Вицове

От: Вицове

А това не е виц:)

Липсата на алкохол води до оглупяване и тежка шизофрения. Изкривяват се представите за света. Човек, който не пие, е обладан от нечисти сили, служи на дявола и извънземните, става гей или умира от гъбички и херпес

Наздраве!
 
От: Вицове

Циганче свири на цигулка на тротоара. Минава човек, заслушва се и възхитен му казва:
- Момче, ти си Паганини! Вундеркинд! Виртуоз!
Циганчето гледа неразбиращо...:
- А ти па щот си 'ного убав...!
 
"Пеевски беше грешка" е твърде скромно политическо признание, но за сметка на това блестящ слоган за реклама на презервативи.
 
От: Вицове

По какво се познава богатият сомалиец? По ролекса на кръста му :) :lol:
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Вицове

Искате слънце, пясък и вода ... бетонов възел набира работници!
 
От: Вицове

В двореца на царя живял неговият млад и верен коняр. Той бил верен, но имал едно тайно и опасно желание - да полиже големите и сочни цици на царицата! Един ден не се сдържал и споделил с придворния лекар мъката си. Лекарят помислил, смилил се над човешката неволя и казал:
- Има начин да ти помогна, но в момента имам нужда от малко пари.Съгласен ли си?
- Колкото кажеш, само сбъдни мечтата ми - светнали очите на мераклията.
Още на следващия ден лекарят издебнал царицата, докато се къпе и насипал в сутиена й гъделичкаща пудра. Излязла царицата от банята, сложила сутиена на пищните си гърди и пудрата мигом подействала. Сърбят я циците... не се трае! Мигом отърчала при царя и му ревнала, а той... естествено ревнал да дойде лекаря. Минути по късно, лекарят замислено преглеждал царицата, почесал по брадичката и мъдро казал:
- Болестта е рядка, но лечима. Тук в двореца живее един коняр. Той трябва четири часа да ближе гърдите на царицата. Друг лек няма! Какво да направи царя? Повикал коняра при себе си и му обещал да го набучи на кол, ако някой узнае какво ще се случи. Сбъднал мечтата си младия коняр. След като приключило всичко, дошъл лекарят и помолил:
- Плати ми, нали обеща.
- Какво? Я си гледай работата, изнудвач такъв.
Лекарят въздъхнал, навел глава и си тръгнал. На следващият ден се чука на вратата на коняра. Отваря той, а насреща му лекаря:
- Здравей приятелю, има заповед веднага да се явиш в двореца. Познай кой го сърби кура!
 
От: Вицове

Бойко Борисов отишъл да тегли пари в банката, но си забравил личната карта. Касиерът му казва:
- Ами, тук веднъж така Васил Найденов беше дошъл без лична карта, изпя ни песента от "Адаптация", и ние му дадохме парите. Мариус Куркински пък ни изигра една пантомима. Може би и Вие ще направите нещо да ви идентифицираме?
Борисов се почесал по темето:
- Ами, не се сещам! Все някакви глупости ми идват в главата.
- На едри банкноти ли ще ги искате, или на дребни?
 
От: Вицове

Мечо Пух и Прасчо трябвало да напишат съчинение –“Какво правих през лятото”. Прасчо попитал:
- Пух, какво да пишем? През цялото лято бяхме напушени, друго не сме правили.
Мечо Пух му казал:
- Прасчо, вместо “пушили” пиши “чели”. Чели цяло лято звучи добре… Учителката проверила съчинението на Прасчо: “Събудих се и започнах да чета.
 
От: Вицове

Двама студенти съквартиранти си говорят:
- Много е тежко положението с храната. Искаш ли да си вземем едно прасе и да си го гледаме на терасата?
- Стига бе, много е мръсно!
- То ще свикне...
 
От: Вицове

Вървял си Волен Сидеров по улицата и едно лайно му подвикнало:
- Ей, ибрик!
- Аз не съм ибрик. Аз съм патриот! - отвърнал Сидеров
- То и аз бях торта "Гараш", ама на...
 
От: Вицове

Как очаквате децата да слушат родителите си? Тарзан живее полугол, Пепеляшка се връща вкъщи в полунощ, Пинокио лъже през цялото време, Аладин е царят на крадците, Батман кара с 320 км/ч, Спящата Красавица е мързелива, а Снежанка живее със 7 момчета.
 
От: Вицове

Студент се явява на изпит, без да знае нищо. Професорът тъкмо се готви да му пише двойка, когато младежът казва:
- А може ли сега аз да ви задам три въпроса. Ако отговорите, късате ме. Ако не отговорите обаче, пишете ми шестица.
Професорът помислил малко и се съгласил. Студентът запитал:
- Какво е законно, но нелогично? Какво е логично, но незаконно? Какво не е нито законно, нито логично?
Професорът помислил, видял, че не може да отговори, и му написал шестицата. Накрая го помолил все пак да каже отговорите. Студентът обяснил:
- Вие имате жена, която е по-млада от вас с 30 години - това е законно, но нелогично. Вашата жена си има любовник - това е логично, но незаконно. А нито е логично, нито е законно, че току-що писахте шестица на нейния любовник.
 
От: Вицове

Професор седи в стола,идва студент и сяда на неговата маса.Професорът казва:"Птица и свиня не могат да седят на едно място."Студентът-тогава аз отлитам.Професорът се ядасал много и решил да го скъса на изпита.В деня на изпита студента отговаря за отличен.Професорът му задава въпрос:"Вървиш си по улицата и насреща ти две торби едната с акъл другата с пари ти коя ще вземеш?"Студентът отговорил тази с парите.А професорът отвърнал а аз ще взема тази с акъла ако съм на твое място.Студентът отвърнал -кой какво си няма това иска.Професорът се ядосал много и му взел книжката и написал вътре Говедо.Студентът я взима без да я отваря и си излиза.Но се минали 2 минути и студентът влиза отново и казва на професора:"Извинете г-н професор тук само сте се подписали не сте ми написали оценка."
 
От: Вицове

Драсти от мен. Викам да се вмъкна в тази темичка, че и без това вицовете са ми специалността :p Надявам се да не повтарям някой предишен :rolleyes:

Списък със задачи за утре:
1. Да купя 4 малки, живи прасенца;
2. Да напиша с маркер на гърба им: 1, 2, 3 и 5;
3. Да ги пусна в метро;
4. Да гледам как се лута охраната, търсейки номер 4...
 
От: Вицове

Ох, не мооогаааа :lol::lol::lol::lol:

Циганче свири на цигулка на тротоара. Минава човек, заслушва се и възхитен му казва:
- Момче, ти си Паганини! Вундеркинд! Виртуоз!
Циганчето гледа неразбиращо...:
- А ти па щот си 'ного убав...!
 
От: Вицове

Урок в училище. Учителят пита:
- Пешко, колко е 2х2?
Пешко мълчи.
- Защо не знаеш?
- Ами, мама я нямаше вкъщи вчера и нямаше кой да ми помогне.
- Сядай си – двойка. Тони, я ти кажи, колко е 2х2?
Тони също мълчи.
- Ти защо не си учила?
- Защото татко се прибра късно и не остана време да ми помогне.
- Сядай си – двойка. Иване, я ти отговори на въпроса!
Иванчо също мълчи.
- А ти защо не знаеш?
- Защото вчера брат ми излезе от затвора и щом се прибра, се напи, наби всички съседи и беше голям екшън.
- Така значи, май ме плашиш с брат си? Я си сядай веднага – три.
 

Горе