниците трепат болните, а не ковид.
Ся, не знам, може да е фейк, ама тука разни хора застават с лицата си... Тоест, това, което подозирахме още миналата година.



 
Тцъ! Ако ще да си носиш системата с ваксина, вкючена венозно, минаваш с писоар (пИши ми го на сметката). Приятелка, която има редкия талант да се нахендря винаги на най-чепатото нещо, се ваксинирала с Астрата в юк, та уж да минава с привилегии и тя веднъж в тоа живот. Тцъ- нема, бате. Писоари преди да излитне от Лондон, писоар в Германия, където е имала кратък престой, писоар в България преди да излитне обратно към ЮК. Единствено при кацане на летище София не са ѝ искали, защото казала, че идва от Меркел-ланд, а не от владенията на куин Лизи Ту.
Проблема тука не е в членската карта, а в членската страна. Тия условия дето ги писах са само за наши хора, другите на опашката.
 
Проблема тука не е в членската карта, а в членската страна. Тия условия дето ги писах са само за наши хора, другите на опашката.
Ясно, ама ако мислиш, че ще минеж без "писоар" (пИши), понеже имаш ваксина - греда. Наши, ваши, писоарите продължават да бъдат кокошката, снасяща златните яйца. Ваксинираните също пътуват с тест, щото се разбра, че продължават да бъдат вирусоносители. Ако мислиш да го правиш заради тая "екстра" - недей. И ти си ми много симпатичен (даже повече от ноке-то). Не го прави! Don't do it!
 
Как ЗДП ограничава свободата ми? Никой в нищо не ме задължава.
Разбира се, че в Закона за движение по пътищата няма задължителни неща. Там всичко е по избор. И всеки може да кара. Няма хора, на които им е забранено, защото нямат навършени години, не са взели книжка или им е отнета заради неспазване на ЗДП...

Коментарът ми беше към нормално мислещите хора, а не към вашата групичка, която е с късо съединение в централния процесор.
 
Разбира се, че в Закона за движение по пътищата няма задължителни неща. Там всичко е по избор. И всеки може да кара. Няма хора, на които им е забранено, защото нямат навършени години, не са взели книжка или им е отнета заради неспазване на ЗДП...

Коментарът ми беше към нормално мислещите хора, а не към вашата групичка, която е с късо съединение в централния процесор.

О, не, с детската си логика да отиваш на майната си! Бати глупостите.... То срам да те хване да водим разговор на толкова ниско ниво....
 
Разбира се, че в Закона за движение по пътищата няма задължителни неща. Там всичко е по избор. И всеки може да кара. Няма хора, на които им е забранено, защото нямат навършени години, не са взели книжка или им е отнета заради неспазване на ЗДП...

Коментарът ми беше към нормално мислещите хора, а не към вашата групичка, която е с късо съединение в централния процесор.
Те тия хора мислят в друго измерение, лошото е, че се увеличават, вместо да намаляват.
 
Как за 2 години не разбрахте, че вече на никой не му пука за ковид. Кафетата пълни, кръчмите пълни, морето и то, моловете и те, хората продължават да си живеят. Само 10% ваксинирани продължават да се вайкат и да искат още тъпи мерки...
 
даже и wifi имат
Значи в спокойно време можем да стоим до тях и дори да си изключим мобилните данни? :)
 
Как за 2 години не разбрахте, че вече на никой не му пука за ковид. Кафетата пълни, кръчмите пълни, морето и то, моловете и те, хората продължават да си живеят. Само 10% ваксинирани продължават да се вайкат и да искат още тъпи мерки...
УМИРАТ хора, не се вайкаме, тъпо ни е. Не хлебарки, а хора. Ама като не ти е до главата е нормално да мислиш така.
 
УМИРАТ хора, не се вайкаме, тъпо ни е. Не хлебарки, а хора. Ама като не ти е до главата е нормално да мислиш така.
а за тия, където умират от глад и бедност не ви пука...
 
Как ЗДП ограничава свободата ми? Ако искам карам, ако искам не карам. Никой в нищо не ме задължава. Бати детската логика....
Те нямат логика. Спуснали са им от спонсора няколко опорни точки и когато разговора излезе извън кръга на: Гадни антиваксъри, всички Ша Омрем заради ваЗ не виждате ли статистиката... приключват.

От друга страна сериозно обмислям да мина в техния лагер явно дават добри кинти :p
 
О, не, с детската си логика да отиваш на майната си! Бати глупостите.... То срам да те хване да водим разговор на толкова ниско ниво....
Логиката винаги е само една. Просто ти си капризно леке, което го е страх от две секундна инжекция и е толкова егоистично и разглезено, че не може да издържи и две минути с маска, защото комфортът му ще бъде леко нарушен. Целият мозъчен тръст, барабар със @старичанти и компания, сте еднакви типажи.
 
УМИРАТ хора, не се вайкаме, тъпо ни е. Не хлебарки, а хора. Ама като не ти е до главата е нормално да мислиш така.
Я кажи колко пъти на ден трябва да напишеш в постовете си:

- ковид
- ваксина
- антиваксъри
- умират хора


за да вземеш кинтите? Питам щото мисля една статистика да направя.
 
Ясно, ама ако мислиш, че ще минеж без "писоар" (пИши), понеже имаш ваксина - греда. Наши, ваши, писоарите продължават да бъдат кокошката, снасяща златните яйца. Ваксинираните също пътуват с тест, щото се разбра, че продължават да бъдат вирусоносители. Ако мислиш да го правиш заради тая "екстра" - недей. И ти си ми много симпатичен (даже повече от ноке-то). Не го прави! Don't do it!

Нещо си в обърквация, аз казах че не бих се вакснал заради екстрата да пътувам, даже наблегнах, че се дразним че така я рекламират. За пътуването нямам опит щото не съм вакснат и така или иначе ми требе тест. Но доста познати обикаляха из Еуто само с членската карта, то даже при тях тва беше водещото за вакса, даже някой го бяха изкарали ковидото.
 
За всички ми пука, но за нещо, което може да се спре, а не се спира ме е най-много яд.
И нас ни е яд, ама не можем да кажем на докторите да спрат да трепат хорицата, заради пустите пари, които им дават за тая работа.

Стига сте ревали. Вие с ваксините сте най-прецакани в целия филм. Не се опитвайте да дърпате в блатото и други, с които да споделите жалката си съдба на преебани ... :)
 

Горе