Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Сега ще кажат, че това не може да се случи, точно както казаха за ваксинационните паспорти.
Ама то се случва!! На реални хора точно в този момент.

Само не мога да си обясня защо точно Австралия, Нова Зеландия и Израел са първи? То ясно, че полека лека всички ще ги последваме..
 
Откъде за бога ги вадиш тия все неизвестни за мен бг новинарски сайтове?!
Хем неизвестни хем суперпосещавани... o_O
Имаше някакъв подобен, в който се качваха книги на езотерична тематика. Може и още да го има. Аватари някакви своеобразни янтри. Почитатели на мейнстрим конспирации, въобще микс. Д-р Ноке и Мед. сестра Манди май ще се вземат
 
Последно редактирано:
Разликата между 3-4% и 0.1% ми се струва значителна.
По-нагоре пуснах видео защо има такава разлика, за БГ по-конкретно.

Аз така и не разбрах защо няма версия 2.0 на ваксините ами натискат да си инсталираш старата версия. С противогрипните нямаше проблем да ги вадят на кило всяка есен.
 
Д-р Ноке и Мед. сестра Манди май ще се вземат
Тебе не може ли да зема, че поне готвиш??

Аз така и не разбрах защо няма версия 2.0 на ваксините ами натискат да си инсталираш старата версия. С противогрипните нямаше проблем да ги вадят на кило всяка есен.

Тре се пласира вече произведеното.
Иначе фреймуърка го имат и след някоя и друга седмица изневиделица може да се появи ъпдейт със съответната маркетингова кампания.

... Освен ако не са се спекли от идеята че на всеки 4 месеца развойна дейност не им излиза на сметка.
 
Странно защо загрижената наука не се юрна да лекува заболяване с много по-висока смъртност, а се захвана с грипоподобна инфекция, която повечето хора изкарват с леки до никакви симптоми.
Бъркаш. Това направиха, юрнаха се да лекуват заболяване по-страшно от Испанския грип. Такива бяха прогнозите съвсем в началото и това беше идеята. Всички го вярвахме, че е така. Но повечето много бързо разбрахме, че тази болест е много далеч от онази (испанската) и всичко е нормално. Разбрахме, че в най-лошия случай си имаме работа с нещо една идея по-страшно от обикновения грип, и то ако приемем статистиките за верни.

С непроменено убеждение (че яко ще се мре и всичко е по-страшно от Испанския грип) обаче останаха световните лидери (което само по себе си е абсурд), медиите (което доказва колко са манипулирани) и една шепа роби, за които това да бъдат управлявани и да им се казва какво да мислят и да правят е най-голямата им радост.
 
Тебе не може ли да зема, че поне готвиш??
И фешън дрешки ще ти шие. С мнооого джобчета - минимум 20 от едната страна на ризката и по 5 на всеки ръкав. ;)
 
Вече и казината предлагат бонус за ваксинирани... Да се смееш ли, да плачеш ли :D
Скоро и през телефона ще ти искат сертификат, като пускаш мачовете. Че се водиш публика, макар и виртуална. ;)
 
Скоро и през телефона ще ти искат сертификат, като пускаш мачовете. Че се водиш публика, макар и виртуална. ;)
Надяваш се и за обяд да ти искат сертификат, ама ще те разочаровам. Нормалните хора са повече от промитите мозъци, така че надеждата е жива.
 
Надяваш се и за обяд да ти искат сертификат, ама ще те разочаровам. Нормалните хора са повече от промитите мозъци, така че надеждата е жива.
Нищо не се надявам, смея ви се на глупостите.
 
Нищо не се надявам, смея ви се на глупостите.
Целия форум се смее на теб... Не знам точно кое ти е смешно.
 
Надяваш се и за обяд да ти искат сертификат, ама ще те разочаровам. Нормалните хора са повече от промитите мозъци, така че надеждата е жива.
Майтапа на страна ама на дойче курса дето се мъча... от другата седмица искат ежедневен тест или сертификат за инсталация..
Нема такъв натиск..

Имаме и друга анти-лоджик (ковид) мярка.. @Noke :oops:

foto_no_exif2.jpg
 
Имаше няква глупост - розета стоун или нещо от сорта, където хората наистина са го направили доста ефективно да се учи лангуаже :)
Сигурно го знаеш, но ако не, ще ти пратя кракнационале точно дойче, работи перфе
 
Имаше няква глупост - розета стоун или нещо от сорта, където хората наистина са го направили доста ефективно да се учи лангуаже :)
Сигурно го знаеш, но ако не, ще ти пратя кракнационале точно дойче, работи перфе
Някъде в архивите имам ретро версия още от времето на ДЦ++.
Ma я имам проблемация с липса на време да зубря думите с шибаните им артикли.. а като почнат да местят глаголите ту отпреде ту отзаде.. свет ми се въртее.
Нема ли некой mRNA код да ма на напрай не чак толко проС да го еб.. боцвам са отРаз :D
 
Много е.ан език е, и аз съм го мъчил, макар че в школо едно време бях отличник :) Ако нета беше на дойче, до са да сме му видели сметката и да го причаме перфе, ама нейсе, трее се зубри за съжаление. Иначе в СРЕДА е много готино, няма грижи :)
 
Пък тази простакеса Кристалина дори получила награда. Ау, ау.


„Има връзка между равнището на ваксиниране и способността на икономиката да работи на по-високи обороти, защото най-сериозният фактор да има натиск на цените нагоре е това, че хората и бизнесът имат много пари от подкрепата, която получават, а прекъсването на производството води до недостатък на стоки”, коментира Кристалина Георгиева.

Раздаването на валутни единици на бизнесите и хората, което води до покачване на цените какво е? Инфлация. А инфлацията какво е? Обедняване. Получава награда за това че говори абсолютни глупости и води света към хиперинфлация.

За какво ставаше въпрос в клипа, че е изтрит ?
Жена в колата си (в Австралия) се снима с телефона си как е спряна от полицай. Когато полицая идва й казва, че е арестувана за дето е излязла от 5 км зона, взима телефона й и го изключва.
 
Според Кацаров, провала на ваксинацията у нас се дължи на правителството на Борисов :)
Този не спира да налива вода в мелницата на ГЕРБ...
 

Горе