Видове гърди!

dalasweb

Well-Known Member
Какви гърди харесвате да гледате на плажа!
Аз определено монголоидни леко кръвнати настрани!:|:|:|:|:|

и ето единм виц :
Прибира се мъж в къщи на Коледа и търкаля две чисто нови гуми пред себе си. Жена му го посреща на вратата и започва да вика неистово. "Какво си направил, защо си купил тези гуми, та ние кола нямаме!" "Я да мълчиш!", отвърнал мъжът. "Аз питам ли те защо цяла година си купуваш сутиени!?"


%D0%B3%D1%8A%D1%80%D0%B4%D0%B8.jpg
 
От: Видове гърди!

Kато тези:

denise52-590x331.jpg

denise21-590x393.jpg

cici0-590x442.jpg

goli1-590x661.jpg
 
От: Видове гърди!

Това "small breasts" не трябва ли да е "no breasts"
 
Re: От: Видове гърди!

Това "small breasts" не трябва ли да е "no breasts"
Така са ги разпределили. Не разбирам, поради факта, че нямам. :)

Но това е нещото, което ме радва:

beautiful-breast.jpg


Нито големи, нито нагоре. Просто естествени и добре сложени на жената.
 
  • Like
Реакции: soyo
От: Re: От: Видове гърди!

За мен гърдите нямат никакво значение! Важното е дупарката да е добре, другото не е съществено.


Ето и една картина от мен:)

527262_253512704765899_2022012627_n.jpg
 
От: Re: Видове гърди!

Няма как, даже ще преместя темата в За форума.

Само ако може едно обяснение за по-простите като мен какво общо имат видовете гърди с форум за онлайн бизнес, че я премести тук. :)

С нетърпение чакаме утре новата темата "Видове задници на плажа". :D
 
От: От: Re: Видове гърди!

Само ако може едно обяснение за по-простите като мен какво общо имат видовете гърди с форум за онлайн бизнес. :)

Доказано е ,че големите гърди продават, а не умните глави!
Клипас мастиката и дините на плажа!
А и мара отварачката!
и безборй примери
 
От: Видове гърди!

Той нека си продава само дето темата не е за секс и маркетинг ами тип тийнпроблем. Да е в оффтопика разбирам ама тука не ми се връзва както и една дето е за хемороиди. :)
 
От: Видове гърди!

И аз не сфанах защо е в този раздел темата.
Разбирам да се ограничаваме до гърдите на форумните мембърки, ама то тва си е чист дженерал офтопик булшит :) .
 
От: Видове гърди!

Какви гърди харесвате да гледате на плажа!
Аз определено монголоидни леко кръвнати настрани!:|:|:|:|:|

и ето единм виц :
Прибира се мъж в къщи на Коледа и търкаля две чисто нови гуми пред себе си. Жена му го посреща на вратата и започва да вика неистово. "Какво си направил, защо си купил тези гуми, та ние кола нямаме!" "Я да мълчиш!", отвърнал мъжът. "Аз питам ли те защо цяла година си купуваш сутиени!?"


%D0%B3%D1%8A%D1%80%D0%B4%D0%B8.jpg

Аааааааа баце пак отепа рибока браво. :D

Не харесвам само виснали, инак всички са супер. 8)
 
От: Видове гърди!

ОСТАВАМ С ОБЕЖДЕНИЕТО ЧЕ ТУК У ФОРУМА
САМО СЕ ТРЕПАМЕ ДА РАБОТИМЕ И ДА ЧЕТЕМЕ

но са ни чужди чекиите, хемероидите,мастиката, ракийката с мезетата,фолка ,кама сутра позите ,чуждите жени ,изневерите,псувните,семейните войните за прегорели манджи, за широки дупета, и газовете
 
Re: От: Re: Видове гърди!

Само ако може едно обяснение за по-простите като мен какво общо имат видовете гърди с форум за онлайн бизнес, че я премести тук. :)

С нетърпение чакаме утре новата темата "Видове задници на плажа". :D
Има общо в това отношение - какви гърди се харесват от потребителите на форума. Защото темата си е така, а само заглавието е Видове гърди. :)

Но ако държите, може да я върна. ;)
 
От: Видове гърди!

Ами не и е мястото тук по мое скромно мнение, защото реално погледнато почти всяка тема от секция офтопик може да се пречупи през призмата "от какво се интересуват потребителите на форума"
 
От: Видове гърди!

Абе интересно, що в тази тема не пишат жени? Какво, жените срам ли ги е, те не заглеждат ли гърдите на другите жени? Не става въпрос да харесват жени, но поне знаят кое е хубаво и кое не, кое харесват и кое не. А и винаги ми е интересно женското мнение по тези въпроси.

Но иначе - харесвам естествените гърди, силиконките нямат никакъв шанс. А какво е определението за хубави гърди? - да се побира в шепа ти! :)
 
От: Видове гърди!

Не всички жени заглеждаме другите мацки от завист... лично аз заглеждам хубавото женско тяло заради красотата, а не защото завиждам :) :p. И между другото моя приятел много гадно ме стрелка с поглед като забележи на къде ми шарят очичките .
 

Горе