Виртуалната ни реалност или eRepublik

neotek

New Member
Преди време станах част от виртуалното общество на България (или както вътре я наричаме - еБългария). Моментално се зарибих. Имах възможност да се развивам в много насоки - да бъда активен бизнесмен, да съм добър войник, да съм журналист, пишещ страхотни статии, да съм политик, депутат, а защо не и президент на виртуалната ни родина един ден.

еБългария се развиваше страхотно, беше, и все още е, една от водещите сили на световната карта. Бяхме почти непобедими. Но страницата се обърна и в момента сме притиснати и завладяни от съюза на Турция, Сърбия, БЮРМ, Унгария и др. В момента даже турците са ни завладяли повечето региони. Много участници се отказват, заради нисък морал и други причини. Затова и правя призив към всички вас да се присъедините към нас. Да помогнете на виртуалната си родина!

Как да го направите? Можете да направите регистрацията си от тук - http://www.erepublik.com/en/referrer/ULTRABOTEV (това е моя реферален линк) - регистрацията не отнема повече от минута.

Хубавото тук е, че eRepublik не изисква от вас да сте вътре много часове наред. Лично аз, в началото разтоварвах с нея по няколко минути на ден, докато след време се превърна в част от моето онлайн преживяване. :) Можете да си разцъквате по 5 минути на ден, можете по 50, можете по 5 часа, а ако искате и 24. Играта е толкова разнообразна, че почти на 100% копира реалния живот и важните звена в него - икономика, политика, медии, армия и т.н.

Заповядайте вътре, станете част от нас. :) Заслужава си да опитате, даже и просто за разнообразие. Когато вече се регистрирате, можете да ме потърсите в играта за помощ, аз ще съм първия в контакт-листата ви.

Поздрави.
 
Последно редактирано:
От: Виртуалната ни реалност или eRepublik

Serbia ли е на първо място ? :(
 
От: Виртуалната ни реалност или eRepublik

Сърбите са първи по население, но също и по средна сила на играчите. Много са организирани, за разлика от другите държави. До преди 2 седмици, когато започнахме война с Турция, воювахме срещу тях и ни надихраха тотално.

За радост играта е динамична и в един момент падаш, в друг си на върха на пирамидата. :) България е била много пъти на първо място.
 
От: Виртуалната ни реалност или eRepublik

Какъв е тоя шрифт бе ***** , заболяха ме очите докато ти прочета нещата.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Виртуалната ни реалност или eRepublik

Туй е-българия много тъпа игра....
Тъпа проста и еднообразна...
битките някакви олигофренски...
и е ебати комунизма само колективно.
пълно вътре с някакви откачени националисти
Да живее българия, велика българия, българия на емнайсе морета...
ПРОСТОТИИ ГОЛЕМИ.
Бачкаш, тренираш, ядеш хляб и ... това е.

Надъхани някакви да правели велика българия....
играх две седмици и ми писна и не влязох повече.
 
От: Виртуалната ни реалност или eRepublik

Винаги съм се чудил, кой по дяволите, ще се хване да играе подобни игри. Явно, за всеки влак си има пътници. Времето ти прекарано в тая скучна боза е може би най-зле оползотвореното геймърско време на света. Ако си нямаш някаква полезна работа и ти се играе нещо, вземи да играеш някое качествено mmorpg (например Lineage 2). Така и така си решил да го изгубиш това време, поне играй нещо, което да помниш цял живот :)
 
От: Виртуалната ни реалност или eRepublik

Още ли го има този сайт
 
От: Виртуалната ни реалност или eRepublik

Това, асоциалните хора са, изгубено племе. Мерси на neotek или на някой друг глупак, които ми даде - за поста ми. Мислих се регна да видя, на къде отиват нещата, в този ерепублик, ама то само комплексарщина :D :D :D
 
Последно редактирано:
От: От: Виртуалната ни реалност или eRepublik

Serbia ли е на първо място ? :(

а, кво стана с комплексираните македонци, един промит мозък беше пуснал реклама за 300 евро/седмица в техен онлайн парцал
 
От: От: Виртуалната ни реалност или eRepublik

а, кво стана с комплексираните македонци, един промит мозък беше пуснал реклама за 300 евро/седмица в техен онлайн парцал

От толкова много комплекси са взели всички да играят :D
Май са в териториите на днешни Египет и Саудитска Арабия :)
/ влязох за 3 часа да видя кво е.. /
 

Горе