Вкарване на продукти в OPENCART

Amigo0o

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
29   0   0
Търся човек да вкара 200 продукта в opencart.

Цена 30 лв.

Моля пишете ми със срок на изпълнение.
 
Последно редактирано:
От: Вкарване на продукти в OPENCART

В Германия ли живеете ? 20 лв на продукт, аз едната ми работа идва по около 25-30 лв и се занимавам цял ден с тъпанари, вие за някоко часа по 20 лв на продукт искали ...
 
От: Вкарване на продукти в OPENCART

Това беше шега .. защото е и шега 1 лев за качване на 10 продукта. Ти за ако ще ги качиш за половин ден (колкото ти е надницата)... защо направо не си ги качиш ?
Може и аз да не съм прав, но след като видях че и други хора споделят мислите ми нямаше как да не го напиша ....
:)
 
От: Вкарване на продукти в OPENCART

Здравей, можеш ли да ми изпратиш на ЛС каква информация трябва да се добавя и да обсъдим цената и срока.
 
От: Вкарване на продукти в OPENCART

От един сайт се копирват продуктите и се вкарват в новия, като срок не ми е спешно може и за 4-5 дни. Вече ми писаха няколко човека.
 
От: Вкарване на продукти в OPENCART

150 лева за 1000 продукта? Ако някой работи на тази цена, съм готов да му предложа 120 паунда за 1000 продукта. Като снимките няма да трябва да ги качва и подрежда, става автоматично. Само цена, размер, цвят, име на продукт, категория
 
От: Вкарване на продукти в OPENCART

150 лева за 1000 продукта? Ако някой работи на тази цена, съм готов да му предложа 120 паунда за 1000 продукта. Като снимките няма да трябва да ги качва и подрежда, става автоматично. Само цена, размер, цвят, име на продукт, категория

Срок за изпълнение има ли?
 
От: Вкарване на продукти в OPENCART

Срок за изпълнение има ли?

Не, цената е за 1000 продукта. Колкото време - толкова. Но може да се разберем и за по-малки пакети. 250 / 500 продукта. Забравих да спомена, че името ще е на английски. 3-4 думи са достатъчни. За размерите, може да се копира някоя готова таблица от стар продукт от сайта и да се заменят размерите с новите. Като системата ни работи на уин7 или по-нова версия + .net framework 4
 
От: Вкарване на продукти в OPENCART

Дотам ли се докарахме, да работим на надниците на пакистанците? Никой няма полза от работа "без пари". Аз лично за 30 лв. не бих дори си направил труда да отворя сайта.

Колеги, уважавайте труда си, усилията и времето прекарано в четене и изучаване на камари системи и програмни езици, свързани със създаване на уеб сайтове с различни функционалности.

Иначе искаме да се чувстваме като бели хора, да ходим на почивка в чужбина, да караме хубави автомобили - е няма как да стане като продаваме труда си толкова ефтино.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: От: Вкарване на продукти в OPENCART

Дотам ли се докарахме, да работим на надниците на пакистанците? Никой няма полза от работа "без пари". Аз лично за 30 лв. не бих дори си направил труда да отворя сайта.

Колеги, уважавайте труда си, усилията и времето прекарано в четене и изучаване на камари системи и програмни езици, свързани със създаване на уеб сайтове с различни функционалности.

Иначе искаме да се чувстваме като бели хора, да ходим на почивка в чужбина, да караме хубави автомобили - е няма как да стане като продаваме труда си толкова ефтино.

Г-Н. Валков (или Вълков) кажете ми според вас каква цена трябва да предложа за добавяне на 200 продукта от един сайт в друг ? Ако смятате че 50 лв примерно са ОК, то лично аз бих се захванал с подобна работа да цъкам с мишката няколко часа на ден или дори цял ден за 50 лв, ако има някои предлагащ подобна позиция нека ми пише.

Абе пичове половината от които се изказахте тук да не вземате 2000+ заплата на месец ? Заплатите са масово около 600 лв, а в провинциалните градове и минимални от 300-400 лв. А да не говорим за вашите баби и дядовци които вземат по 120 лв пенсия. Стига глупости моля ви се, защо никой нищо не казва че получавате на 10 клика по 15 цента от адсенс ? Защо никой не каже на шефа си да му направи заплатата 2000+ лв, понеже не е пакистанец?
 
От: Вкарване на продукти в OPENCART

150 лева за 1000 продукта? Ако някой работи на тази цена, съм готов да му предложа 120 паунда за 1000 продукта. Като снимките няма да трябва да ги качва и подрежда, става автоматично. Само цена, размер, цвят, име на продукт, категория

daniio драсни на лично някакви координати за връзка, да видим ... :)
 
От: Вкарване на продукти в OPENCART

Аз моите продукти почти си ги вкарах, все пак благодаря на отзовалите се на ЛС.
 

Горе