Визитки - реализация на нестандартни идеи?

Frik

Active Member
Някой може ли да ми каже къде могат да ми направят визитки по мои указания... като се има в предвид, че не става дума за прости визитки, а за доста креативни идеи (нещо като малко пощенско пликче с размера на визитка, в което ще се постави кратко послание на пример)... някой знае ли студия, които биха се захванали с нестандартни идеи за изработка на визитки...


И въобще къде печатате вашите бизнес картички... :)
 
От: Визитки - реализация на нестандартни идеи?

За Пловдив мога да ти кажа къде ги правя аз - копирен център Dog Visa / dogvisa.com, голям копирен център са, но не знам дали правят разчупени хартиени проекти, може да ги попиташ.
 
От: Визитки - реализация на нестандартни идеи?

www.mouse-ps.com
аз ползвам тези, за визитки и стандартна реклама обаче. Най-добре да позвъниш из рекламните агенции и да питаш директно дали предлагат това, което търсиш, едва ли много хора тук са правили разчупен дизайн :)
Всъщност, защо не. На теб просто ти трябва някой да залепи пликчетата-визитки след като са разпечатани
 
От: Визитки - реализация на нестандартни идеи?

Нашата фирма ще ти свърши работа ние сме по разчупените идеи разполагаме с техника за всякакви глезотийки изрязвания на всякакви хартии офисът ни е в Нова Загора но работим активно с Еконт :) ако имаш интерес свържи се с мен на ЛС да ти изпратя нещо като портфолио и евентуално да уточним желанието ти и цената :)
 
От: Визитки - реализация на нестандартни идеи?

от две години бера срам... нямам визитки и през ден изпадам в кофти ситуация... :)
и все отлагам - днес утре - днес утре... и така две години... имам някакви стари дето и телефоните други ама им пиша с химикал :)
и се оправдавам че мислим зелено и пазим дърветата, затова не печатаме визитки :)
 
От: Визитки - реализация на нестандартни идеи?

Тъкмо да пускам тема и видях тази...

Първо малко доза креативност:
И така нататък...

От 3 месеца съм изправен пред страхотен проблем. Оказа се, че колкото по-хубаво е да си креативен - толкова по-трудно (невъзможно) е да реализираш идеята си! Препоръчаха ми Арт Трик от Силистра, опитах в няколко други рекламни агенции във Варна и Добрич - всички обещават, че ще могат, че ще направят ценоразпис, че ще има 1-2 пробни варианта... и така 3 месеца без визитки.

Някой да се е сблъсквал с подобен проблем и може ли да предложи решение!?
 
От: Визитки - реализация на нестандартни идеи?

Според мен няма нужда от чак прекалено да ги наречем 'функционални' картички. Примерно малко сериозни хора ще седнат да правят кашонче като една от посочените картички и т.н.

Картичката е да дадеш инфо - да, стила е добре да го има и т.н. но от прекалени 'идеи' мисля, че няма смисъл просто ако е за нещо сериозно.

Иначе да направя една корекция:

strange-and-unusual-business-card-design-1.jpg


Това не е на зъболекар, а на хакера Kevin Mitnick

Символизира ... ясно какво, на фирмата му http://mitnicksecurity.com/
 
От: Визитки - реализация на нестандартни идеи?

Аз решение ви предложих още тогава. Ако желаете препоръка от съфорумец кажете си :)
Особено ако проекта ти е готов мисля че доста бързо можем да свършим работата... Апък и да ти заформим нещо отговарящо на възможностите ни пак няма да те въртим много време...
 
От: Визитки - реализация на нестандартни идеи?

Няколко души са ме търсили по тази тема и забелязвам тенденция дори и да намерите кой да изпълни мечтите Ви явно имате виждане че трябва да стане за 0.05 лв. на бройка.
Тук колеги ви вземат по 10-15 лв. само за дизайн на една проста визитка.
Аз им предлагам безплатен дизайн, безплатен предпечат, безплатни проби, безплатна доставка на 1 проба /май по цените които вървят тука на дизайн предпечат и средните които вървят из интернет за печат и за доставки едно 40 лв. имате бонус от мен/ и това при поръчка от която в крайна сметка ще ви взема 30-40 лв. общо. И в крайна сметка визитки пак на смешни цени предвид факта че тези фантазии за които са ме питали до сега като хартия ...и тонери респективно консумират около 3-4 до 5 пъти повече от една стандартна визитка.
 
От: Визитки - реализация на нестандартни идеи?

Аз им предлагам безплатен дизайн, безплатен предпечат, безплатни проби, безплатна доставка на 1 проба....

Е ми то при толкова безплатни неща, как да не си мислят, че и визитките са безплатни :lol:

Шегата настрана, но креативните и по-различните от обичайното визитки си струват пари. Работя в сферата на рекламата и знам от опит, че хората масово искат луксозни и по-различни неща, без да имат възможност да платят цената. Реализацията на един "уникален" проект често е свързан с много разговори, уточнения и по-дълго време за изработка. Нормално е да не струват 5лв - 100 такива визитки.

Понякога след като някой ми е изгубил времето с претенциите си, а не е готов да плати цената се сещам за поговорката: "Видяла жабата, че подковават коня и тя си вдигнала крака" :twisted:
 
От: Визитки - реализация на нестандартни идеи?

Няколко души са ме търсили по тази тема и забелязвам тенденция дори и да намерите кой да изпълни мечтите Ви явно имате виждане че трябва да стане за 0.05 лв. на бройка.
Тук колеги ви вземат по 10-15 лв. само за дизайн на една проста визитка.
Аз им предлагам безплатен дизайн, безплатен предпечат, безплатни проби, безплатна доставка на 1 проба /май по цените които вървят тука на дизайн предпечат и средните които вървят из интернет за печат и за доставки едно 40 лв. имате бонус от мен/ и това при поръчка от която в крайна сметка ще ви взема 30-40 лв. общо. И в крайна сметка визитки пак на смешни цени предвид факта че тези фантазии за които са ме питали до сега като хартия ...и тонери респективно консумират около 3-4 до 5 пъти повече от една стандартна визитка.

Искам освен тук (Визитките, които привличат внимание), и тук да благодаря на г-н Григоров за коректното отношение, както и за бързата и качествена работа!

В действителност се свързах с него и 2 седмици след това не бях обръщал внимание на личните съобщения. Като цяло процеса премина изключително гладко, с разбиране и коректно отношение... Просто смятам, че трябва да е като пример за прохождащите предприемачи, както и за някои от по-старите бизнесмени - така се прави бизнес!
 
Друго си е да правиш "линкбилдинг" в тема от преди 6 години.
@Blinky едно триеш то веднага друго сере. Репи и ограничения за линковете ...
 
Друго си е да правиш "линкбилдинг" в тема от преди 6 години.
@Blinky едно триеш то веднага друго сере. Репи и ограничения за линковете ...
Мерси, че докладваш. :) Да, прав си. Но ако е някой да дойде да си направи "кефа", направо едно банче за седмица. :)
 
Мерси, че докладваш. :) Да, прав си. Но ако е някой да дойде да си направи "кефа", направо едно банче за седмица. :)
Блинки що не вземеш да дадеш едиторски правомощия на торбалана, да не се занимава с докладвания ами да действа?
 
Блинки що не вземеш да дадеш едиторски правомощия на торбалана, да не се занимава с докладвания ами да действа?
Торбалана е много строг, иначе той е един от първите в листата за модератори. ;) Пълно доверие му имам. :) И е пич голям. Ама до колкото го знам и той няма време. :)
 
Гласувам и аз за торбалан.
Не е нужно да се дава кой знае какъв достъп, стига да може да трие постове и да раздава банове :D
 
Блинки що не вземеш да дадеш едиторски правомощия на торбалана, да не се занимава с докладвания ами да действа?
Сакън! И после като нахраня някой левак с шизофренични отклонения да има вой, че администрацията толерира избрани хора :D

Добре си ми е така, рипорти и да си храня. Само репи да имаше ...
 

Горе