Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Айде поклони се на големия портрет на фюрера над леглото ти и си легай.

Еееее, още не. Не е извършил доброто си дело за деня/нощта.

ku_klux5.jpg
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Е, не мислех, че си толкоз елементарен
Ако имаме убийство заради политически пристрастия, не виждам нищо смешно

Леле, колега ти си бил много наивно момче бе!
Мотива за убийство е политическо пристрастие, ами хубаво, има още една сурия митив за убийства, но да ние знаем на 1001% че е с политически мотив. И айде всеки пипнал симпатизант на Атака директно в Белене.
Вискяря е прав, стадните животни си търсят лидери ги водят.
Е видяхме какъв ви е лидера и от това което виждам всички ще ги пращате в Белене, направо се чудя кеф вие ви промиват мозъците или просто за шоуто го правите?

И ей така въпрос, какво общо има Боленчо, ББ, СЪрГЕЯ с това, че некви малоумници са решили да бият други, само щото имали други убеждения?! Това, че има прости медии търсещи сензацията и лапнишарани като вас е друг въпрос. Разбираш ли колко малоумно ви манипулират, утре могат да кажат ултра вегитарянци набиха умерени вегитарянци, които имали приятели нормални хора!
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Аз не знам как с омраза към националистите се изместват истинските проблеми на България
Вий да не гледате само турски сериали и да не виждате истинските проблеми, баси и облъчването
Ако искате да живеете в свободна и просперираща страна е крайно време да се напъните умствено
Ще изпълняваме коренопреклоно всякакви изисквания на чужди делегации и правителства ли?
Ще се оставим да мачкат националното ни самочувствие ли?
Ако е така, защо ни е българско правителство?!
Да се разпуска и да ни управляват от Брюксел.
То ако е от там пак добре, но май ни управляват американо-османски интереси, а всички си затварят очите
АКО ПАК ИМА ПРАВИТЕЛСТВО С МАНДАТА НА ДПС, направо се изнасям от Родината си.
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Леле, колега ти си бил много наивно момче бе!
Мотива за убийство е политическо пристрастие, ами хубаво, има още една сурия митив за убийства, но да ние знаем на 1001% че е с политически мотив. И айде всеки пипнал симпатизант на Атака директно в Белене.
Вискяря е прав, стадните животни си търсят лидери ги водят.
Е видяхме какъв ви е лидера и от това което виждам всички ще ги пращате в Белене, направо се чудя кеф вие ви промиват мозъците или просто за шоуто го правите?

И ей така въпрос, какво общо има Боленчо, ББ, СЪрГЕЯ с това, че некви малоумници са решили да бият други, само щото имали други убеждения?! Това, че има прости медии търсещи сензацията и лапнишарани като вас е друг въпрос. Разбираш ли колко малоумно ви манипулират, утре могат да кажат ултра вегитарянци набиха умерени вегитарянци, които имали приятели нормални хора!
Стига простотии, чети си ги преди да ги пуснеш
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Аз не знам как с омраза към националистите се изместват истинските проблеми на България
Няма никаква омраза ние всички милеем за страната си, но лидер с крайни психични отклонения не трябва да бъде ЛИДЕР на национална партия!
А за другите ти питанкия, Боленчо много бързо ще клекне и само ще се оставите с тези си мечти.
Стотици пъти съм казал при такава система, ако ще и който и да дойде на власт все тази - докато има една група насилствено да поставя вижданията си на всички групи и да продава тази си власт, то няма да се оправят нещата.
 
Последно редактирано:
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Стига простотии, чети си ги преди да ги пуснеш
Проблема е, че ти виждаш простотии, докато аз виждам липса на обективност и крайно пристрастие в твоите коментари, да не изпозлвам по силни думи.

Знаеш ли колко престъпления са ставали, единия бил от едната другия от другата партия, но мотивите не са били политически както искате го изкарате и сега. В БГ почти всеки е симпатизант на една партия, така че е глупаво се спекулира с това, но не и за медиите, търсещи сензацията.

Щото се надявам, да ти дойде акъла та специално за теб ще постана това:

Истинска мистерия се разрази около сигнал за убита симпатизантка на Атака.

Около 19 часа в четвъртък вечер от пресцентъра на партията съобщиха, че 31-годишна тяхна симпатизантка, Стойка Петрова от бургаското село Камено, е пребита до смърт.

Според информацията от партията на Сидеров активисти на ГЕРБ от същото село са нападнали Петрова и нейна приятелка, Яница, на местния пазар, където са ги пребили от бой. Жертвите са били откарани в Спешното отделение в Бургас, където 31-годишната жена е починала малко след 18 часа днес. Приятелката ѝ остава с наранявания.

Данните, че биячите са били активисти на ГЕРБ е от Яница, която ги познавала по лице.

От Областната дирекция на МВР в Бургас отрекоха на телефон 112 или в бургаската болница да има сигнал
http://www.bnews.bg/article-77335

И да не ти бъде толкова страшно там където виждаш синоними на Атака ги замести с Вегетарианци, а там дето има ГЕРБ с месоядни. След като ги заместиш, надявам се да направиш нужните мозъчни процеси и да се убедиш, че няма абсолютно никакъв мотив дали едни са вегетарианци а други месоядни, както няма никаква логика се намисат Атака и ГЕРБ, освен манипулации и сензации, за разните лапнишарни - ти нали не си такъв? Твоя лидер е най-праведния и целомъдрен умен и възпитан :)
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Няма никаква омраза ние всички милеем за страната си, но лидерс крайни психични отклонения не трябва да бъде ЛИДЕР на национална партия!
А за другите ти питанкия, Боленчо много бързо ще клекне и само ще се оставите с тези си мечти.
Стотици пъти съм казал при такава система, ако ще и който и да дойде на власт все тази - докато има една група насилствено да поставя вижданията си на всички групи и да продава тази си власт, то няма да се оправят нещата.

Абе не съм влюбен във Волен, за разлика от герберастите, дето боготворят Голямата Тиква.
Аз имам националистически възгледи и това е!
Колкото и да пиша и да се обяснявам все същото отношение.
Нихилизма е номер едно в България, той спечели изборите!
Щом около 50% не гласуваха, значи нямаме никаква нужда от управляващи.
И без това сме под чужда зависимост, защо да плащаме и на национални предатели да ни крадат?
Радвайте се на мизерията и гледайте развитите страни, които няма значение дали са социалисти или демократи на власт,
но всички си отстояват националните интереси и имат самочувствие.
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Аз не знам как с омраза към националистите се изместват истинските проблеми на България
Вий да не гледате само турски сериали и да не виждате истинските проблеми, баси и облъчването
Ако искате да живеете в свободна и просперираща страна е крайно време да се напъните умствено
Ще изпълняваме коренопреклоно всякакви изисквания на чужди делегации и правителства ли?
Ще се оставим да мачкат националното ни самочувствие ли?
Ако е така, защо ни е българско правителство?!
Да се разпуска и да ни управляват от Брюксел.
То ако е от там пак добре, но май ни управляват американо-османски интереси, а всички си затварят очите
АКО ПАК ИМА ПРАВИТЕЛСТВО С МАНДАТА НА ДПС, направо се изнасям от Родината си.

Ти си много интересен бре :lol:
Твоя вожд, духовен водач и лидер в живота си свали гащите и даде зелена светлина на бсп и дпс, а ти се пенявиш по форумите!
Волен е такава лисица, че нямам думи!
Не осъзнаваш ли, че водача ти не регистрира депутатите на атака за да може бсп и дпс да излъчат председател?
И за избора на кабинет ще е така, ще се пеняви един час и след това мирно и плахо ще се надупи като не регистрира депутатите от атака.
Кво беше, "социалистическа атака за права и свободи"
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Абе не съм влюбен във Волен, за разлика от герберастите, дето боготворят Голямата Тиква.
Аз имам националистически възгледи и това е!
Колкото и да пиша и да се обяснявам все същото отношение.
Нихилизма е номер едно в България, той спечели изборите!
Щом около 50% не гласуваха, значи нямаме никаква нужда от управляващи.
И без това сме под чужда зависимост, защо да плащаме и на национални предатели да ни крадат?
Радвайте се на мизерията и гледайте развитите страни, които няма значение дали са социалисти или демократи на власт,
но всички си отстояват националните интереси и имат самочувствие.

Брей радвам, се накрая ще се разбере, че от държавността оферта няма.
А и да ти кажа, много е жалко политик да ти защитава интерсите, защото той никога няма ги защити. Това, което искаш е хубаво и аз го искам, но не си го адресирал правилно, това което искаме е силно общество, което да е въвелчено с икономически, социалните и политическите интереси. А те са много прости равнопоставен на всички - без значение какъв статут имаш, всеки да има еднакви права и задължения като другия и да има възможност за развитие. Това може да дойде от всеки политик, но за жалост не идва не идва както и при развитите страни за които така мислиш, там е също зле, но имат общество, което сравнително дава отпор.
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Ти си много интересен бре :lol:
Твоя вожд, духовен водач и лидер в живота си свали гащите и даде зелена светлина на бсп и дпс, а ти се пенявиш по форумите!
Волен е такава лисица, че нямам думи!
Не осъзнаваш ли, че водача ти не регистрира депутатите на атака за да може бсп и дпс да излъчат председател?
И за избора на кабинет ще е така, ще се пеняви един час и след това мирно и плахо ще се надупи като не регистрира депутатите от атака.
Кво беше, "социалистическа атака за права и свободи"
Ей го още един тиквеник
Кажи си доводите бе недорасляк
Твойте хора като бяха на власт какви ги свършиха
Що си подадоха оставката
Колко министри .смениха и колко калинки откриха
И колко ще са следствени сега
И най-важното в какво положение оставиха България, след управлението си
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Сега имам интересен въпрос към всички фенчета на Боленчо, какво ще стане след 1 седмица като се гласува кабинета.

А) Атака няма да се регистрират отново и ще подкрепят скрито, като мишки БСП и ДПС
Б) Ще кажат НЕ и ще има бързи нови избори
В) Ще кажат ДА
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Ей го още един тиквеник
Кажи си доводите бе недорасляк
Твойте хора като бяха на власт какви ги свършиха
Що си подадоха оставката
Колко министри .смениха и колко калинки откриха
И колко ще са следствени сега
И най-важното в какво положение оставиха България, след управлението си

Тиквеник ще викаш на някой роднина от мъжки пол.
Я кажи за регистрирането на депутатите от атакалу?
Що оставиха бсп и дпс да решават ?
А минути преди това се пенявеше, че дпс била противоконстуционна?
Като не е, защо я оставя да решава съдбата на народа?
 
Последно редактирано:
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Твойте хора като бяха на власт какви ги свършиха
Политиката и футбола винаги са се приемали твърде лично в споровете. Това като прибавим и лиричните отклонения към майките и лелите става прилична веселба:)
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Тиквеник ще викаш на някой роднина от мъжки пол.
Я кажи за регистрирането на депутатите от атакалу?
Що оставиха бсп и дпс да решават ?
А минути преди това се пенявеше, че дпс била противоконстуционна?
Като не е, защо я оставя да решава съдбата на народа?
Ти си мноО некултурен бе
Първо отговаряш на въпросите и тогава ще ми задаваш

Ама то от тиквеник не може да се очаква добро възпитание

На твойте въпроси съм отговорил в тази тема
Търси и чети, ама първо прочети Винету
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Ти си мноО некултурен бе
Първо отговаряш на въпросите и тогава ще ми задаваш

Ама то от тиквеник не може да се очаква добро възпитание

На твойте въпроси съм отговорил в тази тема
Търси и чети, ама първо прочети Винету


Отговорил си чушки, само сменяш темата и извърташ.
Духовния лидер в живота ли те облъчи да говориш на тиквеник или ти гледаш да му подражаваш?
Успех, и да пишеш като ви ебнат за избор на премиер, ама ти си просто момче и надали ще го приемеш по този начин.
Дерзай
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Политиката и футбола винаги са се приемали твърде лично в споровете. Това като прибавим и лиричните отклонения към майките и лелите става прилична веселба:)

Викаш, сеир да има
Ей туй е SELO политиката

Ей много обичам да се веселя и аз, особено с това че сме най-бедната нация в ЕУРОПА
Голяма веселба само, пенсии 70 еуро, бахти ташака
Естествен прираст '-', умираща нация, ех че весело
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

ЕТО ЗАЩО ГЛАСУВАМ ЗА АТАКА. НИКОЙ ДРУГ НЯМА ДА НАПРАВИ ТОВА, НИКОГА! НАРЕЧЕТЕ ГО ПОПУЛИЗЪМ, НАРЕЧЕТЕ ГО КАКТО ИСКАТЕ. АЗ ИСКАМ ТОВА ДА ЧУВАМ И ТОВА ПОДКРЕПЯМ! СЕГА И ВИНАГИ. ВИЕ КАТО ИСКАТЕ ИМ БЛИЖЕТЕ ГЪЗОВЕТЕ НА ТЕЯ, ДА ВИ Е ВКУСНО - ДОСТОЙНИ БЪЛГАРИ!

http://vbox7.com/play:188c0f6de7
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Отговорил си чушки, само сменяш темата и извърташ.
Духовния лидер в живота ли те облъчи да говориш на тиквеник или ти гледаш да му подражаваш?
Успех, и да пишеш като ви ебнат за избор на премиер, ама ти си просто момче и надали ще го приемеш по този начин.
Дерзай

Нее, писал съм на Български, като го научиш ще го разбереш
На индиански да ти го преведе твоя вожд Голямата Тиква

Ама си нагъл, щото ти не отговаряш
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Е ти с какво ми отговори бе? С въпроси ....:D
 

Горе