Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Е аз всичко разбирам, но от това изречение не мога да разбера аз ли се бъркам или е написано " ако пациент има задух, давене и страх то мже да се приложи трайна дълбока седация (приспиване чрез приспивателни) с цел контрол на симптомите и осигуряване на преход към смъртен изход ? Тоест ако човек има страх и задух то го приспиват с цел да не го боли и да умре ?
Щото е преведено с краката, както обикновено.. бг-копирайтъри бате ахахаха
 
Щото е преведено с краката, както обикновено.. бг-копирайтъри бате ахахаха
добре, но според мен има шанс както при 18-годишното дете е починало от сънотворни, защо не и да става така при Ковид като пак дават сънотворни ? Нали чу как е починало детето задушило се е както и при Ковид казват, че става. Освен това в страчничните ефекти си го пише при сънотворните, че може да има задух и респираторна депресия. Не знам не съм лекар, но все пак изглежда, че трябва да се гледа и в тази насока. Просто тук в случая майката е била там и е видяла, но в Ковид отделенията както знаем не пускат и никой не може да види.
 
Едно интересно видео, в което се казва, че ще има редуциране на хората и ще ни "тунинговат".Ако приемем, че е казал истината, то въпроса е, че може да има 2 варианта
1.Да ни тунинговат, а тези, които не искат и по-възрастни да мрат през това време от виурса. Така и двете цели се осъществяват.
2.Да ни тунинговат и чрез този тунинг да редуцират хората.
По първи вариант виждам проблем, че според мен смъртните случаи са около 5 милиона, което може би да не е редуциране, защото ми се виждат малко.
По втори вариант проблема е, че е него случай наистина ще има голямо редуциране, но пък след такава случка после кой ще иска да се "тунингова" и да си сложе пак нещо такова ?
Горе-долу можем да съдим дали е първи или втори вариант по редуцирането т.е според вас колко точно ще бъде. Дали можем да говорим за такова намаляване при 5-10 милиона смъртни случая ? Ако не то, тогава намаляването ще бъде по друг начин.
Това са разсъждения само, ако хипотетично приемем, че казаното е вярно
ЛИНК: https://www. facebook.com/digphys/posts/10209599434459590
 
2.Да ни тунинговат и чрез този тунинг да редуцират хората.
Четох преди няколко месеца една статия в англ. сайт, че чрез така наречения от теб тунинг е да въздейства върху репродуктивната система на хората в дългосрочен план а не толкова като опит да се редуцира населението чрез смъртност.

И тази идея не е от скоро. Имало е подобни опити и в миналото.
 
добре, но според мен има шанс както при 18-годишното дете е починало от сънотворни, защо не и да става така при Ковид като пак дават сънотворни ? Нали чу как е починало детето задушило се е както и при Ковид казват, че става. Освен това в страчничните ефекти си го пише при сънотворните, че може да има задух и респираторна депресия. Не знам не съм лекар, но все пак изглежда, че трябва да се гледа и в тази насока. Просто тук в случая майката е била там и е видяла, но в Ковид отделенията както знаем не пускат и никой не може да види.

Този случай специално, си е 100% лекарска небрежност, меко казано.
 
добре, но според мен има шанс както при 18-годишното дете е починало от сънотворни, защо не и да става така при Ковид като пак дават сънотворни ? Нали чу как е починало детето задушило се е както и при Ковид казват, че става. Освен това в страчничните ефекти си го пише при сънотворните, че може да има задух и респираторна депресия. Не знам не съм лекар, но все пак изглежда, че трябва да се гледа и в тази насока. Просто тук в случая майката е била там и е видяла, но в Ковид отделенията както знаем не пускат и никой не може да види.
18-годишното "дете" вероятно е имало мозъчен оток и едва ли се е задушило от сънотворните ама да речем че са помогнали като са попречили на наблюдението (което мед персонала очевидно не е имал желание да извършва).
 
18-годишното "дете" вероятно е имало мозъчен оток и едва ли се е задушило от сънотворните ама да речем че са помогнали като са попречили на наблюдението (което мед персонала очевидно не е имал желание да извършва).
Същото, като в прословутите ковид отделения. 3 пъти на ден влизат скафандрите да ти хвърлят малко оргизки, а през останалото време се оправяй както можеш. Никаква грижа за пациента, ама иначе пискат за 1000 лв. Бонусчета, нищо, че клиничната пътека им е предостатъчна... Че даже да излизаме по терасите и да им ръкопляскаме, айде няма нужда.

Има и читави лекари, но те са по-скоро тясно специализирани. Мед сестрите и санитарите са просто ужасни и не заслужават адмирации за нищоправнето.
 
18-годишното "дете" вероятно е имало мозъчен оток и едва ли се е задушило от сънотворните ама да речем че са помогнали като са попречили на наблюдението (което мед персонала очевидно не е имал желание да извършва).
Не бяха ли правили скенер,ЯМР за да видят оток и ако са правили как така после ще кажат оток ?
 
Четох преди няколко месеца една статия в англ. сайт, че чрез така наречения от теб тунинг е да въздейства върху репродуктивната система на хората в дългосрочен план а не толкова като опит да се редуцира населението чрез смъртност.

И тази идея не е от скоро. Имало е подобни опити и в миналото.
Това също е вариант. Но сега последно време има доста лекари и то добри като създателя на днк и рнк ваксините д-р Малоун, който казва, че има шанс да причиняват масово инсулти и инфаркти след 3-6-9 години например. Други лекари също казват, че хората ще мрат като мухи и буквално ще падат след няколко години. Колко е вярно това не знам...
 
Същото, като в прословутите ковид отделения. 3 пъти на ден влизат скафандрите да ти хвърлят малко оргизки, а през останалото време се оправяй както можеш. Никаква грижа за пациента, ама иначе пискат за 1000 лв. Бонусчета, нищо, че клиничната пътека им е предостатъчна... Че даже да излизаме по терасите и да им ръкопляскаме, айде няма нужда.

Има и читави лекари, но те са по-скоро тясно специализирани. Мед сестрите и санитарите са просто ужасни и не заслужават адмирации за нищоправнето.
Всичко това е вярно и именно затова е тъпо да се олепим с 10 000 на ден заразени - ще настане тотален хаос, а лекарите ни трябват и за други неща все пак.
 
Всичко това е вярно и именно затова е тъпо да се олепим с 10 000 на ден заразени - ще настане тотален хаос, а лекарите ни трябват и за други неща все пак.
И какво общо има това с което ти написаха не знам ???
Човека казва, че в Ковид отделенията лекарите не обръщат внимание и не се грижат за пациентите, а ти казваш и затова е тъпо да имаме 10 000 болни на ден ще настъпи пълен хаос...
Човека казва, че не се стараят, че не полагат усилия, че не искат да помогнат и т.н
 
... а лекарите ни трябват и за други неща все пак.
Да, трябва да се затриват и не-Ковид жертви за разреждане на черната статистика.

... Иначе сам виждаш - раята става подозрителна и почва да хейти по форумити!
 
То и до сега не бяха стока, но от страх ли, не знам от какво, тотално са абдикирали от хипократовата си клетва и бачкат ден за ден...

За мен щом си избрал да бъдеш лекар трябва винаги да си на 100%, да помагаш на хората и да се стараеш да ги спасиш, не да гледаш собствения си гъз и да мислиш как по-бързо да ти мине смяната.

Помня като малък една семейна позната работеше в спешното (още работи май) и дори и през нощта да й звъннат беше на линия. Сега през повечето време болницата е затворена и дори да имаш проблем никой не те отразява...
 
Коментирате теми, от които нямате представа и 99% от написаното са глупости. Държавните болници не са хотели. В обикновените отделения лекарите минават на визитация обикновено само сутрин и вечер. През останалото време си имат друга работа. Сестрите изпълняват каквито процедури са предписали лекарите и това е. Не са камериерки или прислуга. Който иска допълнителни услуги може да си плати, или да помоли някой близък да му помага. Също така, не е задължително да се лежи в болница. Който смята, че лекарите са убийци и сестрите са им съучастници може да си седи у тях, под карантина ако е с ковид, или без карантина, ако му има нещо друго. Може и да влезе в частна болница. Налице е пълна свобода.
 
Коментирате теми, от които нямате представа и 99% от написаното са глупости. Държавните болници не са хотели. В обикновените отделения лекарите минават на визитация обикновено само сутрин и вечер. През останалото време си имат друга работа. Сестрите изпълняват каквито процедури са предписали лекарите и това е. Не са камериерки или прислуга. Който иска допълнителни услуги може да си плати, или да помоли някой близък да му помага. Също така, не е задължително да се лежи в болница. Който смята, че лекарите са убийци и сестрите са им съучастници може да си седи у тях, под карантина ако е с ковид, или без карантина, ако му има нещо друго. Може и да влезе в частна болница. Налице е пълна свобода.
Първо няма как да знаеш какво слагат сестрите. Във видеото с момчето лекаря е попитал сестрите "абе какво му дадохте, той до преди малко беше добре". Казват, че може да му давали приспивателни, за да не ги безпокои да гледат филми.
Второ при вирусна пневмония и тежко състояние се лежи в болница, но ако лекарите лекуват грешно ? Това е като лекарите да лекуват грешно и да ти кажа еми това, че си за операция или процедура, която не може да се изпълни вкъщи, тогава не ходи на лекар. Само че ако беше вирусна пневмония преди години шяха да я лекуват по-различно нали, но тя се лекува в болница и нямаме избор така.
Това е като голяма група от счетоводители да лъжат и грабят клиентите си и да им съсипват бизнеса и да им кажем, еми като не искате водете си счетоводството сами.
В частните болници дали има налични и дали има начин да поръчат ремдезивир ?
 
Коментирате теми, от които нямате представа и 99% от написаното са глупости. Държавните болници не са хотели. В обикновените отделения лекарите минават на визитация обикновено само сутрин и вечер. През останалото време си имат друга работа. Сестрите изпълняват каквито процедури са предписали лекарите и това е. Не са камериерки или прислуга. Който иска допълнителни услуги може да си плати, или да помоли някой близък да му помага. Също така, не е задължително да се лежи в болница. Който смята, че лекарите са убийци и сестрите са им съучастници може да си седи у тях, под карантина ако е с ковид, или без карантина, ако му има нещо друго. Може и да влезе в частна болница. Налице е пълна свобода.
Ти като си се вакснал мислиш, че няма да стигнеш до болницата ли? Утре ще те блъсне на улицата някой, или нещо друго, и тогава ще ревеш тука болниците пансион ли са, хотел ли са или ол инклузив.
 
но ако лекарите лекуват грешно
Само един тип хора не грешат никога по време на работа: безработните. Не знам защо всички като допуснат сами грешка в работата си се успокояват, че било човешко да се греши, но когато лекар направи грешка е недопустимо. Хората правят грешки. Това е.
 
Само един тип хора не грешат никога по време на работа: безработните. Не знам защо всички като допуснат сами грешка в работата си се успокояват, че било човешко да се греши, но когато лекар направи грешка е недопустимо. Хората правят грешки. Това е.
Мале какъв дървен философ си не е истина. Я направо си удари главата в стената и не се мъчи. Лекарите допускали грешки... При безобиден случай в смъртен случай. Нали се сещаш, че при тях всяка грешка е човешки живот. Не е като в завода да объркаш вино с водка или крава с коза...
 

Горе