Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Не знам дали ще пукнеш от ваксината, но със сигурност си яко бъгнат в главата. Може и от нея да е, все още тече тестовия период :D
Нещо като не ти е на мнението и почваш с обидите ми се струва? Типично по селски, не е от Пандемията. Ама толкова си можеш. Нищо, нищо, важното е мачът да излезе довечера, нали така.
 
АХАХАХАХАХ, било опасно, ама Ковида е безобиден...Леле, ти съвсем откачи. Да, опасно е, когато имаш алергия, ама те всички хора ли имат??? Сигурно има по един починал на година от стършел в Бг, наистина е много опасно. Майко мила...
Поласкана съм, че вече цитираш мой пост, а не някой от твоите, който няма нищо общо с това, което коментираш. :)
 
Няма Ковид, нали Крумов? Земята е плоска, складът е кръгъл. Урааааа....
Няколко пъти вече ти казах. Или имаш остра нужда от специализирана помощ или заработваш центове. Няма друго рационално обяснение на неадекватното ти поведение.

Остава още нещо разбира се. Когато си бил малък има вероятност няколко десетки пъти да са те изпускали да падаш на главата си. Уви, ако случая е такъв дори медицината е безсилна и просот не трябва да ти се обръща внимание.
 
:D:D:D:D:D:D

Във вторник на годишното заседание на Общото събрание на ООН световните лидери могат да не са ваксинирани или със здравен паспорт.

Главния секретар на ООН заявил, че няма как да задължиш един министър или президент да се ваксинира или да предостави здравен сертификат .....


Е, драги ми ковиди по-ясно от това какви дебили сте и вярвате на всичко няма как да ви се покаже
 

Едно от нещата, които са общи и за България, и за САЩ е, че в двете държави не са ваксинирани главно най-тъпите части от населението. Дори причините хората да не се ваксинират съвпадат.
 
Продължаваме с логичното разсъждение на лекаря

Сравнява айфон, който не влияе на здравето с ваксина ? Ами тогава дайте да пием всякакви хапове, антибиотици, ваксини и какво ли още не, защото айфона не може да навреди
 

Едно от нещата, които са общи и за България, и за САЩ е, че в двете държави не са ваксинирани главно най-тъпите части от населението. Дори причините хората да не се ваксинират съвпадат.
Едва ли може да се прецени кой е бил прав. Не кой е интелигентен, а прав !
Знаете ли колко глупави хора са ме съветвали за неща и накрая се оказват прави. Да, глупави са, но са били прави в конкретния случай.
 
Но както казах беше бая по-голямо от оса и си го насосах, че е оса "майка", ама и го щракнах за всеки случай
Аз само не разбрах, защо имаш толкова малки ръце :oops:
 
Едно от нещата, които са общи и за България, и за САЩ е, че в двете държави не са ваксинирани главно най-тъпите части от населението. Дори причините хората да не се ваксинират съвпадат.

Обществото те превръща в глупав. То се нуждае от идиоти; то не иска интелигентни хора. То се страхува от интелигентността, защото интелигентността е винаги в бунт срещу робството, срещу суеверието, срещу всички видове експлоатация, срещу всички видове глупости, срещу всички дискриминации между раси, нации, класи, цветове.
Интелигентността е непрекъснато в бунт.
Само идиотът е винаги послушен.

-Л И-
 
... в двете държави не са ваксинирани главно най-тъпите части от населението ...

@Test, време ти е да приемеш комплекса си за малоценност:

Тъй като чувството на малоценност кара хората да мислят, че са по-малко достойни от другите, те трябва да направят „противоположно действие“, за да се чувстват отново достойни. Най-често срещаният начин да се направи това е да действат сякаш са по-добри, по-висши (комплекс на превъзходството) пред другите и да ги поставят по-долу. Техният ум мисли, че ако изглеждат по-висши, никой никога няма да си помисли, че са несигурни.
 
На вакснатите няма смисъл да им пускате линкове. Те така или иначе четат само Винету и ако може нещо по-лекичко за приспиване. Всякаква друга информация може да ги застраши, че все пак живеем в трудни времена.
 
@Test, време ти е да приемеш комплекса си за малоценност:
Единственото дето забелязах е че са му дали служебен абонамент за едно от най-левите издания.

По цел ден чете такива неща и после ги пресъздава на БГ.

После що бил ходещ банер със сърп и чук.
 
На вакснатите няма смисъл да им пускате линкове.

242081139_4295044130572836_7858161520148000061_n.jpg
 
Аз само не разбрах, защо имаш толкова малки ръце :oops:
То туй пръстче неЙ мойто. Сложих снимката да се види, че е няколко идеи по-гоялмо от осата. :D
 
Ако някой не е следил.
Италия 70 ваксинирани и вече е задължителна ваксинацията, за да ходиш на работа.
Словения или Словакия :D бъркам ги,но беше Словения - за държавни служители е задължително
 
Споко, бе, пич, разбрахме, че пишкта ти не е малка, не се депресирай!
За сега немам проблеми с достойнството, ако нЕкой ден изпадна в нужда, че си поръчам уголемител от Алито. Мерси за РАЗтревожността.

Идеята тука е че ко ще и ежедневно да са буустваш с вакса, може да си идеш от жилване на буба. Или за коридораджиите "страха не оправдава средствата". Деебе таа зла памет.
 
Ако някой не е следил.
Италия 70 ваксинирани и вече е задължителна ваксинацията, за да ходиш на работа.
Словения или Словакия :D бъркам ги,но беше Словения - за държавни служители е задължително
Италия в началото бяха най-заразен, човек би очаквал всичко що е могло да се зарази, да се е заразило. И дори така, дори и със 70% вакснати, пак се ебават с населението. Това е престъпление. После Тестчо идва да нарича невакснатите тъпи. Идиот. Толкова е очевидна тая война от глобалистите към цивилното население на планетата, че само пълен идиот не може да я види.
 
Разбира се, че сте тъпи. На един акъл сте с дебелите негърки отвъд океана. 104 страници е темата и всеки един аргумент на мозъчния ви тръст беше разбит на пух и прах. Единствените ви доказателства са от тип чайникът на Ръсел.
 

Горе