Вицове

От: Вицове

След корабокрушение единствените оцелели Гарабед и Киркор се спасили на един безлюден остров. И ето какво четем след време в дневника на Гарабед: "Ден първи - скука. Ден втори - голяма скука. Ден трети - ужасна скука. Ден четвърти - Киркор ми харесва. Ден пети - Киркор много ми харесва. Ден шести - Киркор ужасно ми харесва. Ден седми - Киркор ме изпревари..."
 
От: Вицове

Мъж си пие биричката и гледа телевизия, когато жена му се прибира вкъщи. Той я пита:
- Жена, прибра ли колата в гаража?
- Да, отчасти...
 
От: Вицове

Who-are-BROWSERS.jpg
 
От: Вицове

На един остров след корабокрушение останали 100 мъже и една жена.
Минала една година жената вдигнала ръце и извикала:
- Не мога повече! - и умряла.
Минала още една година и мъжете вдигнали ръце и извикали:
- Не можем повече! - и я заровили.
Минала още една година и мъжете вдигнали ръце и извикали:
- Не можем повече! - и я изровили.
 
От: Вицове

Катаджия спира шофьор и започва половин час да го измъчва - “Риванолът в аптечката ви е изветрял”, “Имате умряла хлебарка във фара”, “Тоя триъгълник защо свети в зелено, а не в червено?” ...
Накрая човекът го пита:
- Г-н полицай, вие женен ли сте?
- Да, женен съм, защо ...?!
- Ами, тогава защо се държите като омъжен.
 
От: Вицове

Извадка от друг форум:
''Нарочно съм си слагала бели дрехи+ червен, боядисващ китеник. Е, пак бели си ги вадя. Мойта пералня боядисва само в синьо- мъжка е. От името ѝ- Канди- мислех, че е момиче''
 
От: Вицове

Напълно безкористно съветче:
Ако нямате туитър, вземете един мегафон, обикаляйте насам - натам и обявявайте по него какво правите и какво ви се случва през деня. Съвсем скоро ще се появят ваши последователи. Даже в бели престилки. :lol:
 
От: Вицове

Един от любимите... Ще прощавате, ако се повтаря, ама съм в началото на темата още :)

В първи клас учениците се учат да пишат. Учителката пита децата:
- Марийке! Ти вчера какво прави след училище?
- Играх си на пясъчника.
- Браво Марийке! Излез на дъската и напиши един път думата „пясък”… Иванчо а ти какво прави след училище?
- Играх си с Марийка на пясъчника. Аз имах лопатка.
- Браво Иванчо! Излез на дъската и напиши един път думата „лопатка”… А ти Нванго Гугундо какво прави след училище?
- Исках да си играя с Марийка и Иванчо на пясъчника, но те ми викаха чернилка и ме замеряха с камъни.
- А-у-у, какво безобразие – възмутила се учителката! - Това е въпиюща дискриминация и унижение на човешкото достойнство. Нванго я излез на дъската и напиши 100 пъти за да го видят всички „въпиюща дискриминация и унижение на човешкото достойнство”.
 
От: Вицове

Съобщили на един мъж, че му остава едно денонощие живот, и той решил да се прибере вкъщи и да се люби с жена си. Вмъкнал се в спалнята, пъхнал се в леглото и през следващите три часа правил най-дивия секс в живота си. Накрая се уморил, отишъл в банята и там с изненада видял жена си да лежи във ваната с маска на лицето.
- Как се озова тук? - попитал той.
- Шшт! - казала тя. - Ще събудиш майка ми.
 
От: Вицове

- Какво представляват управляващите?
- Отбрано общество.
- А останалите какво сме?
- Обрано общество.
 
От: Вицове

След 15 години един мъж избягал от затвора. Търсейки пари и оръжие, разбил една къща. А в леглото хванал младо семейство.
Наредил на мъжа да стане от леглото и го вързал за стола. Докато връзвал жената за леглото се качил върху нея, целунал я по врата и отишъл в банята.
Докато крадеца бил в банята, съпруга прошепнал на жена си:
- Слушай и изпълнявай какво ти казва този тип - той е избягал затворник, виж му дрехите! Вероятно е прекарал много време в затвора и от години не е бил с жена. Видях го как те целува по врата. Ако поиска секс, не се съпротивлявай, не отказвай и прави каквото той ти каже. Задоволи го, независимо колко много те отвращава. Ако се ядоса ще ни убие. Бъди силна скъпа! Обичам те!
И съпругата отговорила:
- Той не ме целуваше по врата, а ми шепнеше на ухото. Каза ми, че е гей, мисли че си сладък и ме попита дали имаме вазелин. Аз му казах, че има в банята. Бъди силен скъпи. И аз те обичам!
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Вицове

Един хванал сребърната рибка, а известно е, че тя изпълнява само по 1 желание. Човекът бил ловец и пожелал да види какво ще се ловува след 100 години. Речено сторено, пуснал той рибката, а тя го преселила 100 години напред и човекът се озовал в полето край някакъв град с пушка в ръка. До него стои друг ловец и го гледа любопитно:
- Колега, какво ловувате сега - глигани, мечки, бизони, сърни?
- А не, те са забранени за лов, та ловуваме цигани.
В същия момент се приближили до един контейнер за смет и видели група цигани да ровят вътре. Дошлият от миналото вдигнал пушката и бум, бам избил доста от тях. Ненадейно отнякъде изхвръкнал горският и се развикал:
- Колко пъти да повтарям, че край хранилките ловът е забранен?!

Малко расистко, но забавно :)
 
От: Вицове

Петнадесетгодишен отива в аптека и иска презерватив. Аптекарят хвърля към младока възмутен поглед.
- Ще вечерям в дома на приятелката ми - оправдава се момчето - и никога не се знае, току виж, стане заварката.
Аптекарят връчва презерватива на подрастващия, той плаща и тръгва. След пет минути отново е там и иска още един презерватив.
- Сетих се, че братовчедката на приятелката ми ще бъде там... а е много красива! Може да се заинтересува от мене... мисля, че е по-добре да съм запасен!
Младият човек туря в джоба втория презерватив и тръгва. Връща се начаса.
- Знаете ли, господине! Обмислих и реших, че ще е по-хубаво да взема още един. Чух, че майка й харесвала млади момчета и кой знае дали няма да се заинтересува от мене.
На вечерята у приятелката край масата е събрано цялото семейство, момчето зъб не обелва. По някое време девойката подшушва на госта:
- Ама, мили! Ти дума не продума! Не знаех, че си толкова срамежлив!
- Аз пък не знаех, че баща ти е аптекар!

:)
 
От: Вицове

Един дядо и една баба отишли на гости в съседно село. Домакинът сложил хапване и питал дядото от коя ракия ще пие. Бабата се обадила първа и казала:
- Той моя дядо ракия не пие!
Замълчал си човечеца, поприказвали, погостували и дошло време да си ходят. Дядото седнал на каручката и потеглил. Зад него домакинът се провикнал:
- Чакай забрави жена си!
- А тя моята баба на каручка не се вози!
 
Пешо и Гошо спират в Германия на бензиностанция и казват:
- Пълни догоре...с вода!
Слагат едно хапче в резервоара, палят и тръгват.
На другия ден пак същото.
На третия към тях се приближил господин с костюм и се представя:
- Здравейте, аз съм зам. изпълнителен директор на Ауди, упълномощен съм да ви предложа 1 000 000 евро за хапчетата!
Пешо:
- 3 милиона и са Ваши!
Плаща господина и щастлив си заминава с кутийката с хапчета.
Гошо:
- А бе Пешо, как ще караме сега?
- Ами на газ, както досега...
 
От: Вицове

В един магазин влиза изнасилвач-сериен убиец:
- Начи, сега ще изнасиля някого... вие, госпожа, как се казвате?
- Мария се казвам...
- Не, вас няма да ви изнасиля, защото майка ми се казва Мария... ами вие, господине, как се казвате?
- Ами, казвам се Иван, но приятелите ме наричат Мария...

:D
 
От: Вицове

Жената зад волана е богиня - пътниците се молят, а пешеходците се кръстят. :twisted:
 
От: Вицове

Провежда се международен турнир употреба на алкохол.
Коментаторът:
- На арената излиза французинът, пие коняк в чаши, първа, втора... десета, край, до тук беше... Докато изнасят французина Иван Иванов от България още загрява с шампанско.
- На арената излиза англичанинът, пие бренди в чаши, първа, втора... десета, край, до тук беше... Докато изнасят англичанина Иван Иванов от България загрява вече с винце.
- На арената излиза американецът, пие уиски в чаши, първа, втора... десета, край, до тук беше... Докато изнасят американеца Иван Иванов от България загрява вече с коняче.
- И така, на арената излиза Иван Иванов от България, пие ракия в кофа, първа, втора... десета, край, до тук беше... явно е китайско производство. Докато поправят кофата Иван Иванов от България загрява с биричка...
 

Горе