Вивател уби рибата с динамит такса от 14.99лв

От: Вивател уби рибата с динамит такса от 14.99лв

Добре бе, защо си се заял така с леноссссссс?

Защото лъже, малко ли е? :shock:

БТК ще намали неустойките при прекратяване на договор по желание на потребителя. От телекома обявиха, че ще начисляват максимум до три месечни такси независимо от това дали контрактът е за една или две години. Това ще се случи на два етапа, защото според компанията е необходимо технологично време да се направят съответните изменения в софтуерната система и начина на водене на счетоводство.
Първият започва от 13 януари 2015 г. и предвижда максималната неустойка да бъде до шест месеца, а втората - от 1 май , откогато начислените такси ще бъдат до размера на три месечни. Абонатите ще трябва да възстановят използваните отстъпки при подписаните дългосрочни договори, както и субсидии, предоставени за закупени устройства, уточняват от БТК.

Нещастник, като крадеш текст - спомени източника.
Или искаш някой да помисли, че ти си го писал? ххахахха.... смешник

@dintronix иска информация за франчайза, няма ли да му дадеш :)
 
От: Вивател уби рибата с динамит такса от 14.99лв

Аз получих информация от @leonssss на ЛС
 
От: От: Вивател уби рибата с динамит такса от 14.99лв

Защото лъже, малко ли е? :shock:



Нещастник, като крадеш текст - спомени източника.
Или искаш някой да помисли, че ти си го писал? ххахахха.... смешник

принце тоя текст не е мой , а инфо от вивател
знаеш ли аз нямам твоя изказ на изразяване и писане и никога не съм взимал чужд текст за мой, моя изказ е единствен, неповторим и донякъде неразбирам заради обратния ми словоред, защото навремето ни подготвяха за борба с врага и трябваше да учим английски, турски, гръцки, освен българския, руския и френския в даскалото ми.А сега любопитни ми принце кажи ми кой от тези езици е аглутиниращ, ако изобщо знаеш ко значи това.
 
От: Вивател уби рибата с динамит такса от 14.99лв

Аз не вярвам Виваком да предлагат франчайз :)
 
От: Вивател уби рибата с динамит такса от 14.99лв

Айде стига заяждания.

Сега Боб рекламират 9.90 лв. 500 минути, а в сайта им още са 300 минути - някаква идея?

Или просто аз съм се логвала много като клиент и на мен ми излиза по-неизгодния план?
 
От: Вивател уби рибата с динамит такса от 14.99лв

Айде стига заяждания.

Сега Боб рекламират 9.90 лв. 500 минути, а в сайта им още са 300 минути - някаква идея?

Или просто аз съм се логвала много като клиент и на мен ми излиза по-неизгодния план?

сайта не е обновен
боб промоция линк

ето за всички промоции на операторите линк
 
От: От: Вивател уби рибата с динамит такса от 14.99лв

сайта не е обновен
боб промоция линк

ето за всички промоции на операторите линк

Е това е вътрешен човек, leonssss знае офертите преди да са обнародвани
 
От: От: От: Вивател уби рибата с динамит такса от 14.99лв

Е това е вътрешен човек, leonssss знае офертите преди да са обнародвани

и информацията за франчайза ли е секретна информация?
иначе другата разбира се, че не е - просто копира от http://nixanbal.com/ толкова му е и акъла...
 
От: От: От: Вивател уби рибата с динамит такса от 14.99лв

и информацията за франчайза ли е секретна информация?
иначе другата разбира се, че не е - просто копира от http://nixanbal.com/ толкова му е и акъла...

Не е секретна, каза ми на ЛС, че няма франчайз
Кво да го правиш Лонсио, по някой път си измисля теми за телефони
 
От: От: От: Вивател уби рибата с динамит такса от 14.99лв

Не е секретна, каза ми на ЛС, че няма франчайз
Кво да го правиш Лонсио, по някой път си измисля теми за телефони

Пълно говно е
няма да се занимавам повече с темите му, като гледам има достатъчно които му се връзват на елементарния мозък, все едно сме в теенпроблем
 
От: Вивател уби рибата с динамит такса от 14.99лв

Аз минах на boombob+ за 14.90 лв на месец 1000 минути към всички и 2000 МБ интернет. Предпочитам го пред офертите на другите оператори понеже няма дългосрочен договор. Другият месец мога да им кажа да го духат, това ми харесва най-вече.
 
От: Вивател уби рибата с динамит такса от 14.99лв

Аз използвам и боб и глобул. На боб съм с най-старата им оферта 500мин към всички мрежи и 500смс-а за 15лв.
От вивикам доволни ли сте като качество на интернет и мрежа?
 
От: Вивател уби рибата с динамит такса от 14.99лв

Аз използвам и боб и глобул. На боб съм с най-старата им оферта 500мин към всички мрежи и 500смс-а за 15лв.
От вивикам доволни ли сте като качество на интернет и мрежа?
нета е супер,
 
От: От: От: От: Вивател уби рибата с динамит такса от 14.99лв

Пълно говно е
няма да се занимавам повече с темите му, като гледам има достатъчно които му се връзват на елементарния мозък, все едно сме в теенпроблем

нотре принце ваше сюргунейшенство подминавай темите ми оти няма и да вдяваш за ко си рукаме
 

Горе