Вашето мнение за djapka.com!

Какво ще кажете за djapka.com?

  • Евала, добре е!

    Votes: 5 27.8%
  • Влязох, видях и става!

    Votes: 11 61.1%
  • Аз нямам снимки за какво ми е?

    Votes: 3 16.7%
  • За какво е тази крава?

    Votes: 2 11.1%
  • Много зле баце макар, че не съм хейтър давам 0 :?

    Votes: 2 11.1%

  • Общо гласове
    18

Cybertack

New Member
Здравейте,
днес пускам полуофициално нов сайт за хостване на снимки, бих искал да знам мнението ви за сайта без разбира се да ви задължавам :)

Не се притеснявайте да изразите мнението си без значение дали то е положително или отрицателно!

За да е по забвано ще направя и анкета..

Благодаря на всички предваритело!

PS: Ако сте забравили сайта е http://djapka.com
 
От: Вашето мнение за djapka.com!

Браво, на мен лично ми харесва.не мога да направя забележки, защото всичко според мен е точно ;)
 
От: Вашето мнение за djapka.com!

само на мене ли ми трепери екрана се едно сайта е на 30 херца?
 
От: Вашето мнение за djapka.com!

Благодаря на всички за мненията!

vetzkov нещо не можах да те разбера :? :)

Ivo_ мерси за предупреждението, исках да напиша "Спонсорирани връзки" но явно съм се забравил :)
 
От: Вашето мнение за djapka.com!

И аз мисля че е добър. Ама ми се щеше да е малко по-атрактивен от към съдържание, картинки и ей такива неща - с цел да не е празен. Знам че идеята му е да зарежда бързо, което и прави. Но съм за тази идея да хваща и око.

Успехи, идеята ти е жестока и сайта го потвърждава.;)
 
От: Вашето мнение за djapka.com!

Blinky благодаря ти много за хубавите думи, за сега искам да потръгне и да тествам функционалноста на сайта, вярно е много дървен :) но имам планове на 12 страници (А4 формат :) ) как да се развива сайта за по нататък, разбира се евентуално ако има интерес към него де :) :)
 
Нали търсиш бързодействие.
В момента CSS кодът се зарежда заедно с HTML-a при всяко презареждане на страницата, докато ако е във външен .css файл, браузърът го кешира.
 
От: Вашето мнение за djapka.com!

Браво, пич!Сайта ми допада.Само 1-2 допълнения.Като се регистрирах то ми праща паролата на мейла, обаче при регистрация не видях да го пише.Това може да заблуди някои потребители.Както и незнам дали е при мен проблема, странно защо на писмото си в гмаил-а заглавието беше на "китаица"..аа бтв нали сайта ти на Български уж.Сега от гугъл ад-а мернах некви реклами с йероглифи.Просто се учудих затова го споменавам.Хайде успех и ще ти драсна 1 ЛС да те питам нещо. :)
 

Горе