Волен всякакъв, но само той държи позиции!

От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Стига детски изпълнения. Абе и за това ли ви дават пари, баси прахосничеството. Не може да пише, дава картинки като пет годишен малчуган
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Стига детски изпълнения. Абе и за това ли ви дават пари, баси прахосничеството. Не може да пише, дава картинки като пет годишен малчуган


Ти не стига, че си страшно нагъл ами си и много прост. Къде се буташ между шамарите? Ходи ъпвай теми отпреди 2 години и трупай мнения с коментари от типа "Как?, "Кой е? "Какво?" доказвайки, че образователната система в България е пълен провал в твое лице :)
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Волен родолюбеца пазеха ли го под градинска маса за парче пица ? - Пазиха го!
Волен ходи ли да пие и да прави скандали в Брюксел? - Ходи!
Ходи ли в Куба с гаджето си? - Ходи?
Подкрепи ли ДПС и БСП? - Подкрепи!
Би ли се в самолет с жена и после с полицай на летището? - Би се!

Простак и продажник със самочувствие на национален герой , рядко се срещат. И по-добре...
Атака в Турция. Повече парламент за тях - не . Като ги гледам по-предавания , те цялата група са като павиани - викат , псуват , бутат се ... цирка е пълен , а България гледа.
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Ти си можел да пишеш ли бе? Бегай да четеш Винету! Има ново издание с картинки за бавноравиващи деца и полу-идиоти, ще ти го купя и пратя с твоите 10 кинта, като ти ги взема!


Волен родолюбеца пазеха ли го под градинска маса за парче пица ? - Пазиха го!
Волен ходи ли да пие и да прави скандали в Брюксел? - Ходи!
Ходи ли в Куба с гаджето си? - Ходи?
Подкрепи ли ДПС и БСП? - Подкрепи!
Би ли се в самолет с жена и после с полицай на летището? - Би се!

Простак и продажник със самочувствие на национален герой , рядко се срещат. И по-добре...
Атака в Турция. Повече парламент за тях - не . Като ги гледам по-предавания , те цялата група са като павиани - викат , псуват , бутат се ... цирка е пълен , а България гледа.
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Гледам с картинки повече да е интересно на атакистите с по нисък коефициент на интелигентност.
С 10 кинта като ми ги дадеш , ще ти купя тениска "Аз обичам Бойко Борисов" :)
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

На вратата се почука и на прага застана “мирно” по военному,
млад здравеняк, облечен в милиционерска униформа, с физионо-
мия на марсилски бандит, а според някои, наподобяващ мутрата
на одеска собака.
— Борисов, влизайте! — заповяда генерал Чергеланов.
— Слушам! — мелезът между марсилски бандит и одески пре-
стъпник чукна токове и козирува.
— Приближете се и сядайте при нас!
— Слушам!
Другарят Живков погледна генерала и зачака обяснение.
Позволих си да поканя това момче, защото е много наше
момче — покашля се началникът на Трето главно управление на
ДС и наблегна на думата наше. — За прикритие учи в школата в
Симеоново във факултета за пожарникари. Бойко Борисов се казва
и е много надежден наш кадър — генералът пак наблегна на наш
.
— Другари — започна Милко Балев, — доста работа ни предстои.

hahahaha чета една супер книга :lol:
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

болен е педал и рубладжия
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

болен е педал и рубладжия

А ти си идиот! Ще почнете ли да се обосновавате вече, както би трябвало да прави всеки, който пише в политиката... Това дето го написа е крайно тъпо и детинско. И тука няма никакво значение за кого си го написал! И за Бойко да беше и за Станишев, пак щях да ти кажа същото. Стига с тея детинщини еече. По добре нищо не казвай отколкото няква такава тъпотия.
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

А ти си идиот! Ще почнете ли да се обосновавате вече, както би трябвало да прави всеки, който пише в политиката... Това дето го написа е крайно тъпо и детинско. И тука няма никакво значение за кого си го написал! И за Бойко да беше и за Станишев, пак щях да ти кажа същото. Стига с тея детинщини еече. По добре нищо не казвай отколкото няква такава тъпотия.
За жалост определението на колегата покрива на 100 % Волен. Не може да се биеш в гърдите , че си националист и да се коалираш с ДПС - турската партия. На думи голям родолюбец , но действията и натискане на копчета - предател и продажник. Обосновах ли ти се ?
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

За жалост определението на колегата покрива на 100 % Волен. Не може да се биеш в гърдите , че си националист и да се коалираш с ДПС - турската партия. На думи голям родолюбец , но действията и натискане на копчета - предател и продажник. Обосновах ли ти се ?

Опита, но неуспешно. Всъщност с тебе нямам какво да споря, ти си обсебен повече и от зомби. По лошо от нормалното зомби е само бойкозомбито.

На тебе по горното хареса ли ти? А да, забравих, че ти като нямаш какво да кажеш почваш да спамиш с картинки, явно и такива тъпотии ти харесват. Нормално за герберастин...
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Опита, но неуспешно. Всъщност с тебе нямам какво да споря, ти си обсебен повече и от зомби. По лошо от нормалното зомби е само бойкозомбито.

На тебе по горното хареса ли ти? А да, забравих, че ти като нямаш какво да кажеш почваш да спамиш с картинки, явно и такива тъпотии ти харесват. Нормално за герберастин...
Има още по лощо от нормално зомби и бойкозомби. Това е така нареченото измамно националистическо зомби още наричано Бялата Златка.
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Има още по лощо от нормално зомби и бойкозомби. Това е така нареченото измамно националистическо зомби още наричано Бялата Златка.

Пак демонстрираш липса на въображение... Копираш ми оригиналностите, измисли си твои! Искаш ли на всеки прякор на Сидеров аз да ти отговарям с два на Борисов?:)
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Пак демонстрираш липса на въображение... Копираш ми оригиналностите, измисли си твои! Искаш ли на всеки прякор на Сидеров аз да ти отговарям с два на Борисов?:)
Няма въображение... просто грозната истина .
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Няма въображение... просто грозната истина .

Отказвам да се занимавам с тебе... Отговаряш само с по две-три думи или някоя картинка, нищо смислено не каза за толкова време. Само глупости и празни приказки... Губи времето на някой друг, аз се отказвам! Те хората те видяха къв си въздух...
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Отказвам да се занимавам с тебе... Отговаряш само с по две-три думи или някоя картинка, нищо смислено не каза за толкова време. Само глупости и празни приказки... Губи времето на някой друг, аз се отказвам! Те хората те видяха къв си въздух...
2 думи истина , са по-силни от абзац с лъжи.
Волен - президент! Пеевски - премиер! Бареков - шеф на Данс.
1000 лева заплати , 500 пенсии ! Браво !
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Болния мозък е доказано... болен мозък, и трябва да бъде прибран в лудница.

А ти Алъне пускаш теми за него, защото в момента е яхнал русофилската тема.

Щото си русофил.

Те ти дискусия: Ти русофил ли си или не?
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

2 думи истина , са по-силни от абзац с лъжи.
Волен - президент! Пеевски - премиер! Бареков - шеф на Данс.
1000 лева заплати , 500 пенсии ! Браво !

Няма да ти се обяснявам на глупостите. С тебе смятам да говоря чак на 26-ти май, за да ти кажа къде да ми пратиш кинтити:wink:
 
От: Волен всякакъв, но само той държи позиции!

Няма да ти се обяснявам на глупостите. С тебе смятам да говоря чак на 26-ти май, за да ти кажа къде да ми пратиш кинтити:wink:
Предпочитам да ми ги пратиш през epay но ако искаш може и IBAN да ти дам.
Да гласувам ли и аз за Атака, че да ти помогна в процентите ?
 

Горе