Вносители/дистрибутори/прозиводители на дрехи и правни изсквания!?

blackout8

Well-Known Member
Здравейте колеги,

Разработваме един бизнес план, но по най-важните неща имам неясно ти.
Търся вносители, дистрибутори и производители на дрехи, случайно някой да ми даде насоки? Таргета е тийн+ като сегментите са спортно елегантните дрехи/стоки за носене.

Също така ме интересува какви са правните изисквания за онлайн магазин. Тук изключвам фирми/счета/осигуровки/админ. разходи.
Бях, мяркал някъде, че ми трябвало лиценз за продаване на дрехи, има ли нещо такова?

Благодаря предварително на отзовалите се.
 
От: Вносители/дистрибутори/прозиводители на дрехи и правни изсквания!?

Много хубава тема и аз се интересувам от тази ниша :)

Мисля, че няма някакви специални изсквания за дрехи, поне за аксесоари знам, че няма, но не съм 100% сигурен, нека някой по-запознат да каже :)
 
От: Вносители/дистрибутори/прозиводители на дрехи и правни изсквания!?

Много хубава тема и аз се интересувам от тази ниша :)

Мисля, че няма някакви специални изсквания за дрехи, поне за аксесоари знам, че няма, но не съм 100% сигурен, нека някой по-запознат да каже :)

Бяха ми казали некъв "ултимативен" лиценз ми трябвало, ама така като че - трябват ми изрядни документи/фактури от вносителите/производителите и до там, така ли е?
Иначе, тук си мисля за начини за плащане и така като знам, че ще е за БГ и наложен платеж е цар, така че през еконта мисля работя, няма да имам нужда от това да си купувам касов апарат.
 
От: Вносители/дистрибутори/прозиводители на дрехи и правни изсквания!?

Ако се развият нещата както трябва, скоро ще имам среща с един завод за дрехи. Ако направим срещата ще задам твоите въпроси.
 
От: Вносители/дистрибутори/прозиводители на дрехи и правни изсквания!?

Ако се развият нещата както трябва, скоро ще имам среща с един завод за дрехи. Ако направим срещата ще задам твоите въпроси.

Абе надявам се някой до тогава някой специализирал се в търговията на дрехи да ни пише!
Мен основно правна част ме вълнува, другото всичко е разговори с контрагентите.
 
От: Вносители/дистрибутори/прозиводители на дрехи и правни изсквания!?

Предлагам дамска конфекция собствена продукция.Много добро качество на платове и изработка.Собствени модели конкуриращи световния пазар.
Ако се интересувате повече за нас се обадете на тел. 0897884858-Виолета Цонева.Основно работим на едро и стоката до момента е продавана само извън БГ.
Възможност за сключване на договори,издаване на фактури и всякакви документи за продукцията която произвеждаме.Работим с платове от Италия,Мароко и др. страни,като си ги внасяме ние.
 
От: Вносители/дистрибутори/прозиводители на дрехи и правни изсквания!?

Здравейте , Аз съм производител на Дамски Бутикови Дрехи ! Произвеждам дрехи под 2 марки Divela Fashion и DR FAshion
Търся дистрибутори или търговци на дрехи за цяла България !
 
От: Вносители/дистрибутори/прозиводители на дрехи и правни изсквания!?

Здравейте , Аз съм производител на Дамски Бутикови Дрехи ! Произвеждам дрехи под 2 марки Divela Fashion и DR FAshion
Търся дистрибутори или търговци на дрехи за цяла България !
 
От: От: Вносители/дистрибутори/прозиводители на дрехи и правни изсквания!?

Здравейте , Аз съм производител на Дамски Бутикови Дрехи ! Произвеждам дрехи под 2 марки Divela Fashion и DR FAshion
Търся дистрибутори или търговци на дрехи за цяла България !

Здравейте,
разгледайте магазина в подписа ми и ако виждате съвместен бизнес , пишете на ЛС :roll:
 
От: Вносители/дистрибутори/прозиводители на дрехи и правни изсквания!?

Здравейте , Аз съм производител на Дамски Бутикови Дрехи ! Произвеждам дрехи под 2 марки Divela Fashion и DR FAshion
Търся дистрибутори или търговци на дрехи за цяла България !
0876181397
 
От: Вносители/дистрибутори/прозиводители на дрехи и правни изсквания!?

Здравейте , Аз съм производител на Дамски Бутикови Дрехи ! Произвеждам дрехи под 2 марки Divela Fashion и DR FAshion
Търся дистрибутори или търговци на дрехи за цяла България !
Здравейте занимавам с дистрибуция на дамска конфекция и ме интересуват рокли блузи панталони якета палта всичко което е дамско.
0876181397
 

Горе