Вашето мнение относно pazaruvaj.com, sravni.bg и shopmania

DomnK

New Member
Здравейте,

Искам да ви попитам използвате ли сайтове като pazaruvaj.com, sravni.bg и shopmania?
Какво ви е мнението за тях, като потребител който търси продукт на ниска цена, както и като потребители които предлагат продуктите си в тях?
Какви са им недостатъците? Какво може да се промени?
 
Ако търсиш мнение от потребител - сравни и шопмания никога не съм попадал на тях след търсене е гугъл.
Също гледай магазина ти да не изглежда шано и цената ти да не е много по-ниска от на останалите.
 
Багодаря за мнението
Не става въпрос за магазин, а за сайтовете които сравняват цени, мнения
 
Тези сайтове разчитат предимно на директен трафик или реферал такъв. Рядко, да не кажа почти никога не съм попадал на техни платени реклами. Иначе мои познати с магазини ги ползват чат пат, едните казват, че от там и идват не малко продажби, но други викат, че е излишна хамалогия за нищо. Според мен отварянето на акаунт, настройването на фида и реално следене на кликовете, не е чак такава драма, имайки предвид, че е все пак някакъв канал. Лошото е, че все по-рядко чувам за тях, а това е показател, че не са най предпочитани, ставайки дума за промотиране и достигане до потенциални клиенти.
 
Пазарувай ми излиза доста често при търсене на инструменти и машини, полезен е за сравняване на цени.
 
Шопмания са ми били полезни няколко години. При платения абонамент вкарваха доста трафик към магазините ми.
 

Горе