Внимание: Register.com промоции

varlov

New Member
Здравейте,
всеки, който си е напазарувал от промоциите на Register.com трябва да внимава:

Ако сте си купили име за долар-два-три от промоциите, вижте в акаунта си дали SafeRenew опцията е включена.
Най-вероятно да, а това значи, че след изтичане на домейна, ще го плащате по $30+ автоматично ...

Единствения начин да се изключи е ако им се обадите или използвате live chat ... както направих току що.
Някъде в условията им на промоцията е написано, че го купуваш, като се задължаваш да го ползваш повече от година ... ама кой да чете.

Не знам как стои въпроса с нормално закупени домейни ... ама кой ще плати $35 за .ком?
Както и да е, не пречи всеки, който има име при Register.com да си провери.

Успех!
 
От: Внимание: Register.com промоции

Поредното доказателство, че евтиното е скъпо.
 
От: Внимание: Register.com промоции

Здравейте,
всеки, който си е напазарувал от промоциите на Register.com трябва да внимава:

Ако сте си купили име за долар-два-три от промоциите, вижте в акаунта си дали SafeRenew опцията е включена.
Най-вероятно да, а това значи, че след изтичане на домейна, ще го плащате по $30+ автоматично ...

Единствения начин да се изключи е ако им се обадите или използвате live chat ... както направих току що.
Някъде в условията им на промоцията е написано, че го купуваш, като се задължаваш да го ползваш повече от година ... ама кой да чете.

Не знам как стои въпроса с нормално закупени домейни ... ама кой ще плати $35 за .ком?
Както и да е, не пречи всеки, който има име при Register.com да си провери.

Успех!

За това аз си купувам домейни от Суперхостинг и не мисля за никакви уловки и дребни номерца.
 
От: Внимание: Register.com промоции

уфф че и аз се набутах мамка му.
 
От: Внимание: Register.com промоции

Нямам достъп до домейните ми :evil: ето това ми показва -> Виж файлът 4358
Нищо чудно. Тези от регистъра са толкова неадекватни, че няма други като тях. На мен ми баннаха акаунт без абсолютно никаква причина и такава не можеха да ми посочат цялата им сган от съпорта.
Трансферирам си няколкото домейна, които имам там и червения хикс:).
 

Горе