Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Владко и Уни-уеб са в жалка ситуацията в момента.
Днес е светъл празник и няма да си го затъмнявам с коментари за тоя или оня. Съветвам всички да се въздържат от хейт поне на този ден!

Честит Празник на всички! Случайно попаднах на този сайт, има много хубави снимки, доста точно по днешния повод и ви черпя с тях! :)
http://www.lostbulgaria.com/
 
От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Хич не и пука на Русия за нас, айде ходи да се молиш на бохама за визи:

http://education.actualno.com/Rusij...vanie-za-bylgarskite-studenti-news_17245.html

То в Русия само един Ломоносов горе долу става за нещо друг университет в топ 100 няма - точно там фрее няма намериш, ще намериш след тежък жребии :)
А иначе иначе има 9 страни в ЕС с фрее образование, тях що не ги даваш :)

ПП И за тази руска благодат ще могат точно 50 студента на година да отидат :

Едва седем са българските младежи, получили финансиране за обучението си от руското правителство миналата година. Сега бройката е увеличена няколко пъти - има общо 50 места за студенти и докторанти, предаде бТВ.

Що хиляди студенти учат в Европа не знам?

ПП 2 Поправка Ломоносов спрямо последните ранг листи е извън топ 100 - 114 място да бъда точен:

http://www.topuniversities.com/univ...region=+country=+faculty=+stars=false+search=

С 5 университета в топ 400 на унита в света не говори добре, то не случайно, които има възможност праща децата на запада - що ли?

ПП 3 Сега гледам има 4 китайски унита преди Ломоносов ....
 
Последно редактирано:
От: От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

То в Русия само един Ломоносов горе долу става за нещо друг университет в топ 100 няма - точно там фрее няма намериш, ще намериш след тежък жребии :)
А иначе иначе има 9 страни в ЕС с фрее образование, тях що не ги даваш :)

Е как защо, по пропагандна линия. Ей така се промиват мозъци в Русия, ако нямаш информация, че има още 9 страни в Европа си мислиш, колко яка е Русия. :)
 
От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Хич не и пука на Русия за нас, айде ходи да се молиш на бохама за визи:

http://education.actualno.com/Rusij...vanie-za-bylgarskite-studenti-news_17245.html

Що така ме караш да се убеждавам, че си патроидиот дето ги наричам аз.

Нито патриотизма го правиш както си трябва (прочети малко книги отностно това), нито ме разбираш какво реално ти говоря.

Пука ли му на Путин, дали алиен-хостинг.ком ще има много клиенти или не? Пука ли му на Путин, дали ти точно, ще има с какво да си храниш децата? Пука ли му на Путин, ако утре твой близък се разбоолее, а ти нямаш парите да го закараш при специалист?

Отговора е НЕ, нито на Обама, нито на Путин, нито на мен ми пука. На теб трябва да ти пука обаче!

Вместо да седиш тук по форума и да убеждаваш хората колко зли са САЩ и колко велики са Русия, почни да убеждаваш хората поне колко велик е Алиен-хостинг.ком, поне може да направиш малко парички.

Никой не е виновен за икономиката на България, че е така зле освен хората като теб. Които по цял ден седят и мрънкат за нещо, а не правят нищо продуктивно. Висока продуктивност, носи високи доходи, не политиката. Високата продуктивност вдига икономиката на крака. Такива като теб не са продуктивни, такива са 90% от българите и за това, не заради САЩ, ами заради такива като теб, България е бедна държава, защото никой не работи!

Преди си мислех, че не може всеки да е успешен, ама колкото по-често виждам хора като теб, се убеждавам, че всеки може да е успешен, просто не всеки работи за да е.
 
От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

@Биааро, този списък е за теб - нали каза, че всичко се прави по много интелигентен път, ако ще е от службите.

Поне 14 знакови политически убийства във времето на Путин
2015 г. - Борис Немцов - руски опозиционен политик и бивш вицепремиер - разстрелян
2013г. - Борис Березовски - руски олигарх и критик на Путин - обесен
2009г. - Наталия Естемирова - чеченска активистка от правозащитната организация Memorial – отвлечена и убита
2009 - Станислав Маркелов - руски правозащитник и адвокат – застрелян
2008 - Магомед Евлоев - руски журналист – разстрелян – в предварителен арест!!
2006 - Александър Литвиненко – офицер на КГБ – отровен в Англия
2006 - Анна Политковская - руска журналистка и правозащитничка – разстреляна
2004 - Пол Хлебников - американски журналист и главен редактор на руското издание на списание "Форбс" – разстрелян
2004 – проф. Николай Гиронков - виден защитник на правата на човека - разстрелян
2003 – Сергей Юшенков създател на ПП „Либерална Русия“ – разследва Путин за войната в Чечня.
2000 – 4 журналисти - писали за войната в Чечня.
 
От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Все хубави хора дет се вика....
 
От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Все хубави хора дет се вика....
Всеки, който пише против вожда викаш лош човек :)
 
От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Ааааа чак такъв фен не съм...ама ми е кеф, когато някакви подлоги ги избиват като кучета. Един вид благородна завист.
 
От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Ааааа чак такъв фен не съм...ама ми е кеф, когато някакви подлоги ги избиват като кучета. Един вид благородна завист.

Е щом ти доставя удоволствие ...
 

Горе