Търся: Внимание Измамник! Казва се Християн Пламенов Чунов

vekogroup

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Не плащайте за реклама в следните ФБ страници:


Изпратих пари за реклама и не получих НИЩО
 
Последно редактирано:
колко ти струваше по принцип гледам доста спамове по тия страници значи доста хора се възползват от рекламите значи не би трябвало да има проблем
 
А ти кога им писа? Вчера? От тези страници трафикът е толкова калпав... лайкват само ученици и бездарници, които си клатят краката на работа. Единственият успех би бил с fake news или статия против Бойко.
 
Не знам кой седи зад тези страници обаче офертите им са 6 ПЪТИ ПО СКЪПИ от подобна страница. Рекламирах в страцица с 520к фена и ми искаха определена сума. А хората който за зад тези страници ми предложиха 6 пъти по скъпа оферта..... просто не знам какво да кажа. Съвсем за будали ни взеха!!!
 
Аз едно нещо никога не съм разбирал, защо се рекламира по ФБ страници, а не директно реклами във ФБ?
По-евтино ли излиза така или се рекламират неща, които не могат да се рекламират чрез ФБ реклама или има друга причина? :)
 
Аз едно нещо никога не съм разбирал, защо се рекламира по ФБ страници, а не директно реклами във ФБ?
По-евтино ли излиза така или се рекламират неща, които не могат да се рекламират чрез ФБ реклама или има друга причина? :)

Излиза по - евтино или поне преди излизаше.
 
А ти кога им писа? Вчера? От тези страници трафикът е толкова калпав... лайкват само ученици и бездарници, които си клатят краката на работа. Единственият успех би бил с fake news или статия против Бойко.
За това не винаги количеството е важно ;)
 
Педала, който ме измами се казва Християн Пламенов Чунов!
Видите ли това име,на което трябва да пращате пари, но го правете!
Аз вече знам от къде е и къде живее...
 
Педала, който ме измами се казва Християн Пламенов Чунов!
Видите ли това име,на което трябва да пращате пари, но го правете!
Аз вече знам от къде е и къде живее...
Честито! И сега ще му пратиш бригада да покажеш колко си лош ли?
 

Горе