Вижте на какво попаднах... интеренет измами...

Искам да споделя с Вас един сайт - dumpseu.alle.bg. Вътре можете да намерите измами с дебитни и кредитни карти, Пейпал акаунти и всякакви други. Привлякоха ми вниманието Пейпал акаунтите. Човека предлага акаунт с баланс 1500$ срещу заплащане от 150$. :shock: Възможно ли е това да е истина?
 
Последно редактирано от модератор:
От: Вижте на какво попаднах... интеренет измами...

Със сигурност е истина - това, че някъв селски тарикат ще успее да измами най голмия доставчик на платежни услуги в света :D
 
От: Вижте на какво попаднах... интеренет измами...

Естествено че не !
Това е най-вероятно ако не и измама - даваш 150 $ и получаваш нищо. Всеки може да направи такава снимка.
Отделно ако на някой му откраднат акаунт веднага би си го блокирал, второ най-вероятно системата им са сигурност ще види че акаунта които се ползва САЩ примерно изведнъж почва да се ползва в Китай, ще блокират сметката за изясняване на ситуацията. Ако имаш едни 150 $ излишни пробвай... но по-добре ги изпии,изяш или хвърли на улицата.

Лично мнение.
 
От: Вижте на какво попаднах... интеренет измами...

:lol: Сега пък ми предлага акаунт без карта със 100$ баланс срещу заплащане от 40лв. за да се уверя, че не е измама..
 
От: Вижте на какво попаднах... интеренет измами...

Пуснах един репорт, да видим дали ще махнат. Такива неща въобще не трябва да се толерират.
 
От: Вижте на какво попаднах... интеренет измами...

Преди известно време имаш пак някаква такава измам със сайт в .alle.bg - тогава май беше нещо свързано със кредити.

А този е само за доклад до cybercrime, някой направи ли го вече?
 
От: Вижте на какво попаднах... интеренет измами...

Аз го открих в Продавалник. Яко спами под обявите. Вече някъде от 2-3 месеца сайта си стои, въпреки, че го докладваха...
 
От: Вижте на какво попаднах... интеренет измами...

накрая ще го гепят и дупе да му е яко
 
От: Вижте на какво попаднах... интеренет измами...

Я го питай дали ще издаде фактура на Министерство на вътрешните работи :D
 
От: Вижте на какво попаднах... интеренет измами...

Блокирах го... говори като 14 годишно хлапе
 
От: Вижте на какво попаднах... интеренет измами...

След сигналът в alle.bg страницата вече е блокирана или поне това ми казаха :)


Найстина е спрян :)
 

Горе