Вече имам сайт. Какво следва :-)

Sunny

New Member
Здравейте,
аз имам два сайта, които са с висок PageRank.
Единият е на български, английски, руски и немски с PR=5 и около 800 - 900 уникални посещения дневно. Другият е само на български език с PR=4 и 90-100 уникални посещения дневно.
Известно време показвах реклама от EasyTrader и бях доволна, но откакто пуснаха новата версия и новите програми, приходите намаляха значително и мисля да се откажа. Аз имам и други страници на български език на различна тематика с PR=4.
Бихте ли ме посъветвали за конкретни програми - как мога да печеля пари от сайтовете ми?
 
Здарсти, Sunny. Добре дошъл.

Еми като за начало е нушно да видим за какво става дума, а именно на какъв пазар оперираш, печеленето е лестно. Иначе трафика ти е доволно - ако и са толкова таргетирани коклото си мисля - идващи от търсачки и сайтове от твоята индустрия/директории и т.н. заначи си на по-малко разтояние от печалбите отколкото си мислиш.

Покажи ни сайтовете за да ти дадеме по-обективно мнение какво ще върви. Или порсто ни кажи на кой/и пазар/и си.

Приатно изкарване в форума за БГ интернет гурута.
 
Здрасти и добре дошла (то и аз съм нов)
като за начало на сайта който имаш англиски можеш да сложиш Google adsense+ аффилейт програма.Има ги изброени тези които плаща във форума.
 
Здравей,

ако ни кажеш тематиката ще можем да ти дадем по точен съвет :)

Иначе ако си говорим на сляпо може да пробваш adsense на международния си сайт.

Освен това може да се насочиш към пазара на webmasters, щом имаш висок пр може да продадеш някои друг линк от хома :) с твърда цена месец :)

Третата опция е да въртиш някои афилиеит програми които подхождат на тематика или програми като спортингбет ......

четвъртата е на големите си сайтове да рекламираш малките...

Най-добре разбирасе е да се измисли някаква комбинирана стратегия :)

Ако искаш може да го обсъдим на ЛС :)
 
От: Вече имам сайт. Какво следва :)

AdSense са доста лош избор за сайт! От опит знам, че режат без причина ! Измислят си някво оправдание и се сбогуваш с парите си! :)
 
От: Вече имам сайт. Какво следва :)

То това го има при почти всяка (ако не всяка) програма.

Колкото до темата - може би директна реклама? Но пак трябва да имаш добра тематика.
 
От: Вече имам сайт. Какво следва :)

не разбирам, защо тая тема е важна(sticky)
 
От: От: Вече имам сайт. Какво следва :)

днес намерих ето това сайтче за генериране на трафик.Ako искате посетители за твоят сайт регистрираи се - traffic.xp3.biz

а и какво да го правим тойзи трафик ..
че и пет пъти си го препоръчал..
 
Последно редактирано:
От: Вече имам сайт. Какво следва :)

моите изводи:
Ако искаш голям трафик - направи си Англоезичен сайт
Ако искаш големи печалби от афилиейт - също Англоезичен сайт
Ако все пак искаш да печелиш от бг сайт еми измисли нещо ново , защото това което се предлага в момента е с голяма конкуренция и много малко интернет потребители които да посещават точно твоят сайт
Prognoziram.info Прогнози за футболни срещи | Точно в тази област има много конкуренция но мисля да инвестирам стабилно
 
От: Вече имам сайт. Какво следва :)

Нещо не схванах смисъл във въпроса ти. Ако ти си си направил труда да направиш сайта си, без предварително да си измислил как да печелиш от него, то за какво е бил целия този труд?
 
От: Вече имам сайт. Какво следва :)

Ако мислиш за печалба само, а не за качество на контент.....
Като си направила сайт, защо не си задала въпрос в началото, как ще спечелиш?
 
От: Вече имам сайт. Какво следва :)

Ако видим сайтовете, може би ще е по-лесно да дадем конкретен съвет...
 
От: Вече имам сайт. Какво следва :)

А ако видите, че темата е от 2007ма ще сте направо ЗЛАТНИ!
 
  • Like
Реакции: sedo
От: Вече имам сайт. Какво следва :)

Ако се дадат сайтовете ще може да се даде по-добър съвет със сигурност.
 
От: Вече имам сайт. Какво следва :)

стара тема, но само ако се даде сайт могат да се очакват и съветите.
 

Горе