Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Утре ще те блъсне на улицата някой, или нещо друго
Ако има късмет ше го настанят потрошен на леглото малко преди да дойде времето за лекарска визитация...

Ако не - ще се свие във фетална поза с цел редуциране на вътрешния кръвоизлив и ше стиска зъби до събалян.

ПП: Ако сестрите чуят отчаяните му вопли измежду репликите в турския сериал, може да се смилят и да му дадат приспивателни.
 
Ако има късмет ше го настанят потрошен на леглото малко преди да дойде времето за лекарска визитация...
Тотална глупост, написана от неграмотен по темата човек. В такъв случай пациентът се обработва и състоянието му се стабилизира. След това се привежда в отделение за интензивно лечение, където е под постоянно наблюдение и грижа, докато не намалее опасността за живота му достатъчно, че да го преместят в обикновено отделение. Събрали сте се тука сбирщина айнщайновци и се надпреварвате кой по-голяма глупост ще изтърси...
 
Само един тип хора не грешат никога по време на работа: безработните. Не знам защо всички като допуснат сами грешка в работата си се успокояват, че било човешко да се греши, но когато лекар направи грешка е недопустимо. Хората правят грешки. Това е.
Говорим за грешен протокол или незнание и нехайство и т.н, а не грешка. Грешки всеки допуска и ние го знаем не сме малоумни.
Ходил съм достатъчно по лекари и знам за какво става въпрос. Масово разбирам от голяма част от лекарите само докато чета от google си поставям диагнози или си назначавам изследвания и т.н и повечето лекари ама ти си луд, ама туй ама онуй докато не отида да си направя изследвания и се окажа прав. Естествено не знам много, но знам повече от доста от лекарите. Има и лекари, които слушам и изпълнявам, защото се вижда, че разбират много и са прави, но голяма част от тях ....
Последния път отидох на лекар с една папка изследвания назначени от лекари и имаше едно изследване, което бях пуснал сам и точно то беше извън норма, а всички други назначени от лекари бяха в норма. Когато отидох на друг лекар ми каза ето това изследване, който го е пускал е знаел какво прави (това което пуснах сам). Казах му това изследване съм го пускал сам, а другите са то лекар. Стои и ме гледа и не може да повярва. Е за такива неща ти говоря, но когато се случат в отделение, което хората се борят за живота си вече е друго. Говоря за лекарите, които убиват или морят хора за пари. Правиха го до сега и откъде да знам дали в тези ковид отделение не се прави същото ? Последния път, в които лежат в болница беше с направление и направиха само 1-2 изледвания за 2 дена за около 100-200лв, а лежах 5 дена. Защо беше целия стрес там и защо лежах там като можех да си ги направя сам платено и просто да си стоя в нас да отида за 5 минути и да направя изследването ? Взеха направлението и парите по пътеката на мен ми напраиха 1-2 изследвания да замажат положението и айде.
 
Последно редактирано:
И какво общо има това с което ти написаха не знам ???
Човека казва, че в Ковид отделенията лекарите не обръщат внимание и не се грижат за пациентите, а ти казваш и затова е тъпо да имаме 10 000 болни на ден ще настъпи пълен хаос...
Човека казва, че не се стараят, че не полагат усилия, че не искат да помогнат и т.н
Е да де, като им се увеличат болните съвсем ще закъсат, те и без това са си зле. Нещо гледам се заяждаш? Няма проблем, няма да си първи и последен.
 
Само един тип хора не грешат никога по време на работа: безработните. Не знам защо всички като допуснат сами грешка в работата си се успокояват, че било човешко да се греши, но когато лекар направи грешка е недопустимо. Хората правят грешки. Това е.
Именно това казвам - когато се преуморят допълнително, те ще грешат много повече. Точно защото са хора, а не роботи.
 
Масово разбирам от голяма част от лекарите само докато чета от google си поставям диагнози или си назначавам изследвания и т.н и повечето лекари ама ти си луд, ама туй ама онуй докато не отида да си направя изследвания и се окажа прав.
В случая говориш за диагностициране на конкретен сложен проблем. Работата е там, че като отидеш на лекар, който не е личният ти той обикновено няма представа от историята на здравословното ти състояние, а има само половин час примерно да се запознае с него, да те прегледа, да ти постави диагноза и да назначи лечение. Нали се сещаш, че и доктор Хаус би се справил трудно в такава ситуация. Само ти си знаеш най-добре какво ти има и ако с четене в Google можеш да си поставиш някаква предварителна диагноза, и да я потвърдиш с изследвания на частно, толкова по-добре за теб. Аз подкрепям такива неща.
 
Тотална глупост, написана от неграмотен по темата човек. В такъв случай пациентът се обработва и състоянието му се стабилизира. След това се привежда в отделение за интензивно лечение, където е под постоянно наблюдение и грижа, докато не намалее опасността за живота му достатъчно, че да го преместят в обикновено отделение. Събрали сте се тука сбирщина айнщайновци и се надпреварвате кой по-голяма глупост ще изтърси...
Ми да го беше фактчекнал това преди да напишеш ония глупости по-горе.
 
Само един тип хора не грешат никога по време на работа: безработните. Не знам защо всички като допуснат сами грешка в работата си се успокояват, че било човешко да се греши, но когато лекар направи грешка е недопустимо. Хората правят грешки. Това е.
Тук няма грешка, има тотално неглижиране. Запознай се по-подробно със случая. И не е единствения случай, знам за поне още 5-6 сигурни, а най-вероятно са стотици, и то на година..
 
В случая говориш за диагностициране на конкретен сложен проблем. Работата е там, че като отидеш на лекар, който не е личният ти той обикновено няма представа от историята на здравословното ти състояние, а има само половин час примерно да се запознае с него, да те прегледа, да ти постави диагноза и да назначи лечение. Нали се сещаш, че и доктор Хаус би се справил трудно в такава ситуация. Само ти си знаеш най-добре какво ти има и ако с четене в Google можеш да си поставиш някаква предварителна диагноза, и да я потвърдиш с изследвания на частно, толкова по-добре за теб. Аз подкрепям такива неща.
Да, но аз отивам при тях и ги запознавам подробно с документация и история от началото на всички проблеми. След това искам да отида при тях повторно и да продължим с изследвания и лечение т.е да ги запозная по-подробно да пуснат определени изследвания после да видим какво-що и ако трябва други изследвания и така, но те ми казват прибирай се вкъщи и не идвай. Нищо ти няма ! Аз им казвам абе хора боли ме това или онова имам дори ясни видими обриви и не се чувствам добре, те ми казват твоите симптоми са на психолхическа основа аз съм бил луд и не искат да ходя при тях втори или трети път. След това си пускам изследвания и се вижда, че не съм луда а наистина има определени неща и на това какво му се казва ?
Личния лекар е запознат с всичко и той по същия начин реагира. Накрая естествено намерих лекар дето без да ми гледа изследвания и други неща каза отиди пусни това и това и накрая беше прав и изписа лечение и всичко. Обаче съм минал през 20-30 лекаря докато стане това.
 
Тук няма грешка, има тотално неглижиране. Запознай се по-подробно със случая. И не е единствения случай, знам за поне още 5-6 сигурни, а най-вероятно са стотици, и то на година..
И стигнахме до логичното заключение: защо предпочетох ваксината пред болницата. Основните причини, без да агитирам никого:
1. Не искам да стигам до болница.
2. Всеки ден имам работа и не мога да си позволя да излизам извън строя. Просто защото няма кой да ме замести.
3. Намалявам възможността да предам вируса на други хора.
4. Надявам се ако все пак го докопам това чудо, с ваксината да го изкарам много по-леко и да се върна бързо на крак. Защото имам и физическа дейност и няма как да се задъхвам и да го правя, поне за известно време.

Като заключение: избирам по-малкото зло, ако въобще е зло - това все още никой не е доказал или отрекъл.
 
2 дни след комоцио да има главоболие и повръщания трябва да е знак че нещата отиват на зле.

"Приет за наблюдение" = наблюдавали са турския сериал.
 
И стигнахме до логичното заключение: защо предпочетох ваксината пред болницата. Основните причини, без да агитирам никого:
1. Не искам да стигам до болница.
2. Всеки ден имам работа и не мога да си позволя да излизам извън строя. Просто защото няма кой да ме замести.
3. Намалявам възможността да предам вируса на други хора.
4. Надявам се ако все пак го докопам това чудо, с ваксината да го изкарам много по-леко и да се върна бързо на крак. Защото имам и физическа дейност и няма как да се задъхвам и да го правя, поне за известно време.

Като заключение: избирам по-малкото зло, ако въобще е зло - това все още никой не е доказал или отрекъл.
Чек сега, ти нали беше със Зенека, т.е. трудно можеш да се наречеш "ваксиниран".
Просто си "набоцкан" и дотам :)
 
И стигнахме до логичното заключение: защо предпочетох ваксината пред болницата. Основните причини, без да агитирам никого:
1. Не искам да стигам до болница.
2. Всеки ден имам работа и не мога да си позволя да излизам извън строя. Просто защото няма кой да ме замести.
3. Намалявам възможността да предам вируса на други хора.
4. Надявам се ако все пак го докопам това чудо, с ваксината да го изкарам много по-леко и да се върна бързо на крак. Защото имам и физическа дейност и няма как да се задъхвам и да го правя, поне за известно време.

Като заключение: избирам по-малкото зло, ако въобще е зло - това все още никой не е доказал или отрекъл.

Ее най-накрая и ти да си пуснеш точките :D

Обаче мисли тепърва какво ще правиш, че днес чекнах точно случая за РЕимунизацията, и се оказах яко прав - почти всички светила имунолози дават оптимално действие до 6-тия месец ;) така че не се скатавай, а връви да питаш това магаре личният ти, кво праите аджеба :) После да не кажеш, че ние сме виновни тук, че си се тръшнал в болницата и видиш ли не че ти пука, ама няма кой да те замести ахаха
Майтапа на страна, тия олигофрени си гледат бройката и изобщо не захапват, че на "първите" вече им е време за ново боцкане :)
 
Ее най-накрая и ти да си пуснеш точките :D

Обаче мисли тепърва какво ще правиш, че днес чекнах точно случая за РЕимунизацията, и се оказах яко прав - почти всички светила имунолози дават оптимално действие до 6-тия месец ;) така че не се скатавай, а връви да питаш това магаре личният ти, кво праите аджеба :) После да не кажеш, че ние сме виновни тук, че си се тръшнал в болницата и видиш ли не че ти пука, ама няма кой да те замести ахаха
Майтапа на страна, тия олигофрени си гледат бройката и изобщо не захапват, че на "първите" вече им е време за ново боцкане :)
Някъде ноември-декември ми се пада, има време. Да, ше го питам, няма проблем.
 
Соре може да е коментирано... ама все пак..


Абдала... Абдал...
laugh-lol.gif
 
Четох преди няколко месеца една статия в англ. сайт, че чрез така наречения от теб тунинг е да въздейства върху репродуктивната система на хората в дългосрочен план а не толкова като опит да се редуцира населението чрез смъртност.

И тази идея не е от скоро. Имало е подобни опити и в миналото.
Тази теория на мен малко ми куца. Защо вируса удари Китай, там прираста мисля е отрицателен, партията се намесва, но китайците са свикнали вече на едно дете. Другата теория за чипиране с ваксината пак ми куца. Друг е въпроса с ваксината да те предразположат психически за чипирането и да го поискаш.
 
Коментирате теми, от които нямате представа и 99% от написаното са глупости. Държавните болници не са хотели. В обикновените отделения лекарите минават на визитация обикновено само сутрин и вечер. През останалото време си имат друга работа. Сестрите изпълняват каквито процедури са предписали лекарите и това е. Не са камериерки или прислуга. Който иска допълнителни услуги може да си плати, или да помоли някой близък да му помага. Също така, не е задължително да се лежи в болница. Който смята, че лекарите са убийци и сестрите са им съучастници може да си седи у тях, под карантина ако е с ковид, или без карантина, ако му има нещо друго. Може и да влезе в частна болница. Налице е пълна свобода.
Пич, знаем я тази свобода. НОИ обаче вика всеки месец "А ти внесе ли си здравните?". Овчето мислене ми е дотегнало. След, като им плащаме да си вършат работата! Всичко на държавна хранилка (или поне по-големия процент) е нахално, надменно, корумпирано, мързеливо и най-вече глупаво. За това дори и герболяка не е виновен.
 
Тази теория на мен малко ми куца. Защо вируса удари Китай, там прираста мисля е отрицателен, партията се намесва, но китайците са свикнали вече на едно дете. Другата теория за чипиране с ваксината пак ми куца. Друг е въпроса с ваксината да те предразположат психически за чипирането и да го поискаш.
Той си е чипиран по рождение.
 

Горе