Вицове

От: Вицове

Младоженци обсъждат, колко деца да имат. Мъжът:
- Аз искам две!
Жената:
- А аз три!
Мъжът:
- А, не, след второто отивам да ме направят стерилен!
Жената:
- Е, поне се надявам, че ще обичаш третото, като собствено!
 
От: Вицове

Седи чукча в лодка и лови риба. До него изплува американска подводница. На мостика излиза офицер:
- Ей, чукча, покажи, къде се намира съветската база за подводници.
Чукчата сочи с ръка:
- Ей там!
Офицерът засича курса и скача в люка с думите:
- Курс 210!
Подводницата се потапя и заминава. След един час на същото място изплува руска подводница. От люка се показва офицер:
- Чукча, видя ли накъде замина американската подводница?
- Курс 210 пое!
- Чукча, не се ебавай с мене! Покажи с ръка…
 
От: Вицове

В чакалнята на спешното отделение в болницата доктор говори с мъж. Доктора:
- Е, какво се е случило с него?
- Седим си значи с него, чакаме още приятели за петъчна разпивка. Решихме да вземем някоя водка, докато чакаме, че да не скучно. Дадох му пари, пратих го до магазина, а аз приготвям разни мезенца. Всичко да е тип-топ.
- Да, така си трябва.
- Да, ама тва копеле да вземе да види неква кристална гарафа, че и да вземе да я купи. А за водката да няма пари!
- Хм, ама съвсем ли?
- И за малка бутилчица даже!
- Знаете ли, аз на ваше място, да ме прощавате, ама тази гарафа щях да му я напъхам в задника!
- Ама докторе, вие всичко знаете, тогава що питате?!
 
От: Вицове

Върви си една крава из гората, по едно време на една полянка вижда Червената шапчица лежи - или е в безсъзнание или спи...Кравата си мисли:"Ще я напоя с млекце, може да се съвземе"..Отива и застава над нея, слага си цицките в устата й. Червената шапчица започнала да се пробужда, и сънено без да е отворила очи:
- Мо-о-о-омчета...Само не всички наведнъж...
 
От: Вицове

Влиза някакъв в магазина и пита:
- Колко струва кило сирене?
- 3.50.
- А продавате ли по-малко от кило?
- Продаваме.
- А може ли аз да ви дам колкото пари имам, пък вие да ми претеглите като за толкова?
- Може.
Бърка оня в джоба, наброява 25 стотинки и ги дава на продавачката.
Тя му претегля едно парченце сирене, и заедно с него му дава и пакет презервативи:
- Подарък от нас.
- Защо?
- За да не се размножават такива клиенти като тебе.
 
От: Вицове

Попитали радио Ереван:
- Каква е разликата между руската сватба и руското погребение?
- Пияните са с един по-малко!
 
От: Вицове

Жена изневерява на мъжа си и се моли:
– Господи, направи така, че мъжа ми нищо да не разбере! - след което чува глас:
– Добре, но след време ще се удавиш!
След време тя печели от лотарията презокеански круиз. Корабът започва да потъва, а жената пак се моли:
– Господи, нали няма заради мен да издавиш всички на кораба! - и пак чува глас:
– Цяла година съм ви събирал, курви!
 
От: Вицове

Две блондинки в асансьора.
- Скъпа, не ти ли замириса на сп*рма?!
- Ууу, то пък човек да не се уригне...
 
От: Вицове

Какъв пол е компютърът? Учени решили да установят какъв пол има компютърът.
Първата група, съставена само от жени, определила, че е от мъжки пол поради следните причини:
а/ за да ти обръща внимание, трябва да го докосваш;
б/ съдържа много информация, но няма въображение;
в/ предполага се, че ти е от полза, но по-често е източник на проблеми;
г/ когато се сдобиеш със собствен, се оказва, че ако беше изчакала малко, щеше да имаш по-добър.
Втората група, съставена от мъже, установила, че е от женски пол, защото:
а/ никой с изключение на неговия създател не може да разбере логиката му;
б/ езикът, с който комуникира с другите компютри, е неразбираем;
в/ и най-малката грешка се съхранява в паметта и излиза наяве в най-неподходящия момент;
г/ когато най-накрая си вземеш, разбираш, че трябва да си даваш половината заплата за аксесоари.
 
От: Вицове

Зайчето и вълкът се запили здраво в гората и точно когато било най-весело, разбрали, че има само една пълна бутилка.
Зайчето казало:
- Предлагам, всеки да удари другия и на когото му паднат по-малко зъби да вземе бутилката...
Вълкът се съгласил. Зайчето събрало сили и ударило вълка по муцуната.
Вълкът паднал, поразтърсил глава, за да дойде на себе си, изплюл се в лапите си и казал:
- Сест. Сега е мой лед.
Концентрирал се, доколкото е възможно в това състояние и също ударил заека. Малкият направил три задни кълбета, прелетял през близките храсти и видимо дезориентиран се
спрял в ствола на едно дърво. Вълкът, развеселен:
- Колко зъба?
Заекът, след като плюл в шепите:
- Цетили.
Вълкът пак (невярващо):
- Колко-о?
- Цетили.
- Засто само цетили?
- Ами застото нямам повеце...
 
От: Вицове

Из кръстословица: Селска забава с три бувки? Отговор: Бой
 
От: Вицове

- Как е синът ти?
- Не е добре! Вчера му дадох десет лева да се почерпи, а той взел, че си купил стихосбирка...
 
От: Вицове

Един човек се опитва да разбере същността на Бог и го пита:
- Господи, какво са за теб един милион години?
- Това, което за теб е една минута – отговаря му Господ.
- Господи, какво са за теб един милион долара?
- Това, което за теб е един цент.
Накрая човекът пита:
- Господи, ще ми дадеш ли един цент?
- След минутка – отвръща му Господ.
 
От: Вицове

Каца един евреин на летището в Париж, взема такси и казва: - Откарайте ме в най-скъпия локал, с най-хубавите момичета. Пристига там и още от вратата вика:
- Търся Мишел, имате ли Мишел тука, много е спешно, трябва да я видя веднага…
Казват му:
- Господине, моля Ви, успокойте се. Да, имаме Мишел, тя е най-скъпо платеното ни момиче и обикновено е свободна, моля, изчакайте я.
Чака той и ето - по стълбите надолу бавно и с достойнство слиза Мишел - ослепително красива и сексапилна. Приближава го и му казва:
- Господине, търсили сте ме, аз съм на Вашите услуги, но трябва да Ви предупредя, тарифата ми е много висока, аз взимам $1000 за половин час.
- Няма значение, много е спешно, имам парите, да се качваме веднага.
Качват се те и евреинът получава невероятния секс за $1000 за половин час и след това си тръгва. На другия ден се повтаря пак същото, влетява той в локала и пак спешно търси Мишел. Слиза Мишел, отново ослепителна и секси, и му казва:
- Господине, радвам се, че сте така настоятелен, но трябва да Ви предупредя - тарифата ми е същата и не приемам чекове или кредитни карти.
- Няма значение, много е спешно, имам парите, да се качваме веднага…
Качват се и нашия човек отново получава този неописуем секс за $1000 за половин час и си тръгва. На третия ден той пак влетява като на пожар в локала и отдалече вика:
- Къде е Мишел, трябва веднага да я видя.
Слиза Мишел в цялото си великолепие, още по-съблазнителна от преди и му казва:
- Господине, Вие ме учудвате, никой от клиентите ми не е идвал три дни подред като Вас и трябва да Ви предупредя - не давам отстъпки за обем, тарифата ми е пак същата.
- Няма значение, имам парите, да се качваме веднага.
Качват се те и той пак получава този неописуем секс от $1000 за половин час. Този път обаче Мишел не може да устои на любопитството си и му казва:
- Господине, моята класа не ми позволява да питам клиентите си такива неща, но никой досега не е идвал три дни подред. Кой сте Вие, от къде сте…
- От Тел Авив.
- Тел Авив! Колко се радвам, аз имам сестра там, може да сте чували за нея…
Нашият евреин я прекъсва:
- Да, знам, познавам сестра Ви, тя ми даде 3000 долара да Ви ги дам…
 
От: Вицове

- Пушиш ли?
- Да.
- По колко кутии на ден?
- 3.
- Колко струва 1 кутия?
-10 долара.
- И от колко години пушиш?
- От 15 години.
- Значи, ако една кутия струва 10 долара, а ти пушиш по 3 кутии на ден, харчиш по около 900 долара на месец .За година се получават около 10 800 долара, нали така?
- Така е.
- Тоест за последните 15 години си похарчил над 162 000 долара за цигари?
- Явно е така.
- А замислял ли си се, че при правилно вложение на спестените пари сега можеше да си купиш Ферари?
- A ти пушиш ли?
- Не.
- И къде ти е шибаното Ферари?
 
От: Вицове

Едно интересно представяне на маркетинговите и рекламни методи.
На парти виждате красив млад мъж. Отивате при него и му казвате: „Аз съм фантастична в леглото." Това е директен маркетинг.

Вие сте на парти с приятели и виждате красив млад мъж. Един от вашите приятели отива при него, сочейки към вас, и казва: „Тя е фантастична в леглото." Това е реклама.

На парти виждате красив млад мъж. Отивате при него и искате телефонния му номер. На следващия ден му звънит...е и казвате: „Здравей. Аз съм фантастична в леглото." Това е телемаркетинг.

Вие сте на парти и виждате красив млад мъж. Поизправяте се, оправяте тоалета си и пристъпвате бавно към него. Сипвате му чаша питие, подавате му я и с репликата „Може ли?" изглажда-те гънките по неговата вратовръзка, докосвайки леко с тяло ръката му. След което небрежно подхвърляте: „Между другото, аз съм фантастична в леглото." Това е връзки с обществеността.

Вие сте на парти и виждате красив млад мъж. Той се приближава към вас и казва: „Чух, че сте фантастична в леглото." Това е разпознаване на марката.

Вие сте на парти и виждате красив млад мъж. Убеждавате го да се прибере вкъщи с вашата приятелка. Това е представител по продажбите

Вашата приятелка не може да го задоволи, така че се обажда на вас. Това е техническа поддръжка.

Вие сте на път към организирано парти, когато осъзнавате, че в къщите, покрай които минавате, би трябвало да има красиви млади мъже. И така, покатервате се на покрива на една от тях, установявате се в центъра му и изкрещявате с пълно гърло: „Аз съм фантастична в леглото!" Това е спам.
 
От: Вицове

Всички бързи и лесни начини за изкарване на пари са систематизирани и публикувани в книга, наречена "Наказателен кодекс"
 

Горе