Вашите лични цитати - тук

V.Andreev

Well-Known Member
Здравейте Колеги,

От време на време измислям нещо свое като цитат и поради някаква идея, че е добро го споделям с приятели.

Сега обаче се замислих, защо да не направя тема, в която да споделим някой друг личен цитат.

Мисля си, че ще е забавно, защото е различно и индивидуално.

Започвам с няколко лични мой :

"Схемата е да намериш това дето те радва и да го правиш както трябва."

"Една принцеса е принцеса когато може да прави принцеси". ( става въпрос за такива : тук )

:)))))))))))))))
 
От: Вашите лични цитати - тук

Този не е мой но обичам да го използвам

pain.png
 
От: Вашите лични цитати - тук

"Болката е мой приятел" - майтапчийски цитат, който се използва за самоутеха, когато са те попребили на тренировка и едвам ходиш на другия ден.

"Ръцете ми са чисти, но съзнанието ми тъне в кръв" - идея си нямам от къде е, но ми е любим :)
 
От: Вашите лични цитати - тук

Кой, ако не ти? Кога, ако не сега?

Когато една врата се затваря, друга се отваря.
 
От: Вашите лични цитати - тук

Преди да тръгнеш да оправяш света, оправи собствения си живот.

РОДИНАТА СЕ ОБИЧА НЕ ЗАТОВА, ЗАЩОТО Е ВЕЛИКА, А ЗАТОВА, ЧЕ Е СВОЯ! (Сенека)
 
Аз имам бисери много. Често ги използвам и на срещи (официални), доста са приложими в бизнеса.

Ето ги тези, които разчупват добре обстановката:

"Тази работа е като онази"
"Като кажеш нещо на някой, изчакай информацията да намери мозъка"


Като се сетя, а аз ще се сета, че сега ми е уморено, ще пиша. Силни неща има. ;)
 
От: Вашите лични цитати - тук

хахаха Вобще не си правите труда да прочетете заглавието и вобще замисала ми - тъжно

Blinky - си е направил труда :) - Благодаря
 
Последно редактирано:
От: Re: От: Вашите лични цитати - тук

Аз го хванах, само авторски брат. :) Това и ще пускам тук.


Дам, едитнах си мнението веднага след като го видях, просто ти и аз сме писали в едно време мнението - ти си бил леко по - бърз и те така... :)
 
От: Вашите лични цитати - тук

Рядко някой ще има чисто авторски цитат :) На Блинки първия съм го чувал.

Една авторска мисъл от мен - "По-добре тесногръд, отколкото широкогъз".
 
От: Вашите лични цитати - тук

"Когато идва сутринта - Джони Уокър си отива" - даже май не съм го публикувал... Сещате се, че го казах една сутрин след поклон пред порцелановата тоалетна чиния. (малко срамен спомен)

"... македонското правителство има идея, след изборите, да си върне задокеанските земи и да възвърне славата и могъществото на Велика Македонија, като ще държи да се изплатят и необходимите репарации от страна на САЩ, че са ползвали тяхната територия безвъзмездно до сега..."
 
Re: От: Вашите лични цитати - тук

Рядко някой ще има чисто авторски цитат :) На Блинки първия съм го чувал.

Една авторска мисъл от мен - "По-добре тесногръд, отколкото широкогъз".
Ее, то го използвам, но винаги имаш твои модификации, като оригинала на този, дето си го чувал е "Тази работа да не ти е като онази". :)

Авторски има, но определено не са много. Твоята примерно може под друга форма да съм я засичал, но точно това не съм го чувал никъде.
 
От: Вашите лични цитати - тук

Разбирам

Вижте какво намерих : Когато тя си тръгне бясна – Последвай я ! Когато тя гледа устните ти – Целуни я ! Когато тя те бута или те удря – Стисни я и не я оставяй да си тръгне ! Когато тя се отдръпне – Придърпай я обратно!Когато я видиш да върви – Промъкни се и я прегърни в гръб ! Когато е изплашена – Защити я ! Когато лежи на рамото ти – Вдигни главата й и я целуни !Когато те дразни – Подразни я и ти и я накарай да се засмее ! Когато те погледне със съмнение – Подкрепи с истината ! Когато каже, че те харесва – Това е така, повече отколкото можеш да разбереш ! Когато сграбчи ръцете ти – Хвани нейните и си играй с пръстите й ! Когато се бутне в теб – Бутни я и я накарай да се засмее!Когато те гледа в очите – Не поглеждай настрани, докато тя не го направи ! :)
 
От: Вашите лични цитати - тук

Рядко някой ще има чисто авторски цитат :) На Блинки първия съм го чувал.

Една авторска мисъл от мен - "По-добре тесногръд, отколкото широкогъз".

Не е редкото щастие човек от форума да има собствени мисли. Дали обаче ще са ценни е друг въпрос. Все пак темата е супер яка! Аз съм тесногъс и широпляст! :evil:
 
От: Вашите лични цитати - тук

То това нали е тема за къстъм цитати, уж:)
Понеже съм на всяка манджа мерудия, та'' Победи собственото си аз, тогава оборването на всички житейски дилеми ще са като детска игра''. Аз още не съм го постигнал това, блазе им на отсрещния бряг:)
 
От: Вашите лични цитати - тук

"Още не съм се събудил и изхарчих 10 лв" - моя мисъл отразяваща безнадеждната икономическа ситуация в държавата проявяваща се особено по време на лятната практика от университета :lol:
 
От: Вашите лични цитати - тук

И най-големия боклук
намира си приятели във Фейсбук
 
От: Вашите лични цитати - тук

"Още не съм се събудил и изхарчих 10 лв" - моя мисъл отразяваща безнадеждната икономическа ситуация в държавата проявяваща се особено по време на лятната практика от университета :lol:

Това ме подсети какво ми казва един човек от време на време, къстам си е: "Още не си станала, а имаш под възглавницата 10 лв" :)

Ето и това трябва да е къстъм: "Цветето умира не от липса на вода, а от липса на внимание."
 

Горе