Влизате ли в Skype ?

От: Влизате ли в Skype ?

Сега е момента някой да пусне нещо подобно на скайпа и да забогатява ;) Давайте колеги :D
Има си вече - oovoo, msn, yahoo, icq
 
От: Влизате ли в Skype ?

Тази вечер без поръчки по скайп за онлайн магазините :)
 
От: Влизате ли в Skype ?

Сега е момента някой да пусне нещо подобно на скайпа и да забогатява ;) Давайте колеги :D
Хахаха, или отново да се върнем към ICQ-то. То преди да се откажат масово хората от него, започна да се подобрява. Има хора, които още го ползват, за това не смея да кажа до какво ниво е стигнал с упдейтването му. :)
 
От: Влизате ли в Skype ?

Не на всеки, аз имам от 2 часа ,но имам 5 потребителя на линия от целия скайп.
 
От: Влизате ли в Skype ?

Ех намери кога да се овърлоаднат съраварите, дано по бързо го оправят.
Колко сме зависими само от една програма не е истина :D
 
От: Влизате ли в Skype ?

Лично аз ползвам ICQ и съм доволен, харесва си ми :) Има си аудио чат , дизайна си е супер . Нямам оплаквания.
Само хубаво за него, и аз го ползвах едно време. Но прекалено много комуникатори ще ми се съберат. :) Има си много опции, че и игри ако не се лъжа имаше да си играеш.

А скайп в момента търсят грешката си. Дали не е на сървърно ниво? Нещо в някой файл да е сринало системта. Имам предположениет, че е станало при някакво корегиране на нещо по него. Но само предполагам.
 
От: Влизате ли в Skype ?

За комуникация е важно какво използват хората, а те използват Скайп.
Лично аз ползвам ICQ и съм доволен, харесва си ми :) Има си аудио чат , дизайна си е супер . Нямам оплаквания.
 
От: Влизате ли в Skype ?

Това е само предположение:
Вчера беше обновлението от версия 5.0.0.148, към версия 5.0.0.152 (поне до преди седмица бях с първата версия). Предполагам, че може би някакъв бъг в новата версия прави проблем към сървър сайд-а на клиента и от там всички сървъри се омазват. Дали е така - един господ знае. Знаем само, че от 5 часа няколко милиона потребителя имат проблеми, а аз все още съм извън играта :)
 
От: Влизате ли в Skype ?

Гледам някаква стана новина около спирането на Скайп-а:

http://nenovinite.com/news.php?action=view&ID=834

Колко е истина, само писеца го знае. :)

да бе.. той скайпа е единствения начин Китай и Русия да си осъществяват връзка. :)
 
От: Влизате ли в Skype ?

Поне мобилните оператори сега излизат на печалба, на мен от както спря скайпа ми се наложи на толкова хора да се обадя, щом не мога да им пиша, че .....
 
От: Влизате ли в Skype ?

То било глобален проблем със скайпа...

скайп няма, в същото време авирата пищи с някакъв TR.Crypt.XPACK.Gen дето крадял пароли и финансова информация .../тъкмо докато оправят скайпа ще изчистя вируса ... дано да не е от гадните .. /

Беше ме подгонила параноята покрай темата с открадната парола за скайп.:)
 
Последно редактирано:
От: Влизате ли в Skype ?

аз използвах намалението да са хакна у мирката даси припомня старото време
мой да забия някоя 14 годишна и пик си имам...
 

Прикачени файлове

  • safeinternet.jpg
    safeinternet.jpg
    17.6 KB · Преглеждания: 25
От: Влизате ли в Skype ?

и при мен има същия проблем макар да съм си със старата версия.

http://news.ibox.bg/news/id_1630122405
 
От точно 4 години и няколко дена го ползвам, до сега проблем с скайп съм нямал, ще му простя няколко часа down.
Щеше да е весело ако беше станало на същия ден но след 1 година.
2010 година.. 21-22 скайпа пада / края на света.
Добро начало за празниците.
 

Горе