Вицове

От: Вицове

Учител дава на Иванчо за наказание да напише у дома 100 пъти:
“Повече никога няма да говоря на “ти” с учителя си!”
На другия ден учителят отваря тетрадката на Иванчо и гледа, че е написал изречението не 100, а 200 пъти:
- Казах ти 100!?! Защо си го написал 200 пъти?
А Иванчо:
- За да ти е по-приятно!
 
От: Вицове

По време на контролна работа по математика преподавателката, следейки работата на учениците, минала покрай чина на Иванчо:
- Иване, как реши толкова бързо тази задача?
- С помощта на ЕЛКА, госпожо! – отвърнал Иванчо.
След известно време учителката пак минала покрай неговия чин:
- Иване, а тази задача как успя да я решиш така точно?
- С помощта на ЕЛКА, госпожо! – отново казал Иванчо.
Преподавателката се ядосала:
- Стига толкова подсказване! Елица, дай си бележника!
 
От: Вицове

Един дядо си имал ферма с езеро в ябълковата градина. Една вечер той отишъл да си набере ябълки. За целта си взел кофа. Край езерото чул весел смях и видял няколко девойки да се къпят в неговото езеро. Забелязвайки го, те се потопили до шия във водата и най-смелата от тях извикала:
-Няма да излезем докато не си отидеш!
Старецът се намръщил, вдигнал кофата и рекъл:
-Не съм дошъл да ви гледам голотиите! Дойдох да нахраня крокодила...
 
От: Вицове

- Знаеш ли по какво се различава пердето от тоалетната хартия?
- Не!
- А, гадино, значи ти си бил!!!
 
От: Вицове

400 Bad Request - среща без букет
401 Unauthorized - заета
402 Payment Required - вечеря на свещи
403 Forbidden - долу лапите!
404 Not Found - днес съм с приятелки
405 Method Not Allowed - нееееееееееееее, не отзад
406 Method Not Acceptable - ... не смучи!
407 Proxy Auth. Required - трябва да питам мама
408 Request Timeout - ти знаеш ли отколко време не ми си се обаждал?
409 Conflict - каква беше тази блондинка с теб вчера?
410 Document Removed - искам развод
411 Lenght Required - каквооо ?!? и ти на това казваш дълъг?
412 Precondition Failed - какво ? нямаш презерватив?
413 Request Entity Too Large - ТОЛКОВА голям няма да влезе!
415 Unsupported Media Type - нееее, четирима не е интересно
500 Internal Server Error - месения цикъл
501 Not Implemented - още не съм пробвала
502 Bad Gateway - ...уффффф, солено !
503 Service Unavailable - боли ме главата
504 Gateway Timeout - и това беше всичко?
 
От: Вицове

- Ало! Имам проблем с компютъра.
На монитора ми пише, че не разпознава принтера.
- И Вие какво направихте?
- Обърнах монитора към принтера, за да го види и разпознае.
И пак не го разпознава. Какво да правя?
- Посочете му го с пръст.
 
От: Вицове

Майката: - Къде скита до толкова късно снощи?
Иванчо: - Ходих на стриптийз.
Майката го плясва зад врата с думите: - Видя ли нещо, което не трябваше да виждаш?
Иванчо: - Да! Видях тате.
 
От: Вицове

Според "АКТА", ако се запозная с момиче по интернет и тя си легне с мен, трябва ли да плащам авторски права на баща й? Или само ако я споделя с приятели?
 
От: Вицове

Работя като програмист в неголяма американска фирма, 30-тина човека, правеща разни пошибалки за прес-автомати. Сглупих като се намесих сутринта в разговори за училището, и взех, та издрънках старата минавка за това "Колко е 2+2х2" Обикновено когато смятат на глас, първо събират, после умножават и получават 8, въпреки, че по правилата на математиката умножението трябва да се извърши първо, поради което верният отговор е 6. Но веднага ме сиктирдосаха и ме нарекоха идиот, защото се получава 8... Аз даже им го написах на хартия, за да стане по-ясно. И тогава се почна...Оказва се, че по правилата всичко се прави отляво на дясно и по никакъв друг начин, затова е 8... а аз съм глупак. Да взема да си прочета както трябва учебниците от училище, а най-лесно, като по- тъп, да взема да си го сметна на калкулатор!!! Особено ме уплаши, че главният счетоводител лично донесе калкулатор и направи демонстрация бурно аплодиран от цялата фирма. (Да, обикновеният калкулатор смята едно след друго, точно както го произнасяме на глас, без да спазва ред на действията) Нямах под ръка научен калкулатор, който спазва реда на действията. Добре, отворих им Microsoft Excel, въведох действията - 6(!) и втрещих цялата фирма. Работата беше прекратена за цели два часа, ходеха с калкулатора от компютър на компютър, и гледаха, тук се получава 6 а там 8. Уморих се да обяснявам и си отидох на работното място. Оказа се, че основната изненада предстои. На обяд дойде при мен заместник главният счетоводител и клатейки глава, заяви: "Сега разбирам, защо всички ругаят Microsoft - на тях дори Ексела им е бъгав, смята неправилно!"
 
От: Вицове

Когато ям - съм глух и няма.
Когато съм пиян - съм Джеки Чан
 
От: Вицове

Средновековен спам, 15-ти век:
Стои принцът, чака писмо от любимата. Три дни и три нощи чака.Пристига пощенски гълъб. Щастливият принц развълнуван отваря писмото.
А там:
"Точа мечове. Изгодно."
 
От: Вицове

- На кои години са юбилеите на истинския програмист?
- На 4, 8, 16, 32, 64, а ако му провърви, то и на 128.
 
От: Вицове

Инженер, счетоводител, химик и държавен служител започнали спор чий котарак е най-умен. Инженерът повикал своя котарак:
- Хикс на квадрат, демонстрирай!.
Хикс на квадрат се качил на масата, взел хартия и молив и нарисувал кръг, квадрат и триъгълник. Всички се съгласили, че котаракът е много як. Счетоводителят казал на своя котарак:
- ДДС, демонстрирай!.
ДДС отишъл в кухнята и се върнал с 12 кюфтета, които подредил в 4 купички по 3 кюфтета в купа. На другите им харесал номерът. Химикът се обърнал към своя любимец:
- Епруветка, давай!.
Епруветка донесъл кутия мляко от хладилника и отсипал точно 150 милилитра в една чаша. И другите се впечатлили от тази точна лапа. Накрая дошъл ред на държавния служител. Попитали го:
- А твоят котарак какво умее?.
Държавният служител казал:
- Хрантутник, демонстрация!.
Хрантутник изял кюфтетата, изпил млякото, препикал чертежа, изнасилил другите три котарака, оплакал се, че го боли гърба, написал жалба срещу лошите условия на труд, и си взел болнични за един месец.
 
От: Вицове

Днес е един хубав ден за българската демокрация - преди половин час Софийски градски съд регистрира КУРЕЦ (Коалиция за Успешно Развитие и Европейски Ценности).
 
От: Вицове

В най-голямата жега трима депутати отишли на риба. Риба не хванали, но решили да се топнат в рекичката. Бански нямали, затова решили да се съблекат голи. Не щеш ли, задали се някаква група от хора. Двама от тях бързо си прикрили половите органи с шепи, а третият сложил дланите на лицето си:
- Ти защо си криеш лицето? - попитали го двамата.
- Не знам как е при вас, но моите избиратели ме познават по лице - отвърнал им той.
 
От: Вицове

Депутат говори на своя премиер:
- Вие въобще си нямате представа какво му е на народа. Направете си експеримент, качете се в първия трамвай и отидете на някой пазар. Там се заслушайте какво говорят хората за вас и вашето правителство.
Същата вечер, премиерът се облякъл като обикновен човек и излязъл на улицата без охрана. Качвайки се в първия срещнат трамвай, той строго казал на ватмана:
- Карай към най-близкия пазар!!
 

Горе