Връзка през определена форма за контакт - ИДЕИ ?

CHILIEV

Member
Здравейте. Проблема е следния - трябва да мога да накарам на страницата да се показват различни форми за контакт в зависимост от въведения код за достъп. Как мога да направя това?

Всъщност идеята е всеки юзър да знае кода на Мениджъра си и чрез въвеждането му да може да пише на неговия мейл запитване.

Това с кода за достъп ми хрумна като идея - ако имате други предложения за реализация на проблема - споделете. Единственото условие е да не е списък с имената на мениджърите.
 
От: Връзка през определена форма за контакт - ИДЕИ ?

Никой ли не е правил такова нещо?
С поддомейни дали ще стане по-лесно?
 
От: Връзка през определена форма за контакт - ИДЕИ ?

Момент... искаш форма за контакти и както всяка имаш полета: име, мейл, относно, съдържание...
Освен тези обаче имаш и още едно поле което съдържа код, да кажем примерни кодове са 1,2, 3 и т.н, ако посетителя въведе 1 то мейла ще бъде изпратен на мейл номер 1, ако потребителя въведе код 2, на мейл номер 2 и т.н. като разбира се имаме и код 0, който е дефаулт, ако потребителя не въведе код, за да може мейла да се изпраща на някакъв основен мейл примерно [email protected]... цифрите са примерни, т.е. може да бъде и код от рода на "кольоцоцката", "1b32hd$@", "kaufland"...
?
Това с поддомейните ме кара да мисля, че греша по-горе?
 
За какво точно ти е код? Съмнявам се да има над 20-30 мениджъра. Сложи ги мениджърите като listbox, тоест ги извлечи чрез PHP не знам на какво работиш не си споменал и според това кое е избрал потребителя пращаш на определеното място.
 
От: Връзка през определена форма за контакт - ИДЕИ ?

Момент... искаш форма за контакти и както всяка имаш полета: име, мейл, относно, съдържание...
Освен тези обаче имаш и още едно поле което съдържа код, да кажем примерни кодове са 1,2, 3 и т.н, ако посетителя въведе 1 то мейла ще бъде изпратен на мейл номер 1, ако потребителя въведе код 2, на мейл номер 2 и т.н. като разбира се имаме и код 0, който е дефаулт, ако потребителя не въведе код, за да може мейла да се изпраща на някакъв основен мейл примерно [email protected]...

Точно... точно това имам предвид. А поддомейните ги замесих понеже в момента същата структура работи на стара статична система от поддомейни с огледални копия на страничките, но различни мейли под формите.

едит: cyberpower - да мениджърите са 20-30, трябва да се добавят и деактивират през интефейс. Лист бокса не е решение понеже може да се злоупотреби и да се запишеш към друг мениджър. Имам вариант чрез който от такъв лист си избираш мениджър и след това ти иска парола за да ти се отвори формата за контакт, но това не беше одобрено. Трябва да е само код.
 
От: Връзка през определена форма за контакт - ИДЕИ ?

........... :shock:
 
От: Връзка през определена форма за контакт - ИДЕИ ?

Ти имаш ли в момента някаква контакт форма?
Ако имаш дай да ти я модифицирам. Няма да ти правя админ панел обаче. В един файл ще си ги едитваш.
 
От: Връзка през определена форма за контакт - ИДЕИ ?

Не ми е нужен админ панел - нататъка ще се справя.
Имаш ЛС.
Благодаря предварително.
 
От: Връзка през определена форма за контакт - ИДЕИ ?

Хиляди благодарности на @ThinkFast за помощта.:roll:
Проблема е решен.
 
От: Връзка през определена форма за контакт - ИДЕИ ?

Радвам се че съм бил от полза.
images
 

Горе