Вицове

От: Вицове

Хаха :) тези автомобилните винаги са ме кефели :) някой да напише за автофорумите какво се пише (страшен виц) :)
 
От: Вицове

Из форума на Пирогов или ако в медицинските форуми комуникираха като навсякъде...

Новобранец
: Пичове, имам проблем - дойде пациент, едното око работи, другото не - какво да правя! Спешно!!!

Хирург (ветеран във форума): А-а-а-а!! Едното око не работи, ебати ташака!!

Скалпел (ветеран в сайта): Мамка му, писна ми от леваци!

Админ (администратор): Новобранец, четете правилата на форума, използвайте търсачката. Първо предупреждение.

Доктор_Лектор (постоянно присъствие): Добре де, стига го дърляхте, не виждате ли човека има проблем.

Гост1: Новобранец, а ти какво искаш? Формулирай си въпроса по-правилно.

Новобранец: Гост1, аз искам да виждат и двете очи. Можеш ли да ми подскажеш как да го направя?

Гост1: А-а-а-а, да виждат и двете очи - не знам тогава. Аз специализирам иглотерапия.

Новобранец: Админ, аз ползвах търсачката но нищо не намерих. Някой да ми помогне, пациента лежи на масата, аз му отворих единия бял дроб - не помага!!

Хирург (ветеран във форума) : А-а-а-а!!! Отворил му белия дроб, сега ще се попикам!!!

Гост2: Новобранец, а очния нерв провери ли?

Медбрат (опитен): Новобранец, кое око не работи - лявото или дясното?

Админ (администратор): В правилата на форума е написано че тук е забранено дадават въпроси за симетрични органи. Освен това по какви думи търси? С думичката "око"? А трябваше с "бино се закуларус окулярус". Ето - [подбор от линкове] прочети за това как трябва да използваш търсачката във форума.

Новобранец: Гост2, а къде да търся очния нерв? Размених местата на очите, сега и двете не работят Срочно, какво да правя, скоро свършва упойката.

Гост3: А пациента от каква раса е - негроид или монголоид?

Скалпел (ветеран на форума): Гост3, а каква е разликата?

Гост3: Искаш да кажеш, че между негроид и монголоид няма разлика? Пък после наричаш Новобранеца левак

Доктор_лектор (постоянно присъствие): Между негроида и монголоида има разлика, това е факт.

Новобранец: Как да разбера расата?

Скалпел (ветеран във форума): Попитай пациента

Новобранец: Пациента е в безсъзнание. Може би му пише в паспорта?

Скалпел (ветеран във форума): Гост3, разлика има, но каква е конкретната разлика в нашия случай??

Гост3: Скалпел, очевидна. При негроидите очите са големи и ококорени, а монголоидите имат цепки на очите - може би на пациента просто са му стеснени очните цепки, и трябва да се цепнат със скалпела.

Новобранец: Благодаря Гост3! Цепнах клепачите - сега очните ябълки се вадят значително по-лесно. Размених ги още веднъж, не работят PS. За всеки случай цепнах ноздрите и ануса.

Новобранец: Ехо, има ли някой тук?

Новобранец: Е какво да правя в края на краищата?

Новобранец: Край, темата е закрита, аз го изпратих при очен лекар.

Скалпел (ветеран във форума): НОВОБРАНЕЦ, ТИ КАКВО, НЕ СИ ЛИ ОЧЕН ЛЕКАР???

Новобранец: Не, гинеколог съм.

Админ (администратор): Новобранец, второ предупреждение. Чети правилата. Тук е форум на очните лекари. Още едно предупреждение и- бан.

Хирург (ветеран във форума): А-а-а-а-а!!! Гинеколог!!! Край, пускайте водата, аз се попиках!
 
От: Re: Вицове

Един ден Бил Гейтс хванал златната мишка.Тя му се примолила:
-Пусни ме и ще ти изпълня едно желание!
-Ами добре.
И Бил Гейтс извадил една карта на света.И казал:
-Искам да владея цялата тази територия!
Мишката казала:
-Еее.Аз все пак не съм златната рибка.Не съм толкова могъща.Поискай си нещо друго.
Помислил малко Бил Гейтс и казал:
-Ами искам да махнеш всички грешки в Windows!
Мишката помислила,помислила и казала:
-Абе... я дай онази карта да я погледна пак!
 
От: Вицове

Две кексчета си се пекли във фурната и изведнъж едното казало:
Абеее приятел, много топло стана тука бе...
А другото одговорило:
А-а-А-а-А-а-а-а-а-А, говорещо кексче....
 
От: Вицове

Блъснали се скункс и заек.
- Кой съм аз? Какво съм аз? - объркан казал заекът.
- Ами, ти си един такъв с къса опашка...
- Сетих се! - извикал заекът - Аз съм заек! А ти си един космат, миризлив, с
една ивица по средата...
- Леле! - казал скункса - Сигурно съм гъз!
 
От: Вицове

Просяк доближил добре облечена дама, излизаща от скъп магазин, и казал:
- Не съм ял нищо от 4 дни.
Тя го погледнала и възкликнала:
- Човече, да имах твоята воля!
 
От: От: Вицове

Един мъж влиза в тоалетната за жени по погрешка и пита една жена:
- Може ли да ми кажете колко е часа?
Жената отговаря:
- 10 лв. на час.
 
От: Вицове

5250773.png
 
От: Вицове

Колко членове на форум са необходими за смяната на електрическа крушка?

1 да смени крушката и да постне за това, че я е сменил
14 да споделят подобни преживявания (смяна на електрическа крушка) и за това че една електрическа крушка може да се смени и по друг начин
7 да предупредят за опасностите при смяна на електрическа крушка
1 да премести темата в подфорум "Осветление"
2 да започнат спор че правилния подфорум би бил "Електричество"
7 да отбележат правописните и граматически грешки в постовете
5 да окалят горните 7
3 да коригират правописа и граматиката на горните 5
6 да спорят дали е правилно "електрическа крушка" или "електрокрушка" .. и още 6 да ги окачествят като тъпаци
2 индустриални професионалисти да информират групата че правилният термин е "лампа"
15 всезнайковци, които казват че са в индустрията и "електрическа крушка" е коректният термин
19 да постнат мнения, че това не е форум за електрически крушки и че тази дискусия следва да се премести там
11 да защитят поста, казвайки че тъй като всички ползваме крушки тези постове са в правилния подфорум
36 да започнат спор кой метод за смяна на електрически крушки е най-добър, къде могат да се закупят най-добрите крушки, коя марка е най-пригодна за тази техника на смяна и кои марки са непригодни
7 да постнат линкове с примери на различни електрически крушки
4 да кажат, че линковете са грешни и впоследствие да постнат верните линкове
3 да постнат линкове, които са намерили във вече постнатите линкове, които засягат тази група на форума, което естествено прави крушките важни за групата
13 да свържат всички постнати мнения до момента, да ги цитират заедно с всички подписи и заглавия, написвайки най-отдолу "И аз"
5 да постнат, че няма да постват повече, тъй като не могат да се оправят с противоречията около електрическите крушки
4 да кажат "абе това не го ли обсъждахме наскоро?"
13 да кажат "Потърсете в Google, преди да питате тук за електрически крушки"
1 форум-идиот, който да отговори на оригиналния пост 6 месеца след това, и да започне всичко на ново.
 
От: Вицове

hahaha.JPG
Това не е виц , а съвсем реален сайт.Даите се АП, пин-а и паролата и ще ви пратим $ 10.00 !!! Интересно дли някой ще пробва !
 
От: Вицове

Попитали радио Ереван:
- Защо е кофти да си яйце?
След кратък размисъл радио Ереван отговорило:
- Защото се чукаш само веднъж в живота си!
:D :D :D
 
От: Вицове

Колко ученици са необходими, за да се смени крушка? - 22-ма
1 сменя крушката, 20 правят снимки за фейсбук, и още 1 стои отстрани и крещи "Копеле ти си нечовек" =D
 
От: Вицове

- Докторе, днес изпуснах филията и за първи път тя падна с маслото нагоре!
Психоаналитикът взел филията, огледал я и казал:
- Това е така, защото вие сте я намазали от обратната страна.
:D:D
 
От: Вицове

Червената шапчица за пръв път я хванало мен*иса :) Разхождала се тя нервна из гората и се чудела какво става. Среща вълка, та решила да го пита:
- Абе вълчо, ти като по-голям, по ги разбираш работите, да те питам една работа.
- Кажи червена шапчице. - казал вълка
- Абе днеска вълчо, цял ден ми тече кръв тука отдолу, ще можеш ли да видиш какво става, че вече се шашкам.
- Ами я дай да видя - казал вълка
Червената шапчица надигнала полата, вълка гледал, гледал, замислил се та казал:
- Абе аз много не ги разбирам тези работи, ама тъй като гледам, май някой ти е отрязал оная работа. :lol:
 
От: Вицове

Въпрос: Кои са последните думи на гъбаря?
Отговор: Е, такава гъба не бях ял до сега!
 

Горе