Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Абе все тая на кого ти приличам, ти гледай да се опазиш, а не после да ни ревеш, че сме били прави.
Ти по-добре се боцни пак. В ДАНС имат сериозни подозрения, че са ти омръзнали пенсионерите и си се преориентирал към председателя на НС :D
 
Последно редактирано:
Относно Лихтенщайн, всички сериозни медицински случаи ги лекуват в Швейцария. Ватикана няма смъртни случаи по същата причина.
Демек, най-после сме на едно мнение. Значи не е нужно да се ваксинирааме, за да не умираме, а просто да намерим къде да ни лекуват добре.

Предлагам да издействаме на Теди сан "кардинал", та да се успокои малко. Ватикана се грижи за своите.
 
2. PCR - тестовете. Достатъчно компрометирани. А цялата пандемия се базира на тях. Има доста случаи на хора с първи положителен, веднага след това - отрицателни, но се признава само положителния.

 
Тая вечер Нанди е организирала неверниците антиваксъри. Как ли ги насъсква? Магии ли им прави?
Ми да, ще си се боцкам и още как. Чакам си бустерчето и съм готов да превзема зимните курорти. А вие си пишете.
 
Тая вечер Нанди е организирала неверниците антиваксъри. Как ли ги насъсква? Магии ли им прави?
На принципа на моркова и тоягата сме - класика и доказано работещ метод, за разлика от експерименталните ваксини. ;)
 
Тая вечер Нанди е организирала неверниците антиваксъри. Как ли ги насъсква? Магии ли им прави?

Да е, повела нъй като Свободата от едноименната картина на Делакроа.
 
Ми да, ще си се боцкам и още как. Чакам си бустерчето и съм готов да превзема зимните курорти. А вие си пишете.
Задължително буустерчето 3-та доза, понеже хората само с 2 са в най уязвимата група.


експерименталните ваксини. ;)
Нещата вървят на много зле...

 
Информация от министъра на здравеопазването:
3e6IgTh.png
 
Браво, така трябва!
Тедка от режим - правя на пук на другите е добре да преминаваш и в режим - мислене от време на време.

Я сега ми обясни ти като един привърженик на ваксинацията против пландемията защо аджеба се налага се убеждавата хората в опасния вирОс?

Та ако наистина е така както го описват заболели, смъртност и т.н. хората реално би трябвало да се бият за тези ваксини. Нещо обаче ....
 
Тедка от режим - правя на пук на другите е добре да преминаваш и в режим - мислене от време на време.

Я сега ми обясни ти като един привърженик на ваксинацията против пландемията защо аджеба се налага се убеждавата хората в опасния вирОс?

Та ако наистина е така както го описват заболели, смъртност и т.н. хората реално би трябвало да се бият за тези ваксини. Нещо обаче ....
Абе те на децата с ангини антибиотици не им дават, а ти бой за ваксини. Що говориш глупости, хората се грижат за автомобилите си повече, отколкото за здравето си. И това е доказан факт.
 
Само в България и другите бивши комунистически държави, където има поколения наред промиване на мозъци и тъпотата е насърчавана и култивирана от партията, се налага да се убеждават хората. В нормалните страни скептицизмът към науката е характерен за много малък процент от хората.
 
Само в България и другите бивши комунистически държави, където има поколения наред промиване на мозъци и тъпотата е насърчавана и култивирана от партията, се налага да се убеждават хората. В нормалните страни скептицизмът към науката е характерен за много малък процент от хората.
:D:D:D:D:D:D:D

Нещо си се объркал и то яко. Ела да видиш в Англия. Почти никой няма ваксиниран доброволно 2 от 10. Имат висок процент на ваксинирини заради хората затворени или живеещи в социални и болнични заведения и задължителната ваксина за персонала в доста отрасли на първа линия.

Разбирам, че се напъваш да докажеш правотата си. Обаче видимо подценяваш хората и способностите им да разсъждават. Всъщност най-лесно се подлъгват да се ваксинират хората с промити мозъци.

...където има поколения наред промиване на мозъци и тъпотата е насърчавана и култивирана от партията... При такива условия никой не бива убеждаван. Казва се в редичка по двама хоп-троп на ваксинка и овцете тичкат.

И не,че нещо ама преди 89-та имаше повече мислещи хора от сега в България.
 
Само в България и другите бивши комунистически държави, където има поколения наред промиване на мозъци и тъпотата е насърчавана и култивирана от партията, се налага да се убеждават хората. В нормалните страни скептицизмът към науката е характерен за много малък процент от хората.
В същите тея страни, дето им викаш нормални, казват че според науката човек сам си определя пола, без значение какви са ти първичните полови белези. Ние тука, неандерталците, сме скептични към тая наука. Това е същата наука, която пробутва Кови толкова брутално. Ако не го виждаш, значи ти си промития мозък.
 
В същите тея страни, дето им викаш нормални, казват че според науката човек сам си определя пола, без значение какви са ти първичните полови белези. Ние тука, неандерталците, сме скептични към тая наука. Това е същата наука, която пробутва Кови толкова брутално. Ако не го виждаш, значи ти си промития мозък.
След петата игла може и четвърти пол да има, не се знае :rolleyes:
 
Тая тема е за коша. Всеки убеждава всеки. Няма смисъл от нея. Нито аз искам да накарам някого от вас да направи нещо насила, нито мен някой може да ме разубеди. Казус Левски-ЦСКА е, идентичен. Едните се подиграват на другите и обратно. Анкетата е ясна: Вярващи в науката : 40 процента, невярващи: 60. Браво, победихте. Блинки, затваряй я.
 
Вярващи в науката : 40 процента
Тая мантра сигурно ви успокоява. Използвайте си я със здраве. :)

Я кажи, ти като подписа информирано съгласие за ваксиниране, каква информация получи? Всъщност си подписал, че освобождаваш "науката" от отговорност, ако със своето "НАУЧНО постижение" ти причини вреди или смърт.

Айде, понеже си наш човек, да си знаеш правата:

 
Само в България и другите бивши комунистически държави, където има поколения наред промиване на мозъци и тъпотата е насърчавана и култивирана от партията, се налага да се убеждават хората. В нормалните страни скептицизмът към науката е характерен за много малък процент от хората.

Науката казва:
  1. В момента циркулира вариант Делта.
  2. Аденовирусните ваксини (Зенека и Йенсен) са 30% ефективни с/у него и идват с по-голям риск и повече видове неприятни странични ефекти.
  3. mRNA ваксините (Файзер по-специално; за Модерна не се знае) дават доста по-висока защита и по-малък шанс за странични ефекти, но в България видимо (и логично) НЕ СЕ СЪХРАНЯВАТ ПО ПРЕДПИСАНИЕ!
Каква наука продължавате да ми спрягате тука и защо повтаряте каквото ви е пеело радиото преди месеци и отдавна не е актуално?!
 
Последно редактирано:

Горе