Виваком ТВ Отзиви.... ?

d3velop

New Member
Понеже миля да си пускам в нас Виваком ТВ някой ползва ли я?
Може да сподели впечетления?

Благодаря
 
От: Виваком ТВ Отзиви.... ?

И аз обмисях такъв вариант, така и не намерих познат, който да я ползва.
 
От: Виваком ТВ Отзиви.... ?

и каква ще е разликата с булсатком?
ни картината ще е по харна ни цената ще е по ниска...
Даже се чудя дали не са заедно нещо измислили...

Абе тия дни сече ли ви булсата? Нещо ми насичат някои програми и се чудя дали е от антената или щото е облачно ?
Че се местих?
 
От: Виваком ТВ Отзиви.... ?

По*но каналите ли ти секът? :D Шегувам се...
и каква ще е разликата с булсатком?
ни картината ще е по харна ни цената ще е по ниска...
Даже се чудя дали не са заедно нещо измислили...

Абе тия дни сече ли ви булсата? Нещо ми насичат някои програми и се чудя дали е от антената или щото е облачно ?
Че се местих?
Цялата история е такава:
Булсат искаха да пуснат НЕТ и го направиха, но от Виваком (БТК) им казали, че ако пуснат НЕТ, те ще пуснат телевизия. Булсата пуснаха бъгав нет, а Виваком (БТК) пуснаха телевизия (не съм чувал отзиви за нея).
Булсатком и Виваком не мисля, че имат нещо общо. Едната телевизия е кабелна, а другата сателитна.
 
От: Виваком ТВ Отзиви.... ?

Аз я ползвам качеството е същото. Менюто е по - добро от това на Булсат. Телевизиите в пакетите са по - малко от тези на Булсат.
 
От: Виваком ТВ Отзиви.... ?

Едната телевизия е кабелна, а другата сателитна.
Въхх и коя е кабелна и коя сателитна?

http://vivacom.bg/tv/bg/VivacomTV/Equipment
тази ли или другата?

И какво за нета? викаш ? май сте си играли на развален телефон...
нета им е лан... примерно unitedNet вече са част от булсатком...
нета не е на булсат а ползват готови мрежи...
малко сра с тоя си пост? не че ти е за сефте де :)
 
От: Виваком ТВ Отзиви.... ?

Аз също обмислях варианта да минавам на тях, понеже на blizoo менюто и всички изскачащи прозорци са в ГАДНО РОЗОВО.
 
От: Виваком ТВ Отзиви.... ?

Колеги, и аз проучвам кой доставчик на ТВ и НЕТ да взема, ама от доста места чух, че Виваком не били от най-читгавите. Мислех и Булсат, ама там като се развали времето и я имаш, я нямаш ТВ. За НЕТ 1 ми казаха, че са читави, за София става дума. Двама съседи са с НЕТ 1 и са доволни - до момента не били имали някакви проблеми,1 а качеството на картината на ТВ-то била мн добра и нета не прекъсвал. В сайта на тези сега видях има интересна оферта - 30лв., 18 месеца договор, като 3 месеца со ти безплатни и ги ползваш, когато искаш. Все още проучвам. Ака сте чули нещо - свиркайте.
 
От: Виваком ТВ Отзиви.... ?

Глас за НЕТ1, в единия офис ги ползваме за интернет, че и кабелна ни пуснаха, вече 2 години и половина няколко пъти само е спирал посред нощите, звъня на съпорта 3 минути след като е умрял, хората казват: " Да знаем за проблема, колегите работят... " и след 15-20 минути го пускат отново.
 
От: Виваком ТВ Отзиви.... ?

Едно от нещата, които ми казаха за НЕТ 1 е именно това, че обслужванекто им било на високо ниво, което за границите на нашта татковина е изключително рядко явление. Писнало ми е да си късам нервите навсякъде с нелюбезни и незнаещи от това, което правят хора! Това, за доброто обслужване на НЕТ 1, го чувам и от трите места, където е ставало на въпрос. Още една монета на везната на НЕТ 1... Ако някой е чул нещо кофти за тях - да пише, че решение трябва да взимам.. :)
 
От: Виваком ТВ Отзиви.... ?

Всички нови фирми стартират с високо качество на обслужването, особено ако са във високо конкурентен сектор...
Важното е след това кака ще продължат.
 
От: Виваком ТВ Отзиви.... ?

НЕТ 1 май са от няколко години - не са съвсем нови, и ако продължават да държат високо ниво на услугите си и обслужването, значи стават..
 
От: Виваком ТВ Отзиви.... ?

абе телевизията е добре ,но зависи кои майстори ти нагласят сателита ,при мен като завали малко и се губи картината :D после 123 и само разправий .....
 
От: Виваком ТВ Отзиви.... ?

абе телевизията е добре ,но зависи кои майстори ти нагласят сателита ,при мен като завали малко и се губи картината :D после 123 и само разправий .....


Да нямаш дърво някъде пред чинията?? По принцип валеж не би трябвало да ти пречи на сигнала. Само нещо като клон натежал от дъжда който запречва пред чинията може да се получава нещо такова. Самият дъжд нито може да спре сигнала, нито да размести чинията.
 
Re: От: Виваком ТВ Отзиви.... ?

Въхх и коя е кабелна и коя сателитна?

http://vivacom.bg/tv/bg/VivacomTV/Equipment
тази ли или другата?

И какво за нета? викаш ? май сте си играли на развален телефон...
нета им е лан... примерно unitedNet вече са част от булсатком...
нета не е на булсат а ползват готови мрежи...
малко сра с тоя си пост? не че ти е за сефте де :)

Не навсякъде е по LAN. В моя град нета на булсатком е безжичен. По стълновете са улично осветление има антени за WiFi 802.11n
На клиента монтират малка антена на джама или на балкона и го свързват към нета.
Хващал съм интернета и директно с лаптопа, без помощта на външна антена, но така сигнала е далеч по-слаб и бъгава.
 
От: Виваком ТВ Отзиви.... ?

Казаха ми, че проблемът с чиниите е и до местоположението на апартамента - трябвало да е юг-изток, за София. моят е точно обратното - север-запад! А и като прибавим и проблемите при силен снеговалеж или буря... Видях в един от форумите - един се оплакваше, че като натрупало сняг ходел на покрива да чисти снегът от чинията. Егати! Тези като НЕТ 1 са с оптични кабели под земята до сградата и навярно не би трябвало да има проблем, а и не ми трябват допълнителни устройства и дистанционни, което си е неудобство.
 

Горе