Вищте първият ми блог ;)

От: Вищте първият ми блог ;)

Ами не съм търсил толкова много коя снимка да бъде просто във гоогле на изображения написах протести и реших да е тази защото ме засмя просто надписа : усмихваме се и танцуваме "Д хаха , пък и този блог е в процес на изработка и тук реших да ве питам какво мислите за този блог за самата идея и ако има нещо което мислите че ще е от помощ да кажете , и според вас дали ще има хора които ще изпращат пари и дали ще може да се искара нещо от това , а това да ми пишете колко съм тъп и прост само не ми помага , :p
 
От: Вищте първият ми блог ;)

...и тук реших да ве питам какво мислите за този блог за самата идея и ако има нещо което мислите че ще е от помощ да кажете , и според вас дали ще има хора които ще изпращат пари и дали ще може да се искара нещо от това , а това да ми пишете колко съм тъп и прост само не ми помага , :p

Не съм ти казвал, че си тъп и прост, а ти казах, че си неграмотен, има разлика, нали?

И с нашите мнения ти помагаме, и вече ти казахме - намеренията ти са сериозни, но ги правиш по възможно най-грешния начин. Безплатен домейн, безплатен хост, лош външен вид, неграмотно написан текс, понеже искаш да се намесваш "между шамарите", трябва всичко да ти е наред, че в политиката всичко се гледа, и за това и ти споменах за снимката. Трябва да си чист като сълза, а не да правиш както сега правят герберистите, дето спонсорират маршируването до Евксиновград и билдбордовете във Варна.
 
От: Вищте първият ми блог ;)

Ами не съм търсил толкова много коя снимка да бъде просто във гоогле на изображения написах протести и реших да е тази защото ме засмя просто надписа : усмихваме се и танцуваме "Д хаха , пък и този блог е в процес на изработка и тук реших да ве питам какво мислите за този блог за самата идея и ако има нещо което мислите че ще е от помощ да кажете , и според вас дали ще има хора които ще изпращат пари и дали ще може да се искара нещо от това , а това да ми пишете колко съм тъп и прост само не ми помага , :p

Аз да те питам за какво да ти даде някой пари? За несъществуваща партия?

По-добре никой да не ти даде... защото сайта ти смърди на измама и просия, и най-много да ходиш да пишеш кофи мастило в районното.
 
От: Вищте първият ми блог ;)

Не съм ти казвал, че си тъп и прост, а ти казах, че си неграмотен, има разлика, нали?

И с нашите мнения ти помагаме, и вече ти казахме - намеренията ти са сериозни, но ги правиш по възможно най-грешния начин. Безплатен домейн, безплатен хост, лош външен вид, неграмотно написан текс, понеже искаш да се намесваш "между шамарите", трябва всичко да ти е наред, че в политиката всичко се гледа, и за това и ти споменах за снимката. Трябва да си чист като сълза, а не да правиш както сега правят герберистите, дето спонсорират маршируването до Евксиновград и билдбордовете във Варна.

пфф преди 2 дена ми казваха тука да си направя безплатен блог да започна от някъде сега пък домейни хостинги , след 2 дена ако направя сайт както си му е реда ще се появи някой да ми каже пак неграмотник и да ми каже колко съм тъп че нищо няма да стане защото не давам пари за реклама и никой няма да го види
 
От: Вищте първият ми блог ;)

Аз да те питам за какво да ти даде някой пари? За несъществуваща партия?

По-добре никой да не ти даде... защото сайта ти смърди на измама и просия, и най-много да ходиш да пишеш кофи мастило в районното.

дарения за партията която няма пари да си плати таксата :)
 
От: Вищте първият ми блог ;)

Хм... ти май не правиш разлика между безплатен блог за да изкарваш пари, да сложиш на него афилейт или да изкарваш пари от трафика и да предлагаш реклама и между сайт на сериозна тема с домейн и хост?!
 
От: Вищте първият ми блог ;)

Защо аз немога ли да сложа афилейт на този блог
 
От: Вищте първият ми блог ;)

Devoid, аз да ти кажа кое ти е основния проблем - основния ти проблем е, че се занимаваш с измама, като ми се струва, че даже не го съзнаваш. Събирането на пари, даже опита за събиране на пари от името на несъществуща организация си е престъпение по наказателния кодекс и е в графата на ефективните присъди. Ако имаш малко мозък в главата веднага ще свалиш този произив за дарения.
 
От: Вищте първият ми блог ;)

Добре предложете тогава какъв блог да направя за да искарвам някакви пари било то от пейпал било то от смс било то от афилейт
 
От: Вищте първият ми блог ;)

Я се скрий бе пич, написал 2 страници неграмотен бълвоч и иска пари да му пращат. Бях написал доста дълго обяснение кое и как не правиш правилно но ти си толкова зле че изобщо не си заслужава да си губим времето с тебе. Ти си просто поредния тарикат, който си мисли че може да припечели нещо покрай протестите. Вероятно дори би отишъл на протест ако ти предложат пари, вероятно ти си от тези, които си продават гласа за 30 лв и после реват срещу системата. Алчни тарикатчета, недейте да се гаврите с хората. Ако наистина искате да се занимавате сериозно с политика, трябва да подходите МНОГО по-сериозно! Направете си един сериозен сайт, пишете конкретно по наболели проблеми но за това трябват специалисти - докажете, че работите за идеали и цели а не за дарения. Когато постигнете това те парите сами ще дойдат но хората трябва да ви повярват. А това вие няма как да го постигнете така че изобщо не се занимавайте, правете си блогчета за гримове и прически и това е. Съжалявам ако съм бил прекалено рязък и съм те обидил но това е положението. Сульо и пульо с политика тръгнали да се занимават....
 
От: Вищте първият ми блог ;)

Добре предложете тогава какъв блог да направя за да искарвам някакви пари било то от пейпал било то от смс било то от афилейт

Съветът винаги е един и същ - правиш сайт за нещо, което разбираш (политиката явно не е това нещо), за нещо, което можеш да кажеш и другите не знаят, нещо което ще е полезно за тези, които ще го четат - кинтите ще дойдат по-късно.
На първо време според мен трябва доста да се ограмотиш кое какво е - например това:
да искарвам някакви пари било то от пейпал
, като изключим правописната грешка, е добре да знаеш, че от пейпал пари не се изкарват - пейпал е място където парите се движат - нещо като банка.
Предполагам, че освен това има още хиляди основни неща с които не си наясно - та преди да почнеш да пишеш е добре да почетеш малко повече. Явно няма да си от тия, дето ще станат богати за 2-3 дена.
 
От: Вищте първият ми блог ;)

В заглавието имаш две грешки, не една. Залягай над учебниците и не мисли за глупости.
 
От: Вищте първият ми блог ;)

Добре предложете тогава какъв блог да направя за да искарвам някакви пари било то от пейпал било то от смс било то от афилейт

нямаш ли нещо което да ти харесва, тема на която да си направиш блог - коли, мацки ... нещо което да ни насочи
 
От: Вищте първият ми блог ;)

Така, така. За да печелиш от афилиейт трябва да избереш към коя афилиейт програма да се насочиш, защото предполагам и сам се досещаш, че в блог за коли надали ще печелиш от дамски продукти (или поне супер рядко). Комбинирай някоя твоя тематика, която я разбираш с афилиейт програва релевантна с темата. Пример ти давам: пускаш блог за фитнес и красота и праскаш на cashburners продуктите за отслабване и красота. Може и да печелиш от адсенс, но там трябва да видиш пък кои ключови думи как се плащат и да се орентираш към по-висока ключова дума. Не се сърди, но като гледам правописа ти ще трябва да го подобриш, защото инак няма много да сполучиш.
 
От: Вищте първият ми блог ;)

Здравейте бих искал да знам какво мислите за новият ми (първи) блог на тема политика , кажете какво мислите какво да направя друго , и според вас дали ще има хора които ще изпращат пари :) http://partiq-na-naroda.blogspot.com/

То тая държава точно затова е на този хал. Направо ме хваща яд като видя някой да пише толкова неграмотно и се натиска да влезе във властта. И да му праща някой пари моля ти се :D Ей-й-й това ми оправи деня.

Кой ще ти прати пари? Това трябва да са някакви олигофрени, дето нямат капка мозък в главата, че да повярват на тия глупости написани в тоя блог. Не че не е пълно с такива в България, ама айде. Ти вярваш ли си изобщо? Или просто си решил да се позабавляваш със съфорумци?

Моля, админите освен раздел "Кофа", да направят и един "Петъчни теми". Ще се нафрашка набързо с невероятни бисери.

А по темата: какво мислите за новият ми (първи) блог на тема политика:

Изключително несериозно, неграмотно и грозно направено. Непрофесионално. Мирише на измама, тъй като автора не е предоставил информация как ще се случат обещаните неща. Кой е автора? Защо е сигурен, че ще постигне обещаното? Автобиография, професия?
 
От: Вищте първият ми блог ;)

вземи си хубав домейн и хостинг и започни да пишеш грамотно , недеи да копираш, а само авторски работи
 
От: Вищте първият ми блог ;)

Политиката стана банална и болна тема за българина! На мен лично не ми е интересна.

Ми кат не ти е интересна недей да пишеш в теми дет се говори за полтика ве дша
 
  • Like
Реакции: Rock

Горе