Вашето мнение относно WP тема

dnc

Well-Known Member
Здравейте,

спрял съм се на тази тема http://flatadswptheme.com/ за един проект който ми се върти в главата от известно време, ще ми се хора с повече експириънс да си кажат мнението както за дизайна така и за предимствата и недостатъците в функциите на въпросната тема.

П.С. има вграден ПейПал за разплащане което в случая ме устройва и е предимство пред някой други теми с по-приятен дизайн, но все пак бих чул и други мнения.

Благодаря!
 
Темата е хубава, определено. Малко ми идват в повече цветовете, но това е стилът явно. На мен ми харесва.

На този тип сайтове е важно едно - да имат функционалностите, които са ти нужни и да не е проблем д добавяш още в бъдеще. А това, че цялата свети, както казах, това си е вече самата стилистика на темата и реално са го помислили преди да я пуснат за продан. Успехи с проекта. И да се похвалиш. ;)
 
От: Вашето мнение относно WP тема

Темата е красива според мен. Не е грозотия ;) Стреляй смело.
 
От: Вашето мнение относно WP тема

Ще пиша, благодаря, мисля че дори хора от форума ще могат да се възползват, но да видим кога всичко ще е готово.

Относно цветовете мисля, че може да се сменят и да стане малко по-семпла.
 
От: Вашето мнение относно WP тема

харесва ми демото, бих изтъркал целия футер, както и ми стои много недодялан десния сайдбар, но то това е само за пълнеж са сложили колкото да има нещо.
 

Горе