Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( weesly_tg )

От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( weesly_tg )

Според мен цв цв е хакнал профила на славчев, за да се добере до компа на алъна :-o
 
От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( weesly_tg )

Щом действа по този начин това "хакерче" е някакво 15 годишно лапе. Набарал е някакъв RAT от нета, не е успял да криптира и замаскира сървъра, разпраща по skype-a. Твърде лапешко.
 
Re: От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( weesly_tg )

Щом действа по този начин това "хакерче" е някакво 15 годишно лапе. Набарал е някакъв RAT от нета, не е успял да криптира и замаскира сървъра, разпраща по skype-a. Твърде лапешко.

Щом му знаят името и всичко, толкова е и хакер. :) Боже, колко мъка има по този свят. :)
 
От: Внимавайте с потребител от тук , изпраща trojan horse ( weesly_tg )

То е достатъчно това, че ми прецака акаунта в скайп, който го ползвам от над 10 г. Всичките абонати заминаха и кой знае колко са се вързали и е хакнал и тях. А тъпият съпорт на скайп, отказват да ми възстановят акаунта, щот това лапе е променило и-мейл адреса, па и аз не помня какво инфо съм давал. Уж казаха, че скайпа ми е блокиран и не може да се ползва, а тоя пак си шета и прави мизерии. Някой не може ли да хакне бившият ми скайп, че поне това лапе да не го ползва :(
 

Горе