Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Само с обиди ли можеш? Много си елементарен, всеки може да обижда....
Чух, че след гласуването за премиер, атака щяла да се прекръсти на ататюрк?
Има ли нещо вярно? Изнеси инфо от кухнята на наай-големите националисти и най-великите, моля
:shock:
Всеки може да пише глупости, но на не всеки му се отдава да спори и да обижда с творчески замах и интелектуален заряд
Това което си чул е вследствие на новите хапчета, които са ти изписали, поради влошеното ти психическо здраве
Може да чуеш още гласове, но това да не те притеснява, защото си в отделението за най-тежки случаи и не случайно ти викат 'нострадамуса'
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Всеки може да пише глупости, но на не всеки му се отдава да спори и да обижда с творчески замах и интелектуален заряд
Това което си чул е вследствие на новите хапчета, които са ти изписали, поради влошеното ти психическо здраве
Може да чуеш още гласове, но това да не те притеснява, защото си в отделението за най-тежки случаи и не случайно ти викат 'нострадамуса'

:lol:
Какъвто началника, такива и гласоподавателите. Викай докторите да ти навличат ризата и заспивай!
Акъла ти е като бръболе в пустиня, но ще се осъзнаеш рано или късно.
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

атака щяла да се прекръсти на ататюрк?
Mustafa Kemal Atatürk не заслужава такива каламбури!
Още по-малко пък Атака да се възвеличава толкова... :mad:
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Няколко пъти ти казах, че не съм фен, а националист, ма увира ли ти Тиквата

Питаш кво ще стане ли?
Сигурно АТАКА ще го начукат на всички и най-накрая ще разберете, че няма да подкрепят правителство, излъчено с мандата на парламентарно представените партии
БСП ще останат с пръст в издутия си червен, маймунски задник, серГейчо ще отрони някоя и друга сълза и президентчо ще връчи мандата на дупесарите

Колега страшно интересен си и стига с тези квалификации.
Казах фенове на Болен, не националистите щото за няколко националистични партии се сещам, не случайно писах Болен,ама явно ти яко слабо място, както не си му фен.

Щом много го овъртваш значи се притесняваш, аз мисля, че А ще стане. Много ще се радвам ако кажат НЕ, щото отиваме към нови избори!
 
Последно редактирано:
От: От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Колега страшно интересен си и стига с тези квалификации.
Казах фенове на Болен, не националистите щото за няколко националистични партии се сещам, не случайно писах Болен,ама явно ти яко слабо място, както не си му фен.

Щом много го овъртваш значи се притесняваш, аз мисля, че А ще стане. Много ще се радвам ако кажат НЕ, щото отиваме към нови избори!

Блеки, обясни моля те, защо са ти нови избори? Какво мислиш, че ще се случи на тях?

Относно това, че Сидеров ще разочарова избирателите си ще ти кажа следното. Това го чух, 2005, после 2009 и сега пак същото... в края на мандата гласувам за АТАКА с още по голямо желание от предния път. Сидеров е най последователния политик в новата ни история.

Няма фенове на Сидеров, Блеки. Има националисти, които го подкрепят. Къде бяха другите пишман патриоти преди 2005? Ми никъде. Щото не беше модерно да си националист и нямаше келепир в тая работа.
 
От: От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Блеки, обясни моля те, защо са ти нови избори? Какво мислиш, че ще се случи на тях?

Относно това, че Сидеров ще разочарова избирателите си ще ти кажа следното. Това го чух, 2005, после 2009 и сега пак същото... в края на мандата гласувам за АТАКА с още по голямо желание от предния път. Сидеров е най последователния политик в новата ни история.

Няма фенове на Сидеров, Блеки. Има националисти, които го подкрепят. Къде бяха другите пишман патриоти преди 2005? Ми никъде. Щото не беше модерно да си националист и нямаше келепир в тая работа.
Много добре знаеш, че не съм говорил срещу националистите, а срещу тези които взимат дивиденти на техен гръб, не веднъж с теб съм говорил, че трябва се направят много неща да се защитят нашите интереси, но това не минава през тази партия.

А нови избори защо са ли, ами то така или иначе до 1 година ще има няма значение по-рано или късно ще са. Но за точния въпрос, нищо няма се случи с тях - най-много разместване на гласове, но пък може да е по-добре от патовата ситуация, която е сега - може да има шанс за консолидация на малките партии и на дясното, всичко може да стане и ще е по-добре от сега и не на последно място по малко пари ще се окрадът! Ако 100 милиона за едни избори и за 2-3 месеца пак няма правителство, то 100 милиона са добра цена, защото щяха да бъдат окрадени стотици!

Извинявай, ама къде е келепира за национализма, щото аз съм националист преди бях по силен сега съм патриот, но къде са дивидентите?! Наистина ли мислиш за да има патриотична/национална партия, тя трябва минава през ултра крайните мерки, на Боленчо, аз не мисля така и много добре знаеш, че има много по-добър път, но както и ти сам го каза преди той не е популистически и е равен на пол. съмоубийство.

Кажи ми защо да се гласува за националистическа парти, която говори с демагогически приоми, и ако почне говори както трябва говори е равно на края им и затова не го говори.

А това, което каза Волен в парламента, е просто едно казване, всички го знаем това - едно е да лаеш, друго е да правиш. Да Атака ще измят ръцете с факта, че нямат власт. Аз бих го казал същото, но никога няма да защитавам такава политика като неговата.

Знам, че знаеш, че не съм и никога няма да съм срещу нашите интереси, а срещу партия и групи(най-вече прекалената държавност), които ги експлоатират за лични дивиденти - много добре знаеш какво ще се случи с БГ, ако и 1/3 се осъществят нещата от плана на Сидеров, тогава толкова ще е зле положението, че само до национални интереси ще е на масата, а национализма ще е дори и на заден план.

Бих влязал с теб в спор за национализма, кога наболява масово, не единично - това става след задоволяване на 1-то ниво на Маслоу! Може ти дам и добър пример с БГ преди освобождението, като сме успяли да задолим това ниво, сме искали и другите нива и тогава е почнала много сериозната нужда за свобода, защото ние не сме могли се развиваме, тогава е почнал и този силен национализъм - всичко е благодарение на революционерите ни, но за да дойдат са се наредили няколко фактора, и след освобождението национализма ние бил още по силен, защото сме били оставени сами да ковен съдбините си, без да ни казват какво да правим. Разликата е, че сега сме под робството на държавата и масовото не сме задоволили 1во ниво на Маслоу! Пътят не е през силна държавност и тя да те кара се чувстваш свободен и националистически, а всичко става от обществото - всичко назрява от вътре не от вън. И пак се връщам в Царска България, тогава сме защитавали нашите интереси, но сме нямали за управа фашисти или крайни комунисти, тогава сме имали свобода на действие и развиете, от което се ражда и морала. Сега нямаме много неща и не вярвам, че това ще се промени от политик! Това ще стане само от обществото, защото едно общество само може да се контролира и да решава съдбата си, защото е съставено от десетки групи и чрез консенсус се взима решение, за разлика политикта където някой продава властта и насилствено се налага над всички групи. Като вкараме и тежката държава се получава и робството в което си живеем, не виждам как някой полтик ще промени статуквото, това става само от обществото. Знаеш, за мен рецептата е тотална резачка на държава по-всички параграфи и лимитиране на действията им, ей тогава ти гарантирам такъв национализъм, че книги ще пишем!
 
Последно редактирано:
От: От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Много добре знаеш, че не съм говорил срещу националистите, а срещу тези които взимат дивиденти на техен гръб, не веднъж с теб съм говорил, че трябва се направят много неща да се защитят нашите интереси, но това не минава през тази партия.

А нови избори защо са ли, ами то така или иначе до 1 година ще има няма значение по-рано или късно ще са. Но за точния въпрос, нищо няма се случи с тях - най-много разместване на гласове, но пък може да е по-добре от патовата ситуация която е сега.

По-добре да има нови избори заради несъгласия на идиотите в парламента, отколкото такива предизвикани с масови протести, обсада на парламента, Орлов мост и бой с полицията.
Само, че не виждам какво ще се промени. Едни и същи до болка познати мутри, никаква алтернатива.
И не ми казвайте, че болния е алтернатива. Ще ни потопи по-бързо от останалите. Най-малкото ще ни спрат швепса от Евросъюза заради пенявенето му, а това май е единствения "доход" в момента.
Не че и другите няма да ни потопят де.
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

„Ние сме готови, ако БСП изкажат притеснение, че имат проблем да бъдат подкрепени от „Атака”, да ги подкрепим”, каза в предаването „Здравей, България” бившият зам.-министър на финансите в кабинета на ГЕРБ Владислав Горанов на въпрос има ли вариант да подкрепят правителство на Пламен Орешарски още във вторник.

Ето я новата тройна коалиция - БСП, ДПС и ГЕРБ
Нови избори поне засега няма да има
линк с видео
 
От: От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

По-добре да има нови избори заради несъгласия на идиотите в парламента, отколкото такива предизвикани с масови протести, обсада на парламента, Орлов мост и бой с полицията.
Само, че не виждам какво ще се промени. Едни и същи до болка познати мутри, никаква алтернатива.
И не ми казвайте, че болния е алтернатива. Ще ни потопи по-бързо от останалите. Най-малкото ще ни спрат швепса от Евросъюза заради пенявенето му, а това май е единствения "доход" в момента.
Не че и другите няма да ни потопят де.

Едитнах си поста, не Болен не е алтернатива :)

@Динтроникс, ами то това беше по-скритата коалиция. Хубавото е че каквото и да стане, който и да дойде на власт, бързо ще се разтури.
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Тази уникална Българска песен, която винаги ме развълнува, говори всичко и всичко в една дума се нарича - СВОБОДА!

[video=youtube;Hx5oNXm2Ztw]http://www.youtube.com/watch?v=Hx5oNXm2Ztw[/video]
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Оле, не мога да понасям този позьор от АТАКА... Много е изтрещял горкия :)
 

Горе