Влияе ли www. на класирането

От: Влияе ли www. на класирането

Сам си избираш как да се показва. Т.е. надали влияе...
 
От: Влияе ли www. на класирането

Сам си избираш как да се показва. Т.е. надали влияе...

Да то това ми е ясно, че сам си избираш. Просто забелязах, че първите сайтове в търсенето всички са с www.
 
От: Влияе ли www. на класирането

Много неща, които "сам си избираш как да се показват" влияят на класирането :) Като най-прости примери давам meta description и meta title. Потърси в Google на английски. Има много статии и дискусии по темата.
 
От: Влияе ли www. на класирането

Това дали домейнът ти се показва с www или без www не влияе на позиционирането му в Google.
 
От: Влияе ли www. на класирането

Не влияе според мен. Аз си правя сайтовете без www за по-кратко и четливо. Иначе много фактори влияят за класирането, но точно това мисля че не. Едно знам със сигурност, което влияе, а именно плащането на гугъл за реклами в Adwords, това със сигурност ти качва класирането. Знам го, защото доста наблюдавам сайтовете в моите ниши и такива без почти никакви предпоставки да са на първите места или първите страници, се появиха изведнъж, от втора и трета, основно заради това, че доста време си плащаха за реклама.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Влияе ли www. на класирането

Това дали е с www. или без не влияе при класирането. Аз лично правя всичките си сайтове с www. Важното е да 301-редиректнеш другия към този, който си избрал, за да няма дублиращо се съдържание.
 
От: Влияе ли www. на класирането

Важното е да 301-редиректнеш другия към този, който си избрал, за да няма дублиращо се съдържание.

Не знам дали това 301 не е някакъв фолклор. На нито един сайт не съм го направил, пък не съм в десета глуха на SERP-а.
 
От: Влияе ли www. на класирането

Не знам дали това 301 не е някакъв фолклор. На нито един сайт не съм го направил, пък не съм в десета глуха на SERP-а.

на няколко места четох, че Не влия изобщо на Г. , вече поумнял и не го е смятал за дублирано съдържание както преди години
 

Горе