Вашето мнение

metadjazve

Member
Здравейте на всички :)

Почти е готов новия ми блог \искам вашето мнение относно блога , много ще съм ви благодарен :wink:


П.С.
Приемам всякакви критики :mrgreen:
 
Последно редактирано:
От: Вашето мнение

Здравей и поздравления за блога!
Според мен:
1. Махни езиците - нямаш нужда от тях
2. Бутоните на страниците са на английски и ще е добре да ги оправиш, въпреки че в моите блогове също е така ;)
3. Картинките към статиите ти бягат малко нагоре. Опитай да ги намалиш или подравниш.
4. Много е празно встрани. Или показвай само резюме на статиите или го напълни поне малко (примерно с AdSense) :)
За сега това.

Успех!
 
От: Вашето мнение

Здравей,съгласен със Изида продължавай в същия дух!Сайта ти има доста информация,на мене ми хареса!
 
От: Вашето мнение

Още нещо - каква е връзката между FITTING-UP (екипиране, съоръжаване, инсталиране) и Здравето? Аз не намирам.
Оправи си и title на сайта - Заглавието и обяснение за какво става дума!
 
От: Вашето мнение

Само да питам, като гледам тия статии си ги преписал за набързо май май
и си ги пейстнал в твоя сайт и не са уникални или ????
 
От: От: Вашето мнение

Само да питам, като гледам тия статии си ги преписал за набързо май май
и си ги пейстнал в твоя сайт и не са уникални или ????

Тъй като мисля всеки момент да се захвана с това, какво трябва да направя с една статия, за да се води пренаписана, а не само леко променена/разбъркана?
 
От: Вашето мнение

Само да питам, като гледам тия статии си ги преписал за набързо май май
и си ги пейстнал в твоя сайт и не са уникални или ????
Хаха Добър въпрос предполагах че някой ще го зададе :)
Сложих ги почти наведнъж защото бяха готови от предишния ми сайт почти всичките теми аз съм ги писал като източниците ми са предимно книги и лекции които съм изучавал във университета , от други сайтове не съм копирал това мога да го кажа със чиста съвест, надявам се че съм ти отговорил на въпроса.
 
От: Вашето мнение

Размени линкчета с някой от нишата пиши във форуми по темата като bb-team.com, spidersport.com, tialoto.bg
 
От: Вашето мнение

Здравейте на всички :)

Почти е готов новия ми блог fitting up искам вашето мнение относно блога , много ще съм ви благодарен :wink:


П.С.
Приемам всякакви критики :mrgreen:
Бате, къде ти е блога? Не мисля че е почти готов, напротив - те първа е започнат. И бая критики ще отнесеш:)
 
От: Вашето мнение

http://fittingup.com/ ето го :) Преместил го е на уърдпрес с домейн.
Темплейта на пръв поглед е добре, но като скрулна надолу няма разделител м/у поста и сайдбаровете и изглежда разхвърлено...
 
От: Вашето мнение

Да преместих го аз даже си го бях писал в сайта ама явно не сте обурнали внимание:)
Така че вече може спокойно да го разгледате и да си кажете мнението.
 
От: Вашето мнение

по принцип с два сайдбара отляво наблягаш на навигацията а не на съдържанието. А на мен ми се струва, че тук самото съдържание е по-важно. Така, че помисли за преместване отдясно.
 
От: Вашето мнение

Пеоблема е там че трудно ще го преместя просто самия шаблон си е със такъв код.
 
От: Вашето мнение

плати си за качествен сайт тогава, ако не можеш сам.. ако смяташ хората да се връщат в сайта, помисли за нещо по-добро. Аз лично не бих се върнал :)
 

Горе