Видяхте ли новия бутон "Харесва ми" ?

monefff

Well-Known Member
От: Видяхте ли новия бутон "Харесва ми" ?

Синьото е доста грозничко.
 
От: Видяхте ли новия бутон "Харесва ми" ?

До няколко месеца ще му свикнем, че даже няма и да помним как е изглеждал преди това. Аз, обаче, чакам прословутия нов newsfeed. Записал съм се в waitlist-а още през април и все още нищо. Някой успял ли е да го активира?

За това става въпрос: https://www.facebook.com/about/newsfeed
 
От: Видяхте ли новия бутон "Харесва ми" ?

Наистина е малко странен новия бутон, като че ли стария беше по-добър, макара и трудно забележим.
 
От: Видяхте ли новия бутон "Харесва ми" ?

Не виждам нужда се прави "по-забележим", фейсбук има от достатъчно дълго, за да се е научил всеки човек, четейки нещо интересно, че под/над/до статията винаги има бутон за харесване или споделяне. Ако работи, счупи го - това е принципа на много от модерните услуги.
 
От: Видяхте ли новия бутон "Харесва ми" ?

Този новият newsfeed ми изглежда като на Google+, дори скоро това си мислех, че фейсбук не ми харесва, защото в Гугъл + нещата са много по-интуитивни и лесни, много по-лесно се работи с него отколкото с ФБ
 
Абе те и от Google Plus не закъсняха със смяната на бутоните. Ако някой ги е виждал, ще ми го потвърди. ;) Така е, когато не си №1,следващ, а не водиш. :)

Не смятам, че е по-лесно е G+, като им гледам брандирането на URL адресите, няма как да се съглася. :) Не е като при FB, след 25 фена, и оп, готово, ако не може, мислиш варианти, не ти дават предложения. :) А някой чакаме, с съркъл от над 400 души и страници. Бегай, немам думи. :) И всеки мои приятел с променено URL шерва във FB това. Ако това не е епично....
 
при мен се редуват кой излиза явно фейсбук си тестват кой се клика най много (белия 20 дни не се показваше въобще едва от няколко пак го има) аз като собственик на сайт смятам че най добре ни пасва белия дано дадът някакви опции за избор
 
Синия мисля, че се клика повече, прекалено много забележим е.
Сега трябва време хората да свикнат да го кликат и да забравят за стария светлосин такъв. ;)
 
Синия мисля, че се клика повече, прекалено много забележим е.
Сега трябва време хората да свикнат да го кликат и да забравят за стария светлосин такъв. ;)

Точно така. И ако са умни след време като падне кликаемоста, така де - на 100 ако 50 не лайкав, както е били преди, пак ще го сменят. И така, нон стоп....да не писва. И да не е нещо като даденост. ;)
 
От: Видяхте ли новия бутон "Харесва ми" ?

Всяко ново нещо в началото е трудно за възприемане...ще ни харе след няколко месеца.

Според вас за един обикновен статичен сайт с 8 страници кой бутон е най удачен. Харесва ми или Сподели. За сега сайтчето няма ФБ страница.
 

Горе