Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( weesly_tg )

От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( weesly_tg )

Нямам амбиции да спасявам никого, само от време на време се опитвам да ви помогна форума поне малко да е чист от мекернца и измамници, за да си заслужава името "предприемач", а не "псувач" , но не го оценявате и осъзнавате подобаващо :)
А за псувнята... не си заслужава да си губя времето да ровя в коя тема беше и кога, а и май я изтрихте.. тихомлъком де, ясно ми е защо ;)
Хайде стига офтопик от мен, кервана ви си върви ... аз ще си лая по боклуците тук, особено по червените боклуци :p
 
От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( weesly_tg )

Нямам амбиции да спасявам никого, само от време на време се опитвам да ви помогна форума поне малко да е чист от мекернца и измамници, за да си заслужава името "предприемач", а не "псувач" , но не го оценявате и осъзнавате подобаващо :)
А за псувнята... не си заслужава да си губя времето да ровя в коя тема беше и кога, а и май я изтрихте.. тихомлъком де, ясно ми е защо ;)
Хайде стига офтопик от мен, кервана ви си върви ... аз ще си лая по боклуците тук, особено по червените боклуци :p

****************************
 
Последно редактирано от модератор:
От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( weesly_tg )

Нямам амбиции да спасявам никого, само от време на време се опитвам да ви помогна форума поне малко да е чист от мекернца и измамници, за да си заслужава името "предприемач", а не "псувач" , но не го оценявате и осъзнавате подобаващо :)
А за псувнята... не си заслужава да си губя времето да ровя в коя тема беше и кога, а и май я изтрихте.. тихомлъком де, ясно ми е защо ;)
Хайде стига офтопик от мен, кервана ви си върви ... аз ще си лая по боклуците тук, особено по червените боклуци :p

Байдъне като ще си лаеш, защо се оплакваш тогава? За политика не съм ПИСАЛ дори в тоя форум от 4 месеца, сега си се сетил, да споменаваш Мая Манолова в тема за spyware???
 
Последно редактирано от модератор:
От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( weesly_tg )

Байдъне като ще си лаеш, защо се оплакваш тогава? Нещастник, за политика не съм ПИСАЛ дори в тоя форум от 4 месеца, сега си се сетил, да споменаваш Мая Манолова в тема за spyware???
Ти па да не да не си помисли, че точно теб ще те следя кво пишеш тук бе ?? Точно пък теб, дето не можеш да водиш нормален разговор, спор , а само с просташки обиди и с псувни можеш!? Научи се и да понасяш и критики, и майтапи, и бъзици на тема бсп и червените боклуци, щом ТИ САМ си изгради образа на НАЙ-ревностния им привърженик и защитник, когато толкова ревностно и просташки крещеше в защита на червените боклуци и си отстояваше тезите с обиди и псувни на майка! Щом ТИ САМ се направи такъв тук, нормално е и да има и подмятания и бъзици към теб по темата, както ги има към всички бг боклуци, които се наричат политици! Щом не можеш да ги понасяш нормално и възпитано, това говори единствено за теб що за муцунка си :D Научи се и да правиш разлика между изказване за политика и бъзик ;) Ако правиш разликите, защо пак така просташки отговори на бъзика ми ?? Да не би и ти да сайдисваш Мая Общата (виж тук : [video]http://vbox7.com/play:fa061488[/video]), че си така чувствителен?? :lol:
От мен толкоз и към теб, ти си обиждай и псувай сега колкото си щеш
 
  • Like
Реакции: bioz
От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( weesly_tg )

Говорих с пича , хакнали са му скайпа.
 
От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( weesly_tg )

Здравейте всички, някакво лапе от Варна ми хакна компа и скайпа...грешката си е моя, но този е направил много поразии и ми открадна скайп акаунта. Уж си чатих с поддръжката ми, уж блокираха акаунта, а тоя пак беснее и се ебава с абонатите ми. Wesley_tg БЕШЕ мой скайп, вече не е, така че всеки които ми има профила да ме блокне щот го използва това хакерче. Не мога да го намеря къде живее, разбрах само, че е от Варна. Извинявам се на всички и не приемайте нищо от този скайпнейм, а някой ако може да го хакне тоя плазмодий, ще съм му много благодарен и дори ще почерпя!
 
От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( weesly_tg )

213.240.224.226,
193.120.199.11,
65.55.223.37
писах си с "хакера" и тия ип-та ми излязоха с netstat -b(това намерих в нета) .Админите да им фърлят по едно око дали не са на някой потребител
 
От: Re: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( weesly_tg )

Уф,и по-добре, че не е на никой от форума. Все си мисля че тука няма таквиз бунаци
@славчев - махни си скайпа от профила тогава

@ъпхеро - проверих ги няма съвпадени с никой от форума
 
От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( weesly_tg )

Някой постове май изчезнаха?
 
не ме стртяскай човек тази тема си е точно както се помня

нищо не е трито но преди два часа смених базата на мариа дб и сторидж енджина на ариа и не съм сигурен че всичко е ок затова се стреснах да не би нещо да не работи като хората
 
От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( weesly_tg )

Аз па незнам как се така ви хакват, е нали сте на уеба мастерите, айде стига излагация, че тук освен дебили четат и малки деца :twisted:
 
От: Re: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( weesly_tg )

.......преди два часа смених базата на мариа дб и сторидж енджина на ариа ...............

good choice
 
и аз съм учуден колко добре работи даже се хвнахах написах нещо като блог пост - като тема във форума защото си нямам личен блог и ползвам форума
MariaDB и Aria Storage Engine - Първи Впечатления

на света има много неща който са много яки ама незнаем за тях а и не знаех че mysql 5.5 е толкова бъгава с myisam ...
 
От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( donsavage )

Сега я видях тази тема. Аз получих същия файл като ReminD. Само дето се занимавах с други неща, въобще не обърнах внимание и го отворих. Антивирусната ми програма се активира и премахна файла. Но след това някои папки и икони ми бяха разместени или изчезнали. Натиснах System Restore и вече всичко е нормално. Само няколко видеа липсват, но нищо сериозно.

Та... за всеки случай искам съвет от някой по - опитен. Това ли е всичко? Има ли нужда от по - сериозен преглед на системата, да сменям пароли или други подобни неща?
 
От: От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( donsavage )

Та... за всеки случай искам съвет от някой по - опитен. Това ли е всичко? Има ли нужда от по - сериозен преглед на системата, да сменям пароли или други подобни неща?

Опитай се да разсъждаваш логично?!? Знаеш ли какво е изкопирано докато "script kid"-ито е имало достъп? Каква е файдата, че си му отразял достъпа (system restore), ако вече е изкопирал всичките ти пароли? Сега се замисли дали трябва да ги смениш.
 
От: От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( donsavage )

Опитай се да разсъждаваш логично?!? Знаеш ли какво е изкопирано докато "script kid"-ито е имало достъп? Каква е файдата, че си му отразял достъпа (system restore), ако вече е изкопирал всичките ти пароли? Сега се замисли дали трябва да ги смениш.

Добре, смених ги вече. Мерси! :) Аз по-важните ги смених още като стана това, но все пак реших да попитам какво се прави в такива случаи.
Иначе не знам дали е имало достъп до данните ми. Излезе ми само съобщение, че при сканиране антивирусната е открила нежелана програма или вирус и препоръчва да поставя файла под карантина. Направих го и това е.
 
От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( weesly_tg )

Когато не знаеш каква информация е изтекла (data breach) по презумпция считаш всички пароли за компрометирани и сменяш наред.
 
Ето истинския му IP адрес:

95.87.198.59

Внимание На мен ми поиска паролата си под предтекст, че я е забравил, ако има и други хора, които работят с него е добре да сменят всички пароли, защото може да използва еднакви и това да ви донесе ядове. Сменяйте паролите докато е време!
 

Горе