Вицове

От: Вицове

"Из потайностите на мъжката епилация"

След като ми казаха, че яйцата ми на външен вид напомнят стар растафар, реших да направя решителна крачка и да си купя този гел, понеже предишните опити за бръснене не се увенчаха с успех, освен това едва не си счупих гръбнака в опити да достигна особено трудно достъпните места. Падам си малко романтик, затова реших да направя това за рождения ден на жената - нещо като втори подарък. Поръчах си гела предварително. Тъй като работя в пожарната, се мислех за корав пич и мислех, че предишните отзиви са писани от жалки офисни плъхове...

О, събратя мои по нещастие, колко грешах само! Изчаках, докато половинката ми легна да спи и, намеквайки за приятна изненада, отидох в тоалетната. Отначало всичко вървеше нормално. Нанесох гела на съответните места и зачаках. И много бързо дочаках. Отначало почувствах топлина, който след няколко секунди се смени от непоносимо парене и чувство, което мога да сравня единствено с усещането, когато се опитват рязко да ти обуят гащи от бодлива тел, като в същото време се опитват да те подхвърлят нагоре към тавана.

До тази вечер не бях особено религиозен, но във въпросния момент бях готов да повярвам във всеки един бог, само и само да ме бе избавил от адското парене около гъза и от пълното унищожение на кренвирша и яйцата. Стараейки се да не си прехапя долната устна, се опитах да отмия гела в мивката, но единственото, което успях, бе да пъхна снопче косми в дупката. През завесата от течащи сълзи някак си се измъкнах от тоалетната и се насочих към кухнята. Когато стигнах там, вече не можех да ходя, така че последните метри до хладилника изминах пълзешком. Изкарах тавичката на фризера и открих там ваничка със сладолед, махнах капачето и я тикнах под себе си. Облекчението бе фантастично, но не за дълго, понеже сладоледът се разтопи и адското парене се завърна с нови сили.

А и ваничката бе твърде малка, така че не успях да бъда от полза на дупката на задника си. Започнах да ровя из фризера, надявайки се да намеря нещо - сълзите вече бяха толкова обилни, че почти нищо не виждах. Напипах пакет, в който, както после се оказа, имаше замразени бобени кълнове, и го разкъсах колкото се може по-тихо. Грабнах няколко кълна и безуспешно се опитах да си ги набутам между бузките. Не помогна - а и на всичкото отгоре гелът проникна в ануса и сега там все едно работеше реактивен двигател.

Надявам се, че никога през живота си за втори път няма да си мечтая в кухнята внезапно да се бе оказал снежен човек - гей. Разбирате ли колко ниско бях готов да падна, само и само за да отмине болката? Единственото решение, което хрумна на изтерзания от болката ми мозък, бе внимателно да пъхна едно кълнче там, където досега не бе раснало ни едно растение. За съжаление жена ми дочула странните звуци от кухнята и решила да провери какво става.

Когато влезе в кухнята, завари потресаваща гледка: аз лежа на пода, вирнал задник, от който капе ягодов сладолед, и си тикам фасул в гъза с думите "О-о-о, какъв кеф...". Това несъмнено я шокира и тя закрещя. Не я бях чул да влиза и това така ми изкара акъла, че червото ми се сви в спазъм и кълнчето с немалка скорост излетя към жена ми.
Мда, ясно, че бобен кълн, с който пърдят в твоя посока в 12 часа през нощта, не е изненадата, на която тя бе разчитала... а и на следващия ден трябваше дълго да обясняваме на децата къде изчезна сладоледа... в общи линии, благодарение на Veet може да се лишиш не само от космите на тялото си, но и от достойнството и самоуважението си.
 
От: Вицове

Моля, въведете вашата парола!
- "рози"
- недостатъчен брой на символи в паролата
- "розови рози"
- паролата трябва да съдържа поне една цифра
- "1 розова роза"
- паролата не трябва да съдържа празни полета
- "1розовароза"
- паролата трябва да съдържа поне 10 различни символа
- "1шибанарозовароза"
- паролата трябва да съдържа поне една главна буква
- "1ШИБАНАРОЗОВАРОЗА"
- паролата трябва да съдържа поне една малка буква
- "ШибанаРозоваРоза"
- паролата трябва да съдържа поне една цифра
- "1розоваРозаДаТияНавравГъза"
- тази парола вече е заета.
 
От: Вицове

Блондинка се оплаква на своя приятелка:
- Купих си лаптоп "Lenovo", защото си мислех, че е Българско производство, от родното ми родопско село Леново, а се оказа, че бил китайски!
***********
Мъж оставя баща си в старчески дом. Бащата се моли:
- Ама не искам..., не ме оставяй тука...
А синът отговаря:
- И аз не исках на детска градина, ама питал ли ме е някой.
 
От: Вицове

Михаил Миков и Мая Манолова, посещават един ден класа на Иванчо. Учителката, страшно поласкана, дава следната задача на дечицата:
- Деца, нека всеки да напише кратко съчинение, където да фигурират имената на г-н. Миков и г-жа Манолова и всички думи в изречението да започват с "м"!
Започнали да творят децата и след малко започнали да вдигат ръчички за участие.
- Кажи, моето момиче! - казала учителката на най-напористата девойка.
Момиченцето се изправило и започнало:
- Май! Манифестации! Михаил Миков и Мая Манолова махат от мавзолея.
М.М. и М.М били страшно поласкани, а учителката похвалила детето. Друг напорист ученик бил вдигнат и започнал:
- Михаил Миков - могъщ министър на милицията! Мая Манолова - младолика медийна магьосница!
М.М. и М.М направо изпаднали в екстаз! И други дечица казали своите творения, но учителката така и не искала да посочи Иванчо, който бил не по-малко напорист от останалите. Накрая Миков и Манолова казали:
- Вдигнете го, моля ви, и това момче, нека да го чуем!
Станал Иванчо и започнал:
- Министерство. Масивна мека мебел. Мая Манолова млящи мазен минет на Местан, Михаил Миков милва миризливите му мъде. Местан мърка: Машала мандат, машала!
 
От: Вицове

На един полицай му се родили близнаци. Колегите го питат:
- А как ги различаваш?
- Елементарно - по пръстовите отпечатъци.
 
От: Вицове

В магазина:
- Госпожице, имате ли горчица?
- Да имаме!
- Намажете си устата тогава - ще ви направя хот дог...
 
От: Вицове

Гербераския потенциал да са в опозиция е като на Къци п*шока. Никакъв го нема!

Михаил Миков и Мая Манолова, посещават един ден класа на Иванчо. Учителката, страшно поласкана, дава следната задача на дечицата:
- Деца, нека всеки да напише кратко съчинение, където да фигурират имената на г-н. Миков и г-жа Манолова и всички думи в изречението да започват с "м"!
Започнали да творят децата и след малко започнали да вдигат ръчички за участие.
- Кажи, моето момиче! - казала учителката на най-напористата девойка.
Момиченцето се изправило и започнало:
- Май! Манифестации! Михаил Миков и Мая Манолова махат от мавзолея.
М.М. и М.М били страшно поласкани, а учителката похвалила детето. Друг напорист ученик бил вдигнат и започнал:
- Михаил Миков - могъщ министър на милицията! Мая Манолова - младолика медийна магьосница!
М.М. и М.М направо изпаднали в екстаз! И други дечица казали своите творения, но учителката така и не искала да посочи Иванчо, който бил не по-малко напорист от останалите. Накрая Миков и Манолова казали:
- Вдигнете го, моля ви, и това момче, нека да го чуем!
Станал Иванчо и започнал:
- Министерство. Масивна мека мебел. Мая Манолова млящи мазен минет на Местан, Михаил Миков милва миризливите му мъде. Местан мърка: Машала мандат, машала!
 
От: Вицове

Диалог между програмист и жена му, вечер след работа. .
Прибира се той:
- Gооd еvеning dеаr, I`m nоw lоggеd in.
Жена му:
- Купи ли хляб?
- Ваd соmmаnd оr filеnаmе.
- Нали те помолих сутринта!
- Еrrоnеоus sуntах. Аbоrt?
- Какво става с новия телевизор?
- Vаriаblе nоt fоund…
- В края на краищата, дай ми кредитната си карта да отида до магазина
- Shаring Viоlаtiоn. Ассеss dеniеd…
- Ти мен обичаш ли ме, или обичаш само компютрите, или издевателстваш над мен?
- Тоо mаnу раrаmеtеrs…
- Защо ли се омъжих за теб.
- Dаtа tуре mismаtсh.
- Направо си отвратителен. .
- It`s bу Dеfаult.
- Какво става със заплатата ти?
- Filе in usе… Тrу аftеr sоmе timе.
- Аз на теб каква съм ти?
- Unknоwn Virus!
 
От: Вицове

Ето я и моята тема в този форум ...

Влиза циганин в бюро по труда и казва че иска да работи
Служителката му казва - имаме невероятно предложение за вас
директор със секретарка служебна кола и 5000лв заплата
Мангала вика - Ама вие се шегувате
Служителката отговаря - Вие първи започнахте


* извинявам се за расизма *
 
От: Вицове

Петка и Чапай били изпратени в Сибир. Живеели в една малка къщурка някъде на север. Един ден нервите на Чапай не издържали и той се разкрещял:
- Петка, ако не спреш да си играеш на бумеранг с чорапа ми, ще ти счупя юргана.
 
От: Вицове

Един SEO специалист влиза в бар, кръчма, ирландски пъб, хоремаг, заведение, дискотека, грилхаус, бирария, клуб, ресторант, дайнър, бистро и се поръчва алкохол, спиртни напитки, бира, наливна, бутилирана, вино, бяло вино, червено вино, ликьор, ракия, гроздова ракия, сливова ракия, кайсиева ракия...
 
От: Вицове

- Какво стана, разведе ли се?
- Не. Повреди ми се компютъра, седнахме с жената, пийнахме, поприказвахме. Тя не била лош човек.
 
От: Вицове

Иванчо седи в час по български и яде баничка. Учителката:
- Иванчо, ти не знаеш ли, че по време на урок не трябва да се яде баничка? Между другото в какъв род е "баничка"?
- В мъжки, госпожо!
- И защо?
- Защото е с яйца!
*******
Лошо е жените да се надсмиват над един мъж.
Още по-лошо е да се подсмиват под него.
*****
По какво се различават жените на възраст 8, 18, 28, 38, 48 и 58 години?

8 години - Слагаш я в леглото и й разказваш приказки.
18 години - Разказваш й приказки, за да я сложиш в леглото.
28 години - За да я сложиш в леглото не са необходими дори приказки.
38 години - Тя ти разказва приказки, за да те сложи в леглото.
48 години - Съчиняваш си приказки, за да не ти се наложи да легнеш с нея в леглото.
58 години - Не излизаш по цели дни от леглото, за да не слушаш нейните приказки.
 
От: Вицове

Попитали радио Ереван кой е най-богат, най-беден и най-щастлив. Радиото отговорило:
- Най-богати са жените. И голи да ги съблечеш пак има какво да дадат. Най-бедни са мъжете. И царе да са, пак си искат. А най-щастлив е попа. Всеки ден като отиде на работа вижда шефа си разпнат.
 
exploits_of_a_mom.png
 
От: Вицове

- О, Жоре, кво става?
- А, Ванка, супер e бе, пич.
- Как си? Работа?
- Ами започнах свой бизнес.
- Вярно ли бе? И к'во?
- Ми, отворих си едно бордейче...
- Ай стига бе, наистина?
- Да, даже и ценоразпис си имам.
Свирка - 5 лв.
Отзад - 10 лв.
Свирка и отзад - 20лв.
- Е, как, отпред няма ли?
- Малък бизнес бе пич, работя сам!
 
От: Вицове

През зимата в студентска аудитория има счупен прозорец, до който стоят студент и студентка . Професора забелязва, че студентът трепери, и го пита:
- Извинете, колега, там горе духа ли ви?
- Още не, за момента само го държи.
 
Един човек решил да си вземе домашен любимец. Отишъл в един зоомагазин.
Оглеждал животните той, гледа на едно място клетка, в клетката маймуна, цената - $10 000.

- Каква е тази маймуна, защо е толкова скъпа? - попитал той.
- Ами тя перфектно работи с Windows и целия офис пакет.

По нататък пак гледа - клетка, в клетката маймуна, цената - $20 000.

- Каква е тази маймуна, тя пък защо е толкова скъпа? - попитал той.
- Ами тя познава перфектно Windows и целия офис пакет, но освен това владее и AutoCAD, а и програмира на три езика...

По нататък пак гледа - клетка, в клетката маймуна, цената - $50 000.

- Каква е тази маймуна, тя пък какво знае? - попитал той.
- Ами тя нищо не знае, ама другите две разправят, че била системен администратор.
 

Горе