Вижете новата тесла по Митниците

mantaman

Well-Known Member
Какво става тихомълком по митниците докато с шумни акции ни замазват очите арестувайки хора които трябваше отдавна да са прибрали. Както се казва от герберите с любов и то отзад.

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2010/01/06/838566_evala_be_mitnica/
 
От: Вижете новата тесла по Митниците

Сори не я бях видял да я изтрият админите ако преценят
 
От: Вижете новата тесла по Митниците

Имал съм работа с митниците не само преди шест месеца а и преди шест години и преди 16 години. И като не е продукт на ГЕРБ на кои е на извънземните, това предложение е внесено от Председателя на комисията по финанси в НС Менда Стоянова от ГЕРБ между първо и второ четене без въобще да го подложи на обсъждане. Чии продукт е.
Днес имаше протест против поредните щуротии за ограниченията в интернет те чие дело са на извънземните ли.
И само пак да ви припомня по младите може и да нямат спомен когато преди шест години пак беше подета подобна кампания и зтвориха арената и почнаха да арестуват хората по къщите защото имали дискове с нелицензиран софт. помните ли кой водеше акциите и се пъчеше по всички медии как е дал да се разбере на малолетни хакери. Ако не си спомняте да ви припомня тогавашният главен секретар на МВР и сегашен премиер. Сега ситуацията е същата и реакцията е същата и времено са се кротнали но до кога ли.
 
От: Вижете новата тесла по Митниците

Винаги е така кокошкаря все си плаща.
Но едва ли ще се оправим скоро
 
От: Вижете новата тесла по Митниците

скоро научих, че ако поръчката е под 45 евро от страна извън европейския съюз и изпращача и частно лице /трябва да не е от фирма/ не се дължи ДДС - то

другия номер , който минава е да бъде маркирана поръчката като gift/spare parts

ако пък е по голяма поръчката може да я разделете ги на две , три ..

ако си поръчвате нещо може да имате предвид горните подробности за да намалеят малко разходите:)
 
От: Вижете новата тесла по Митниците

За поръчки маркирани като gift също се плаща 20% мито :)
Обичам България!
 
От: Вижете новата тесла по Митниците

За поръчки маркирани като gift също се плаща 20% мито :)
Обичам България!
И аз, колкото щело я обичам. А най-много обичам хората, които ни управляват, те милите не знаят даже за какво са там... :) Като патета в калчище сам, никой от тях не е излязал с списък както "хубаво" ще ни се случи през оправлението, просто "изненадите" ни ги сервират ей така. Ако това не е аматьорско, не знам какво е. :)
 
От: Вижете новата тесла по Митниците

За поръчки маркирани като gift също се плаща 20% мито :)

Другата седмица ще го пробвам това лично .:)
 
От: От: Вижете новата тесла по Митниците

И аз, колкото щело я обичам. А най-много обичам хората, които ни управляват, те милите не знаят даже за какво са там... :) Като патета в калчище сам, никой от тях не е излязал с списък както "хубаво" ще ни се случи през оправлението, просто "изненадите" ни ги сервират ей така. Ако това не е аматьорско, не знам какво е. :)


Това с митницата нищо не, в сравнение с тоягите дето са ни приготвили с наблюдението на интернета и телефоните и с увеличаването на минималният срок за здравни осигуровки от една на три години и сумати други неща дето ще ги разберем тепърва.

Но най ме кефи как успяват всички лайна да ги опаковат в целуфан и да ни ги продадът като бонбони.
Защото реакцията за ДДС то в интернет е буря в чаша вода предизвикана от 1000 потребители, а пък два милиона оная вечер са гледали БТВ където казаха, че благодарение на правителството отпада ерой номера до 150 евро и няма да се чака по опашки на 20 гишета.
И сега кво се получава хем сме преебани защото над 30лв плащаш ДДС и мито хем целокупният български народ знае че правителството е направило чудеса в митниците и е облекчило процудурите.
Обаче популизмът действа до време фабриката за илюзии скоро ще фалира ако продължават така.
 

Горе