Взрив на газови бутилки в центъра на София?

От: Взрив в центъра на София

Доста често ходя в този Китайски срещу Руската църква, дано пострадалите да са наред и да не са тежко ранени.
 
От: Взрив в центъра на София

zx450y250_2124910.jpg


Снимка на Дневник от инцидента..
 
От: Взрив в центъра на София

ще е добре админите да се редактират заглавието!!!!! почти всички ще си помислят, че е атентат
и така държите хората в постоянен страх - мине се не ми време, вие пускате някаква новина с такова тъпо заглавие и припомняте на хората за атентата

мисля, че заглавието трябва да бъде променено най-малко на: "Взрив в центъра на София - причина: най-вероятно газови бутилки" - или иначе казано: пак нещо не е направено като хората..най-вертоятно не става въпрос за атентат

НО вече всички си припомнихме за атентата в Бургас
 
От: Взрив в центъра на София

От МВР ми задържаха телефона, при първа възможност ще пусна клипа който направих............
 
От: Взрив в центъра на София

От МВР ми задържаха телефона, при първа възможност ще пусна клипа който направих............
В момента на взрива там ли беше?
 
От: Взрив в центъра на София

Може и атентат да е. Освен това е на мястото където вървят протестите... Не вярвам в случайности..

Ще разпространяваш информация само от достоверни източници - http://press.mvr.bg/NEWS/news130818_03.htm
и няма да пишеш толкова подвеждащи и НЕПЪЛНИ заглавия

аман от журналисти
само сензация търсите

няма ли вече да осъзнаете, че така влияете на цял народ? в отрицателния смисъл

После иди доказвай, че нямаш сестра
 
От: Взрив в центъра на София

Новинари.... от мухата правят слон.Баси и заглавието.
Пък това, че от минавал протеста, и видиш ли било замислено е баш тъпотия
 
От: Взрив в центъра на София

Виж току що какво пусна "Дневник"...

Хакан Фидан, ръководителят на турското разузнаване (MIT), е уведомил преди пет седмици премиера Реджеп Тайип Ердоган, че контрабандна пратка с бойното отровно вещество зарин е влязла в страната от Либия и е продължила към България.

Това твърди иранската новинарска агенция FARS като се позовава на член на турските спецслужби, пожелал анонимност. В съобщението на агенцията се внушава, че с това е свързана сирийската опозиция, бореща се срещу подкрепяния от Техеран режим в Дамаск.

Същият източник твърди, че втора подобна пратка е продължила към Грузия, но не се посочва нито обемът й, нито как е попаднала в страната и кога е напуснала Турция.

Пред "Дневник" от българското Министерство на външните работи отказаха коментар, а от вътрешното министерство и Министерски съвет не бяха открити за реакции. ("Дневник" ще продължи да търси българските власти за коментар.)

Това са фактите. А МВР публикуват 1 час по - късно от събитието. Да не говорим, че има хиляди факти, които ежедневно НЕ се публикуват, или се изкривяват умишлено. Взрив и то сериозен има. В София. Дали са бутилки от газ, или друго предстои да се изяснява.
 
От: Взрив в центъра на София

Голяма работа. И тея от новините по всички канали през 5 минути прекъсват да повтарят едно и също. Инциденти се случват постоянно и навсякъде. Освен, ако вие или ваш близък не е пострадал, не виждам какво ви интересува. И тея тръгнали да ми обясняват кой в коя болница го били закарали, една ли бутилка гръмнала или 50.
 
От: Взрив в центъра на София

Мамка му , някой да пръдне и вие ще решите че идва края на света
Виж току що какво пусна "Дневник"...



Това са фактите. А МВР публикуват 1 час по - късно от събитието. Да не говорим, че има хиляди факти, които ежедневно НЕ се публикуват, или се изкривяват умишлено. Взрив и то сериозен има. В София. Дали са бутилки от газ, или друго предстои да се изяснява.
 
От: Взрив в центъра на София

Голяма работа. И тея от новините по всички канали през 5 минути прекъсват да повтарят едно и също. Инциденти се случват постоянно и навсякъде. Освен, ако вие или ваш близък не е пострадал, не виждам какво ви интересува. И тея тръгнали да ми обясняват кой в коя болница го били закарали, една ли бутилка гръмнала или 50.

Ми това се продава. Кървища, чалга и СеХ... останалото са турски сериали, футбол и политика... ако хората не се интересуваха нямаше да са такива новините.. търсенето определя предлагането...

.. кои ние.. вие решихте, че има атентат.. аз само споделям факти.., които се случват независимо от това искате, или не.. анализите с елементи на разсъждение ги правите вие..
 
От: Взрив на газови бутилки в центъра на София?

shit happens
+ седем милиарда лайносерци сме на тая планета, минимум 1/3 от които са с интелект колкото да са първенци в наградите на Дарвин, нормално е да се случват и такива работи. Хубаво, че никой не е умрял, ама те направо се разсипаха по 70 телевизии въртяха за тая газова бутилка..
 
От: Взрив на газови бутилки в центъра на София?

И тея от новините по всички канали през 5 минути прекъсват да повтарят едно и също.

ама те направо се разсипаха по 70 телевизии въртяха за тая газова бутилка..

Ама на вас не може да ви се угоди. Ако не предават телевизиите - защо не предават, те не били новинари, те не знаели какво да правят, ако предават на живо и се включват с последните новини - защо го правят. Големи мърморковци сте станали.

въртяха за тая газова бутилка..

Май нещо не си гледал новините, и не знаеш какво става. Избухнала е една бутилка, от този взрив вероятно избухва още една бутилка, там наблизо е имало още 14 газови бутилки ако не бъркам, конструкцията на сградата е сериозно пострадала, има счупени колони и плоча, а след взрива е имало изтичане на газ и във въздуха се е усещала миризмата на газ и е имало предупреждение и опасност от втори взрив. Това според теб малко ли е? И то в центъра на София, и в момент, когато не се знае какво е и това явно е водещата новина на деня. Е, как телевизиите да не реагират?
 
От: Взрив на газови бутилки в центъра на София?

Мисля, че новината се преекспонира, щото случката е в София
Толко газови бутилки гърмят по градовете на България, но няма такива репортажи и извънредни емисии
 
От: От: Взрив на газови бутилки в центъра на София?

и е имало предупреждение и опасност от втори взрив.

точно затова са новините
да кажа на цяла България да не ходи около този ресторант защото може да гръмне още една бутилка
:lol:

Мисля, че новината се преекспонира, щото случката е в София

така е
виж колко жалко заглавие има новината - в ЦЕНТЪРА на София
МИ АКО БЕШЕ В края на София, по-малко новина ли щеше да бъде?

бахти нещастниците

п.п. Coolice, мерси за заглавието!
Докато от МВР не излязат с друга позиция - такова трябва да е
след като потвърдят тази - може да се махне въпросителната :)

разбрах за инцидента от тук (влизам първо във форума) и може да ви се стори пресилено..но се уплаших като прочетох заглавието на темата, защото помислих, че е атентат ("Взрив в центъра на София" - ориг. заглавие на темата..какво друго да си помисля? пиратки? )
 
От: Взрив на газови бутилки в центъра на София?

София е голяма. Центърът си е център! Не може да не се каже8)
 

Горе