Волен всякакъв, но само той държи позиции!

ReminD

Well-Known Member
http://www.novini.bg/news/184231-плевнелиев-референдумът-в-крим-е-незаконен.html


И гербаджийските к***и, и сегашното правитество - слушат ЕС.

Волен доколкото си спомням оооощее от зората в политиката му хейтва против ЕС и Щатите, да не говорим, че Уорлик ( ония педал ) - бившия посланник на щатите му беше казал " i will destroy you". Пък и АТАКА е единствената парламентарна сила, която призна референдума.


Давай Волене, жалко, че няма да можеш да бъдеш първа сила на следващи избори, но поне да е в парламента, или не знам, посъсипаха го още гербаджийските к***и като му изкупиха депутатите.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Какво ще правим не знам, при положение, че мнозинството от хора в България са за Русия и против ЕС - не знам...
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Волен е бита карта, а най смешното че си блъска шамарите самичък, може такъв да е сценария, да направи път на нова партия с неговия електорат. Честно да си кажа не ги разбирам тези политически инженерства и как се създадоха партии опоненти на сега парламентарно представените
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Политическо инжинерство е нещото наречено НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БОЙКО, който отмъкна 2-3 процента от електората на волен, за да може атака да не е трета политическа сила а и много други неща още бойко като и разкара групата в миналия парламент и купи няколко депутата от атака, които си признаха впоследствие, че са получавали по 17 000 от субсидията на герб на месец.
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Не имах предвид, че се създадоха партии с дублиращ електорат, като АБВ, Синьо Единство, България без цензура и так дале
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

ReminD, ако изключвам това, че гледаш всяка втора тема да обърнеш в скрита или по-явна
пропаганда на Атака :) и въпреки, че Волен Сидеров го намирам за прекалено краен
и недотам адекватен в много случаи, не мога да отрека, че се възхищавам на сина,
който евентуално е възпитал. Става въпрос за сина на Капка Георгиева и Кин Стоянов - Димитър Стоянов,
който единствен от всичките ни евродупедавци гласува ПРОТИВ хомобраковете !
И за позицията, която зае Атака против САЩ и ЕС в подкрепа на Русия.
Дали е искрена или си гонят интереса не мога да зная, но поне имат смелостта да я оповестят публично.

Днес четох едно интервю на Бареков за Итар - Тасс - руската инф.агенция,
е такова шикалкавене ви казвам...колкото и пъти да го питат, все отклонява въпроса
и започва да отговаря нещо друго.
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

ReminD, ако изключвам това, че гледаш всяка втора тема да обърнеш в скрита или по-явна
пропаганда на Атака :) и въпреки, че Волен Сидеров го намирам за прекалено краен
и недотам адекватен в много случаи, не мога да отрека, че се възхищавам на сина,
който евентуално е възпитал. Става въпрос за сина на Капка Георгиева и Кин Стоянов - Димитър Стоянов,
който единствен от всичките ни евродупедавци гласува ПРОТИВ хомобраковете !

Този индивид, който споменаваш е психически нестабилен, преди много години гостува в едно предаване по БТВ публицистика и там ревна и испадна в някаква не знам си каква депресия в ефир и то от яд, не го харесвам аз този капут.


БРАД - ВОЛЕН винаги е бил ПРО РУСКИ ориентиран - абсолютно винаги - не е заради изборите.
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Този индивид, който споменаваш е психически нестабилен, преди много години гостува в едно предаване по БТВ публицистика и там ревна и испадна в някаква не знам си каква депресия в ефир и то от яд, не го харесвам аз този капут.


БРАД - ВОЛЕН винаги е бил ПРО РУСКИ ориентиран - абсолютно винаги - не е заради изборите.

Кой индивид? Димитър Стоянов ли?

Ъпнах си малко горе поста с добавка за Бареков.:)
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Ама много се кефя как им се връзвате на театъра, Волен уж против Европа, па го няма когато се гласуват важни европейски политики, блажени са вярващите
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Волен е клоун и турско мекере. Държи единствено на собствения си икономически интерес.
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Ама много се кефя как им се връзвате на театъра, Волен уж против Европа, па го няма когато се гласуват важни европейски политики, блажени са вярващите

Що, като се гласуваше важната европейска политика за третия пол бяха там и така представиха нещата, че никой не посмя да гласува според еврогейските ценности. Аз съм от вярващите дето вярват само на очите си, гледах предаване директно и освен депутатите на атака никой друг не се обади в защита на нормалното.

Добри-лоши, на този етап няма други в парламента, които да изповядват пробългарска политика. Това е положението!
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Що, като се гласуваше важната европейска политика за третия пол бяха там и така представиха нещата, че никой не посмя да гласува според еврогейските ценности. Аз съм от вярващите дето вярват само на очите си, гледах предаване директно и освен депутатите на атака никой друг не се обади в защита на нормалното.

Добри-лоши, на този етап няма други в парламента, които да изповядват пробългарска политика. Това е положението!
Май само за това си прав, а когато го нямаше, също се гласуваха важни неща, но тогава кворума беше от герб и всичко си мина и замина, а уж беше срещу герб и евросъюза и нато, айде не играя футбол но усещам купените мачове
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Май само за това си прав, а когато го нямаше, също се гласуваха важни неща, но тогава кворума беше от герб и всичко си мина и замина, а уж беше срещу герб и евросъюза и нато, айде не играя футбол но усещам купените мачове

Тая простотия с кворума си я наври да не ти казвам къде. Атака е най малката парламентарна група, те ли трябва да оправят кворума постоянно? Ае стига с тея курв... герберски номера:)
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Е хубаво, не се ядосвай, но ми се струва, че гледам театър в парламента, реплики и дуплики и нищо съществено, обаче ако им кажат от еврокомисията да приемат това и онова, няма дуплики ами всички им се дупят и те така
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Какво ще правим не знам, при положение, че мнозинството от хора в България са за Русия и против ЕС - не знам...

Интересно след като мнозинството хора в България са за Русия и против ЕС - що има 3 милиона да бачкат и учат на Запад (в ЕС) и сигурно 3 хиляди да бачкат и учат в Русия.

:lol: :lol: :lol:
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Що, като се гласуваше важната европейска политика за третия пол бяха там и така представиха нещата, че никой не посмя да гласува според еврогейските ценности. Аз съм от вярващите дето вярват само на очите си, гледах предаване директно и освен депутатите на атака никой друг не се обади в защита на нормалното.

Добри-лоши, на този етап няма други в парламента, които да изповядват пробългарска политика. Това е положението!


Атака са подлоги на Путин - КГБ лично ги финансира. Колкото и да се опитваха да го крият - мисля, че си пролича с последните събития.

За това сега се прави нов проект - на Дудука, който е със същото финансиране - от Москва, банката на КГБ - ВТБ.
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Атака са подлоги на Путин - КГБ лично ги финансира. Колкото и да се опитваха да го крият - мисля, че си пролича с последните събития.

За това сега се прави нов проект - на Дудука, който е със същото финансиране - от Москва, банката на КГБ - ВТБ.

Доказателства нещо? Щото мога да ти докажа веднага със снимки и статии, че Тиквоций е подлога на неоосманиста Ердоган и получава заповеди директно от щатите. Също, че е заклет комунист, доказан престъпник, бивша мутра и последно, но не по значение, много прост(самопризнания).


Позицията на атака съвпада и с моята, а и на много други, в случая. Кажи на кого да се обадим да ни преведат парите от кгб и на нас.
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Доказателства нещо? Щото мога да ти докажа веднага със снимки и статии, че Тиквоций е подлога на неоосманиста Ердоган и получава заповеди директно от щатите. Също, че е заклет комунист, доказан престъпник, бивша мутра и последно, но не по значение, много прост(самопризнания).

Кво по-голямо доказателство от това че искат да се строи АЕЦ Белене.

България няма нужда от АЕЦ Белене - но Русия има сериозна нужда от него.
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Кво по-голямо доказателство от това че искат да се строи АЕЦ Белене.

България няма нужда от АЕЦ Белене - но Русия има сериозна нужда от него.

Това го казваш ти, гроб и на гроб телевизора. Аз мисля, че имаме нужда от още една централа. То и лидера ти така мислеше, ама господарите му заповядаха друго и смени позицията.
 

Горе